پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | قتل دختر 18 ساله به دست نامزد سنگدل+ عکس

قتل دختر 18 ساله به دست نامزد سنگدل+ عکس

سرویس اجتماعی - جوان ۲۳ ساله‌ای که نامزد ۱۸ ساله خود را بعد از مشاجره لفظی خفه کرده و جنازه‌اش را در جاده شهریار رها کرده بود توسط مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش فانوس، روز چهارشنبه مورخه 19 مهر 1396 فردی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به مأمورین اعلام کرد که دخترش بنام «زیبا» ( متولد 1378 ) جهت رفتن به دانشگاه از منزل خارج و پس از آن مراجعتی به منزل نداشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور دادیار ارجاع دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که فقدانی- زیبا- دانشجوی رشته رادیولوژیِ دانشگاه تهران، دانشکده پیراپزشکی است که ساعت 9 مورخه 18 مهر 1396 به قصد رفتن به دانشگاه تهران از خانه خارج و در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده؛ اما پس از خروج از دانشگاه ناپدید شده است.

با شناسایی جوانی 23 ساله بنام «محمدرضا . ن» به عنوان نامزد فقدانی که از حدود 4 ماه پیش با یکدیگر عقد کرده بودند، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته و با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که در مورخه 18 مهر 1396 آخرین بار زیبا با محمدرضا دیده شده است.

سرانجام محمدرضا . ن، ساعت 13:30 روز جمعه مورخه 21 مهر 1396 لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل همسرش ( زیبا ) اعتراف کرد.

محمدرضا در اعترافات اولیه عنوان کرد روز سه شنبه مورخه 18 مهر 1396 به دنبال زیبا رفته و او را از مقابل دانشگاه سوار ماشین کردم؛ در مسیر بازگشت به سمت خانه بودیم که با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم؛ کنترل خودم را از دست داد ؛ با دست [ زیبا ] را خفه کردم و بعد از چند دقیقه دیدم که زیبا نفس نمی کشد؛ جنازه را در جاده شهریار رها کرده و به محل سکونتم مراجعه کردم.

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، موضوع به مقام قضایی اعلام و پرونده با موضوع قتل عمـد تشکیل شد؛ همچنین به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به این موضوع که تحقیقات تکمیلی جهت مشخص شدن انگیزه اصلی جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته، اعلام داشت: با اعتراف صریح متهم مبنی بر رها کردن جسد مقتول در شهرستان شهریار جاده سعیدآباد، موضوع به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام و در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که جسد خانم جوانی ناشناس با مشخصات مقتول در محل اعلامی از سوی متهم ( جاده سعید آباد ) کشف و به پزشکی قانونی منتقل شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات