پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | سقوط داربستهای ساختمان نیمه‌کاره روی کابل برق فشار قوی! +تصاویر

سقوط داربستهای ساختمان نیمه‌کاره روی کابل برق فشار قوی! +تصاویر

سرویس اجتماعی - داربستهای نصب شده بر روی نمای یک ساختمان نیمه‌کاره به علت نامعلومی کاملاً از نمای ساختمان جدا شده و بر روی سطح خیابان و کابلهای برق فشار قوی سقوط کرد.

به گزارش فانوس،ساعت 14:30 روز گذشته حادثه سقوط داربست در خیابان 30 متری نیروی هوایی، خیابان ششم نیروی هوایی به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 31 به همراه گروه امداد و نجات 11 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

مهدی حقی؛ معاون منطقه شش عملیات آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: داربستهای نصب شده بر روی نمای یک ساختمان نیمه‌کاره به علت نامعلومی کاملاً از نمای ساختمان جدا شده و بر روی سطح خیابان و کابلهای برق فشارقوی سقوط کرده بود.

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی بی‌درنگ با کشیدن نوار هشداردهنده از رفت‌و‌آمد شهروندان جلوگیری کردند و پس از قطع جریان اصلی برق از سوی عوامل شرکت برق، به وسیله تجهیزات مخصوص و جرثقیل آتش‌نشانی مشغول مهار داربستهای معلق و ایمن‌سازی محل حادثه شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه بر اثر این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و آتش‌نشانان در یک عملیات حدوداً سه ساعته موفق شدند میله‌های فلزی داربست را از یکدیگر جدا کرده و به محلی امن انتقال دهند.

منبع: 125

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات