پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | از دستگیری سارقان کامیون حامل شمش تا تعقیب متعرض دختربچه 6 ساله در پایتخت

اختصاصی فانوس

از دستگیری سارقان کامیون حامل شمش تا تعقیب متعرض دختربچه 6 ساله در پایتخت

سرویس اجتماعی - ازدستگیری سارقان کامیون حامل شمش در اصفهان تا تعقیب متعرض دختربچه 6 ساله به همراه چندین خبر دیگر، از جمله اقدامات پلیس در روز گذشته هستند.

فانوس – هدی نتاج: مورخه 29/07/1396، گزارش دریافتی حاکی از این است: ساعت 19:00 مورخه 28/07/1396، مأموران کلانتری 172 ازیک مورد تجاوز در ولی آباد مطلع  شده و به محل اعزام می شوند.

در جریان بازپرسی ،مردی 40 ساله با مراجعه به سرکلانتری نهم ادعا کرد که ساعاتی قبل دختر (9 ساله و پسر 6 ساله اش) در حال تردد در طبقات مجتمع محل سکونتشان بودند که مردی حدوداً 20 ساله و ناشناس یک قبضه چاقو زیر گلوی دخترش گذاشته و با تهدید وی را مورد آزار جنسی قرار داده است.

از آن پس تلاش پلیس جهت شناسایی و دستگیری فرد متعرض ادامه دارد.                               

* دستگیری سارقان کامیون حامل شمش در اصفهان

با ادعای مردی به هویت معلوم، درساعت 22:50 مورخه 29/07/1396، مأموران پلیس آگاهی اصفهان، از سرقت به عنف یک کامیون قبل از دو راهی اصفهان - نائین مطلع و به محل اعزام شدند.

در جریان بازرسی مشخص شد که با یک دستگاه کامیون کشنده ولوو حامل 15 تن و 500 کیلوگرم شمش در محور فوق به سمت نائین در حال تردد بوده که پنج نفر ناشناس ، سرنشینان یک دستگاه خودروی مزدا ، راه وی را سد و پس از ضرب و شتم  و بستن دست و پاهایش، کامیون را سرقت کردند.

نامبرده به وسیله خودروی مزدا 3 در سرآسیاب رها وسارقان متواری شدند.

ضمن اجرای طرح مهار با اقدامات فنی و اطلاعاتی ، رعایت جوانب احتیاطی ، تعامل و همکاری بین استانی نسبت به شناسایی و دستگیری سارقین ، کشف محموله و خودرو مسروقه اقدام شده است.

* کشف مواد مخدر و اسلحه در سیستان و بلوچستان

در ساعت 16:20 مورخه 29/07/1396، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر از شهرستان سرباز به ایرانشهر مطلع و با تعقیب و مراقبت، یکدستگاه خودرو پژو 405 را در سه راهی علیزاده به طرف خیرآباد مشاهده کردند.

دو نفر سرنشین به محض رؤیت نیروها اقدام به تیراندازی و متواری شدن کردند که در تعقیب و تیراندازی از سوی مأموران، خودروی مورد نظر متوقف شد.

در این عملیات  مقدار 174کیلو  و 900 گرم تریاک و 65 تیر فشنگ کلاشینکف کشف، سرنشین متواری و راننده با ممجروح شدن از ناحیه هر دو پا و کمر، تحت الحفظ به بیمارستان  منتقل شد. 

*آدم ربایی نافرجام در کرمانشاه

در ساعت 13:17 مورخه 29/07/1396، مأموران کلانتری 20 حافظیه کرمانشاه، از آدم ربایی در چهار راه بسیج مطلع و به محل اعزام شدند.

در بررسی ها مشخص شد: زنی 25 ساله در آدرس فوق قصد ربودن پسربچه 5 ساله که منتظر سرویس مهد کودک بود را داشته که با مقاومت کودک و همچنین حضور مردم، ناکام و از محل متواری شد

خوشبختانه با اقدامات هوشمندانه پلیس، فرد مورد نظر دستگیر شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جرائمی که از چشمان تیز بین پلیس دور نمانده اند

دستگیری شیطان پرستان در پایتخت

لینک سریع

#

تبلیغات