پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مدرسه بدون معلم در تهران نداریم

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران :

مدرسه بدون معلم در تهران نداریم

سرویس اجتماعی - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مدرسه بدون معلم در پایتخت نداریم، گفت: از 1400 معلم حق‌التدریس که در تهران فعالیت می‌کنند، 1300 نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

به گزارش فانوس، عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص برخی اظهارات درباره مدرسه بدون معلم در تهران، اظهار داشت: مدرسه بدون معلم در تهران نداریم و برای تمام مدارس معلم سامان‌دهی شده است.

وی افزود: با توجه به بازنشستگی 4000 معلم تا پایان سال تحصیلی جاری، تهران در آزمون جدید استخدامی باید از جذب معلمان سهم داشته باشد.

باقری اضافه کرد: تهران 1400 معلم حق‌التدریس دارد که تعداد مردان، زیر 100 نفر و تعداد زنان بیش از 1300 نفر است! که همگی این افراد قبل از سال 91 در آموزش و پرورش جذب شده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص سرانه مدارس، اعتبار شیر مدرسه و معوقات حق‌التدریس‌ بیان داشت: تاکنون اعتباری برای سرانه مدارس، شیر و معوقات حق‌التدریس‌ها به تهران پرداخت نشده است.

وی وضعیت سیستم‌های گرمایشی تهران را خوب ارزیابی کرد و گفت: ممکن است در 4500 مدرسه تهران، استثنایی هم وجود داشته باشد که البته آن هم نباید باشد؛ ما حتی در مدارس دولتی تهران شعله مستقیم را حذف کردیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات