پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | در برخورد خودروی تیبا با مغازه یک نفر جان خود را از دست داد

سخنگوی سازمان ‌آتش‌نشانی شهر تهران :

در برخورد خودروی تیبا با مغازه یک نفر جان خود را از دست داد

سرویس اجتماعی - سخنگوی سازمان ‌آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه خودروی تیبا با یک باب مغازه واقع در خیابان بخارایی خبر داد و گفت: در این حادثه راننده خودرو جان خود را از دست داد و سرنشین نیز مصدوم شد.

به گزارش فانوس، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت 10:21 امروز حادثه تصادف در خیابان خزانه بخارایی تقاطع بهزادپور به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ایستگاه شماره 126 به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد خودروی سواری تیبا با دو نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با یک دستگاه خودروی تاکسی با یک باب مغازه برخورد کرده و نیمی از خودرو وارد مغازه شده بود.

ملکی بیان داشت: هر دو نفر در داخل خودرو محبوس شده بودند و آتش‌نشانان بلافاصله نسبت به خروج این دو نفر اقدام کردند که متأسفانه مشخص شد راننده جوان 25 ساله در لحظات اولیه تصادف جان خود را از دست داده است و سرنشین دیگر نیز دچار مصدومیت و به مراکز درمانی منتقل شد.

سخنگوی سازمان ‌آتش‌نشانی شهر تهران، گفت: در ساعت 11:29 عملیات این حادثه به اتمام رسید و محل حادثه تحویل عوامل پلیس راهور داده شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات