پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ابد و ۲۰ سال حبس برای رماریوی ایران

ابد و ۲۰ سال حبس برای رماریوی ایران

سرویس اجتماعی - ستاره سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بار دیگر با مواد مخدر دستگیر و ٢٠ سال دیگر به دوران زندان او افزوده شد.

به گزارش فانوس، «ورزش سه» نوشت: «در تمام این سال‌ها بسیاری از ریش‌سفیدان و بزرگان فوتبال ایران برای نجات این بازیکن اسبق تلاش کردند که البته نتایج مثبتی هم در پی داشت. او اولین‌ بار به جرم حمل مواد به حبس ابد محکوم شد اما تلاش اهالی فوتبال و رفقای سرشناسش باعث شد تا او چند باری با اجازه مرخصی از زندان آزاد شود اما آخرین آزادی او تبدیل به چاله‌ای بزرگ‌تر برایش شد که بیرون‌ آمدن از آن را بسیار دشوارتر کرد.

در تماسی که با یکی از مسئولان زندان قزل‌حصار داشتیم، او با تأیید این موضوع گفت: «ایشان آخرین‌ بار که به مرخصی رفته، با ٢٨,٥ گرم شیشه دوباره دستگیر می‌شود و به زندان می‌آید. دادگاه او را به ٢٠ سال حبس دیگر محکوم کرد و با توجه به این که حکم قبلی‌اش حبس ابد بوده، باید بگویم کار او بسیار سخت شده و باید در زندان بماند. همچنین به دلیل این که در دوران مرخصی باز هم دستگیر شده، دیگر امکان مرخصی ندارد.»

در واقع حبس ابد او امروز ٢٠ سال دیگر افزایش یافته است و این می‌تواند به معنای از دست‌رفتن شانس‌های بزرگی مثل عفو یا کم‌ شدن حبس  او باشد.

حالا دیگر خبری از رفقای قدیمی و ریش‌سفیدهایی هم که دنبال انجام کارهای او بودند، نیست و بازیکن اسبق سرخابی تنهاتر از همیشه پشت میله‌ها روزها را سپری می‌کند. حکم سنگینی که برای او بریده شده، تمام امیدهایی را که نسبت به بخشش یا عفو یا کم‌ شدن میزان حبسش وجود داشت، از بین برده است.»

انتهای پیام/

 

 

لینک سریع

#

تبلیغات