پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مدیران مدارس مجبور به کمک گرفتن از والدین هستند

دبیر کمیسیون آموزش مجلس

مدیران مدارس مجبور به کمک گرفتن از والدین هستند

سرویس اجتماعی - دبیر کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مدیران مدارس مجبور هستند از اولیای دانش‌آموزان برای انجام امور مدرسه کمک بگیرند، گفت: فکر می‌کنم گزارش نتایج تحقیق از صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان آبان ماه در صحن علنی مجلس قرائت شود.

به گزارش فانوس، حجت‌السلام و‌المسلمین علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، در خصوص «زمان اعلام نتایج قطعی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان»، اظهار داشت: هیأت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان مهرماه فرصت دارد تا نتیجه تحقیق خود را به هیأت رئیسه مجلس ارائه کند و بنده فکر می‌کنم تا پایان آبان ماه نیز این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت شود.

وی در خصوص «عدم پرداخت سرانه به مدارس کشور»، خاطرنشان کرد: متأسفانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این خصوص تأمین اعتبار نکرده است؛ در نتیجه این عدم تأمین اعتبار باعث شده است بسیاری از مدارس دچار مشکلاتی شوند و به روند تحصیلی و آموزشی صدمه وارد شود.

دبیر کمیسیون آموزش مجلس اضافه کرد: در نتیجه وجود این مشکلات، مدیران مدارس نیز مجبور هستند از اولیای دانش‌‌آموزان برای انجام امور مدارس کمک بگیرند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات