پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | حجم گسترده مراجعات زائران اربعین به مرزها/ تلاش شبانه‌روزی مأموران ناجا برای خدمت به آنها

فرمانده نیروی انتظامی در مرز چزابه مطرح کرد

حجم گسترده مراجعات زائران اربعین به مرزها/ تلاش شبانه‌روزی مأموران ناجا برای خدمت به آنها

سرویس اجتماعی - فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی به منظور خدمتگزاری به زائران اربعین حسینی تمام توان و تلاش خود را به کار بسته و الحمدلله تاکنون مشکل خاصی نبوده است.

به گزارش فانوس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از مرز چزابه، اظهار داشت: مرزهای خروجی کشور با حجم گسترده‌ای از زائران عتبات عالیات روبه‌رو هستند و نیروی انتظامی نیز با تلاش شبانه‌روزی در حال خدمتگزاری به آنان است.

وی افزود: به کلیه زائران حسینی توصیه می‌شود مواردی را که نیروی انتظامی به آنها توصیه می‌کند به طور جد در داخل کشور و حتی کشور عراق رعایت کنند تا ان‌شاءلله با مشکل خاصی روبه‌رو نشوند.

سردار اشتری ادامه داد: زائران حتماً زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا با حجم ترافیک روبه‌رو نشوند و به سلامت به محل زندگی‌شان باز گردند.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: داشتن گذرنامه و ویزای معتبر جزو ضروریات این سفر است و کسانی که این مدارک را ندارند از رجوع به مرزها خوداری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه زائران حضرت اباعبدلله (ع) ، گفت: خوشبختانه برای تأمین نظم و امنیت زائران و حتی کنترل ترافیک هیچ دغدغه ای نداریم و همه چیز خوب است.

منبع: پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات