پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مصدومیت دو شهروند در حادثه رانندگی

مصدومیت دو شهروند در حادثه رانندگی

سرویس اجتماعی - وقوع حادثه رانندگی در ابتدای آزادراه تهران-ساوه، موجب مصدوم شدن دو نفر سرنشین خودرو وانت شد.

به گزارش فانوس، با اعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان خودروهای عبوری، آتش نشانان ایستگاه ۱۶ بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۸:۴۸ صبح امروز به عوارضی تهران-ساوه رهسپار شدند.

علی فولادی رییس ایستگاه ۱۶ آتش نشانی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو وانت پیکان با دو نفر سرنشین حین حرکت در مسیر به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت یخچال دار برخورد کرده و هر دو نفر سرنشین این وسیله نقلیه به شدت دچار مصدومیت شدند.

وی در ادامه گفت: هر دو نفر سرنشین خودرو وانت پیکان(دو نفر مرد میانسال) قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با کمک شهروندان از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج شده بودند.

رییس ایستگاه ۱۶ آتش نشانی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق هر دو وسیله نقلیه را قطع کردند و پس از ایمن سازی کامل، هر دو فرد مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

فولادی خاطرنشان کرد: با توجه به مصدومیت شدید هر دو نفر سرنشین خودرو وانت، مصدومان به وسیله بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند.

نیروهای آتش نشانی پس از انتقال هر دو وسیله نقلیه به حاشیه امن مسیر، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات