پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | کشف و ضبط یک تن مواد مخدر در 24 ساعت گذشته

توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت:

کشف و ضبط یک تن مواد مخدر در 24 ساعت گذشته

سرویس اجتماعی - پلیس مبارزه با مواد مخدر در 24 ساعت گذشته در عملیات پلیسی موفق به کشف و ضبط یک تن مواد مخدر شد در کشور شد.

   به گزارش فانوس،  بر اساس گزارش‌های دریافتی در ۲۴ ساعت گذشته، مأموران مبارزه با مواد مخدر ناجا  در عملیات ویژه موفق به کشف و ضبط  243 کیلو گرم مواد مخدر شد.
براساس این گزارش ، ساعت 18:20 شب گذشته  مأموران مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی از جابه جایی مواد مخدر توسط قاچاقچیان به وسیله یک دستگاه خودرو پژو 405 در مسیر سراوان - خاش مطلع شده و فورا به محل اعزام شدند.  خودروی مذکور  در روستای شمس آباد مشاهده و متوقف شد. پس ازبازرسی داخل خودرو ماموران موفق شدند  مقدار 234 کیلوگرم تریاک کشف و راننده را دستگیر کنند.


کشف 62 کیلوگرم شیشه در زاهدان  
بنا براین گزارش ساعت15:00 روز گذشته مأموران نیروی انتظامی با اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضایی با بازرسی منزل فردی واقع در خیابان کوثر از وجود  لابراتور تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه  مطلع شدند. در این بازرسی ماموران موفق به کشف 62 کیلوگرم شدند . در این رابطه دو نفر متهم دستگیر،شدند.


کشف 730 کیلوگرم مواد مخدر در بندر خمیر
همچنین ماموران مبارزه با مواد مخدر بندر خمیر استان هرمزگان در ساعت های اولیه امروز، در پی بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در ایست بازرسی شهید کنجی  به یک دستگاه خودرو 405 مشکوک و پس از متوقف کردن آن موفق به کشف 730 کیلو گرم مواد مخدر تریاک شدند.در این عملیات دو نفر از متهمان دستگیر شدند.


 کشف 1226 قوطی مشروبات الکلی در زنجان
براساس این گزارش، روز گذشته  مأموران  نیروی انتظامی موفق شدند باانجام اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت یک دستگاه وانت پیکان در اتوبان زنجان – تبریز 1226 قوطی مشروبات الکلی کشف کنند. در این عملیات راننده خودرو دستگیر شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کشف 797 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مأمورین با قاچاقچیان مسلح

لینک سریع

#

تبلیغات