پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ظرف یک هفته حکم همدستان بابک زنجانی صادر می شود

قاضی مقیسه:

ظرف یک هفته حکم همدستان بابک زنجانی صادر می شود

سرویس اجتماعی - پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان ردیف دوم و سوم پرونده موسوم به فساد نفتی دقایقی پیش به پایان رسید.

به گزارش فانوس، قاضی مقیسه رییس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب، جلسه امروز را به عنوان  آخرین جلسه رسیدگی به پرونده همدستان بابک زنجانی اعلام کرد.

قاضی مقیسه در پایان جلسه امروز گفت: امروز پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکای بابک زنجانی بود و وکلا  لایحه‌های خود را ارائه دادند.

وی در خصوص صدور حکم گفت: اگر وکلا مطلب و توضیحاتی نداشته باشند، مطابق ماده ۳۰۷ قانون آیین دادرسی کیفری اقدام به صدور حکم خواهد شد. پس از اعلام ختم رسیدگی به پرونده و مشورت با قضات پرونده، ظرف یک هفته مطابق قانون حکم صادر می شود و حکم صادره ظرف ۲۰ روز قابل فرجام خواهی است.

مقیسه به اظهارات زنجانی اشاره و تصریح کرد: در جلسه مواجهه زنجانی با شمس و فلاح هروی، وی صریحا اعلام کرد پول دارم و  یک ریال نمی دهم و این سخن ضبط شده است که حکم اعدام برای وی صادر شده و اجرای حکم به دست مسئولان است.

وی اظهارداشت: اگر توضیحاتی را وکلا داشته باشند می توانند به شعبه ۲۸ ارایه می دهند و سپس ختم رسیدگی به پرونده را اعلام می کنیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات