پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | معرفی گزینه‎های لیست خرید بارسلونا در ماه ژانویه

اسپرت اعلام کرد

معرفی گزینه‎های لیست خرید بارسلونا در ماه ژانویه

سرویس ورزشی - روزنامه هواداری بارسلونا در گزارشی اسامی بازیکنانی که نامشان در لیست خرید بارسلونا قرار دارد را معرفی کرد و از قصد سران باشگاه برای تقویت ترکیب نوشت.

به گزارش فانوس، روزنامه اسپرت نوشت: تیم فوتبال بارسلونا در تابستان موفق نشد فلیپ کوتینیو از لیورپول را به خدمت بگیرد. اما به نظر این موضوع ضربه زیادی به تیم والورده نزده است. از نتایج تیم مشخص است که همین خریدهایی که بارسا انجام داده توانستند به خوبی جای خالی نیمار را پر کنند.

البته که لوئیس سوارس این روزها عملکرد قابل قبولی ندارد و در حال تجربه کردن تاریک‌ترین روزهای بازی در نیوکمپ از زمان پیوستن به تیم کاتالانی است. دمبله مصدوم شده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند و دلوفئو هم آن بازیکنی نیست که مناسب تیمی با قدرت بارسلونا باشد. در واقع تنها بازیکنی که در این فصل بارسلونا را رهبری کرده لیونل مسی بوده است که به خاطر فشار زیاد او هم فرصتی برای استراحت کردن نداشته است.

به همین دلیل بارسلونا به دنبال راه حلی برای مشکل کمبود مهاجم آماده در ماه ژانویه و فصل نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود. طبق گزارش مطبوعات اسپانیایی هنوز هم کوتینیو یکی از اولویت‌های این تیم است. به همین دلیل دوباره باشگاه کاتالانی برای جذب او اقدام خواهد کرد.

اما بازیکنان دیگری که در لیست خرید بارسلونا قرار دارند لئون گورتسکا و ماکس میر از شالکه، توماس لمار از موناکو و یولیان برانت از لورکوزن هستند.


منبع : مهر

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات