پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ماجرای کشته شدن پلیس جوان به دست بانوی فوتبالیست مست+ عکس

ماجرای کشته شدن پلیس جوان به دست بانوی فوتبالیست مست+ عکس

سرویس اجتماعی - گفته شده کسی که پسرم را کشته، مست نبوده است. در حالی که مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده‌اند.

به گزارش فانوس، گروهبان یکم امیدزارع‌زاده از پرسنل کلانتری ۱۲۷ نارمک تهران در مورخه ۹۶/۲/۲۲ پس از اتمام آماده باش نیمه شعبان در حین بازگشت به منزل با یکدستگاه خودرو پژو ۲۰۶ تصادف و آسمانی شد.

راننده خودرو یکی از بانوان ملی پوش فوتسال بود و موضوعی که باعث شد پرونده این ملی پوش سنگین شود وجود الکل زیاد در خون او هنگام حادثه است.

پدر امید می‌گوید: گفته شده کسی که پسرم را کشته، مست نبوده است. در حالی که مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده‌اند. شب ولادت امام زمان (عج) این اتفاق افتاد و پسرم را در حین ماموریت کشته شد. پسرم را پرپر کرده‌اند و حالا ادعاهایی خارج از واقعیت مطرح می‌کنند. عموی این بازیکن با من تماس گرفت و گفت وجود الکل به خاطر اسپری دندان بوده است. کدام دارو یا اسپری این همه الکل دارد؟

وی همچنان ادامه می‌دهد: آن‌ها (خانواده ملی‌پوش فوتسال) دو بار اعتراض کرده‌اند که هربار نیز دادگاه، راننده را مقصر دانسته است. برخی از مدیران ورزشی نیز ابتدا به دنبال گرفتن رضایت بودند اما وقتی متوجه شدند این بازیکن مست بوده، از وساطت منصرف شده و خودشان را کنار کشیدند.

زارع زاده اضافه کرد: کسانی که قصد حمایت از این بازیکن را داشته‌اند، در مصاحبه‌ها می‌گویند فرزندم، سرباز نیروی انتظامی بوده است در حالی که پسرم از دو سال و نیم پیش به استخدام نیروی انتظامی درآمده و به دنبال گرفتن انتقالی به یزد بود. او گروهبانیکم بود و قرار بود به زودی او را در لباس دامادی ببینم اما پسر دسته گلم را پرپر کردند.

پدر و مادر این بازیکن بیست روز بعد از ماجرای تصادفبه ایران آمده‌اند. ما یزدی هستیم و چنین چیزهایی در خانواده‌های ما تقبیح می‌شود. بعد خانواده قاتل می‌گویند اگر هر کسی بود فرار می‌کرد و این دختر که جای خود دارد.

درخواست قصاص دارم

پدر امید همچنین بیان کرد: از قاضی پرونده، درخواست اشد مجازات را برای قاتل کرده‌ایم. اگر این اتفاق در یک تصادف عادی می‌افتاد، گذشت می‌کردم اما کسی را که در حال مستی این کار را کرده، نمی‌توان بخشید. شاید این پرونده یک سال دیگر بسته شود اما حتی شده پول دیه را هم می‌دهم تا او را قصاص کنم. از قانون هم اطلاع دارم و می‌دانم برای قتل‌ در حادثه رانندگی، راننده را اعدام نمی‌کنند اما این دختر حالت عادی نداشته و می‌خواهم او را پای چوبه دار بکشانم.

منبع: پایگاه خبری شهدای ناجا

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات