پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | دستگیری 2 قاتل فراری و یک آدم ربا توسط پلیس آگاهی

عملیات پلیس در 24 ساعت گذشته

دستگیری 2 قاتل فراری و یک آدم ربا توسط پلیس آگاهی

سرویس اجتماعی - در 24 ساعت گذشته عملیات جداگانه پلیسی در سطح کشور با موفقیت انجام شد.

به گزارش فانوس،  بر اساس گزارش‌های دریافتی در ۲۴ ساعت گذشته، مأموران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در عملیات ویژه موفق به شناسایی، دستگیری قاتل فراری در  شدند. شهرستان ایذه استان خوزستان شدند.
براساس این گزارش،  ساعت 9:30 روز گذشته  پلیس آگاهی استان خوزستان موفق شد فردی را که به اتهام قتل عمد مردی به هویت معلوم تحت تعقیب مقام قضائی بوده از مخفیگاهش درمنزلی واقع در خیابان محمدرسول الله(ص)  ایذه بود، دستگیر،کند.

تعقیب سارقان فرش در نیاوران تهران
 ساعت 22:15 شب گذشته  مأمورین از یک مورد سرقت به عنف در خیابان نیاوران مطلع،  و فورا به محل اعزام شدند.  در بررسی انجام شده فرد با هویت معلوم با یک دستگاه خودرو  پژو 206 در حال تردد بوده که 6 نفر راکبین و سرنشینان سه دستگاه موتورسیکلت با تهدید چاقو و قمه وی را متوقف و چهار تخته فرش ابریشم به ارزش 2.700.000.000 ریال وی را سرقت و متواری شدند.  تلاش برای شناسایی و دستگیری سارقین و کشف اموال مسروقه ادامه دارد.


موفقیت پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در دستگیری قاتل فراری
همچنین ساعت 11:20 سخه شنبه  ماموران پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر استان سیستان و بلوچستان موفق شدند، فردی را که به اتهام قتل عمد مردی با هویت معلوم تحت تعقیب مقام قضائی بود، از مخفیگاهش در منزلی واقع در روستای جلایی کلک دستگیر کنند.


دستگیری سارق مسلح در حسین آباد    
ساعت 1200 روز گذشته مأموران  پلیس آگاهی زابل در عملیات پلیسی موفق شدند فردی را که به اتهام سرقت مسلحانه تحت تعقیب  مقام قضائی بود، از مخفیگاهش منزلی واقع در روستای حسین آباد دستگیرکنند.  


دستگیری یک آدم ربا  در شیراز   
پلیس آگاهی شیراز شب گذشته موفق شد در عملیات پلیسی فردی را که به اتهام آدم ربایی تحت تعقیب مقام قضائی بوده از مخفیگاهش در منزلی واقع در روستای ظفر آباد شیراز دستگیر کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کشف 1652 قوطی مشروبات الکلی در 8 مایلی اسکله جنوب / درگیری عوامل اطلاعات با قاچاقچیان موادمخدر

لینک سریع

#

تبلیغات