پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | نمایشگاه مطبوعات مکان مناسبی برای تعامل رودررو با رسانه‌هاست

نمایشگاه مطبوعات مکان مناسبی برای تعامل رودررو با رسانه‌هاست

سرویس اجتماعی - سردبیر خبرگزاری علم و فرهنگ گفت: نمایشگاه مطبوعات مکان مناسبی برای تعامل رودررو با رسانه‌ها برای افراد مختلف خانواده است.

به گزارش فانوس، بهاره صفوی گفت: در چند روز گذشته که پوسترهای نمایشگاه مطبوعات منتشر شده نزدیک بودن خانواده‌ها به یکدیگر در محیطی مانند نمایشگاه مطبوعات و نزدیک کردن نظرات آنها به یکدیگر موضوع تداعی شده از پوستر نمایشگاه بوده است.

سردبیر خبرگزاری علم و فرهنگ گفت: در پوستر نمایشگاه مطبوعات علاقه افراد به وضوح دیده شده است ضمن اینکه عکس سلفی اعضای خانواده در کنار یکدیگر نشان دهنده جذاب و سرم‌کننده بودن نمایشگاه مطبوعات است.

وی تأکید کرد: متأسفانه شبکه‌های اجتماعی توانسته بین مردم فاصله بیندازد و سهم عمیق و پیچیده‌ای در ابعاد مختلف زندگی مردم پیدا کرده است.

صفوی گفت: در حال حاضر خانواده‌ها دنبال الگوپذیری هستند که متأسفانه شبکه‌های اجتماعی به بدترین شکل ممکن این الگو را ارائه کرده‌اند که البته ضعف دانش و مهارت خانواده‌ها هم در این امر واضح است.

سردبیر خبرگزاری علم و فرهنگ اظهار داشت: نمایشگاه مطبوعات مکان مناسبی برای تعامل رودررو با رسانه‌ها برای افراد مختلف خانواده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر خانواده‌ای با فرزندان خود به نمایشگاه مطبوعات می‌آیند آنها می‌توانند در نمایشگاه مطبوعات جذب برخی الگوها و المان‌های مناسب و مثبت شوند و استفاده از رسانه‌ها را هم بهتر یاد بگیرند.

صفوی در پایان گفت: سهم سرانه مطالعه در ایران متأسفانه بسیار کم است و رسانه‌های مکتوب در سبد خانواده‌ها سهم کمتری دارند اما با وجود برگزاری نمایشگاه مطبوعات می‌توان کنار یکدیگر را بیشتر تجربه کرد و به آینده امیدوارتر بود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات