پایگاه اطلاع رسانی فانوس | وزیر

آخرین اخبار کلیدواژه وزیر (۹۴۴)

۱۰:۴۷:۳۹
یکی از رویکرد اصلی وزارت ورزش کاهش سن مدیران است

مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: یکی از رویکردهای اصلی بنده در این وزارتخانه جوانگرایی و کاهش سن مدیران در وزارت ورزش و جوانان است.

۱۰:۳۸:۳۸
سلطانی فر دارای برنامه راهبردی است

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: آقای سلطانی‌فر در تمام این مدت حتی یک سفر خارجی نرفته است.

۹:۵۰:۴۲
بی طرف جزو وزرای موفق نیرو پس از پیروزی انقلاب است

نماینده مرم زرند و کوهبنان در مجلس افزود: بی‌طرف مدیری است که با رانت بالا نیامده و به طور طبیعی و براساس شایستگی‌هایش رشد کرده است.

۹:۵:۵۰
تنها 20 درصد منابع زیرزمینی آب یزد باقی مانده است

ابوالفضل موسوی نماینده مردم یزدبا بیان اینکه خشکسالی در روستاها باعث مهاجرت روستائیان به شهرها شده است، گفت: تا کی می‌خواهیم آب را به قیمت 14 هزار تومان بخرد و حدود 400 تومان به مصرف‌کنندگان بفروشد.

۸:۳۴:۷
۸۵صندلی خالی در روز پنجم/ وزرا را چه کسانی انتخاب می کنند

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم دقایقی قبل آغاز شد.

۹۶/۵/۲۸
هفتمین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی پایان یافت

هفتمین جلسه علنی مجلس برای بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم دقایقی پیش پایان یافت.

۹۶/۵/۲۸
برنامه من روشن و مشخص است/نسبت به جذب ۱۲۰ میلیارد دلار منابع خارجی اقدام می‌کنیم

وزیر پیشنهادی نفت گفت: در ۴ سال آینده تمام میدان‌های مشترک باید تعیین تکلیف شوند و جذب منابع و سرمایه‌‌های خارجی با هدف توسعه اشتغال خواهد بود.

۹۶/۵/۲۸
خدمت‌رسانی ۴۳۰ فرمانداری و ۱۶۰۰ بخشداری/ کشفیات ۹۱ درصدی در حوزه آدم‌ربایی

وزیر پیشنهادی کشور گفت: قبل از پیروزی انقلاب مردم برای رفتن به داخل یک فرمانداری هم مشکل داشتند، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران، ۴۳۰ فرمانداری و ۱۶۰۰ بخشداری در خدمت مردم است.

۹۶/۵/۲۸
سرقت عمومی در دوره «رحمانی‌فضلی» کاهش یافته است

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس گفت: در دوره رحمانی‌فضلی ۳۰ طرح و آئین‌نامه امنیتی مصوب شده و در این دوره روند سرقت عمومی کاهش یافته است.

۹۶/۵/۲۸
دوره مدیریت پشت درهای بسته گذشته است

صالحی به سه هدف عمده خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت: صیانت از هویت ایرانی، حمایت از محصولات هنری و فرهنگی و دیپلماسی فرهنگی بر محور فرهنگ از اهداف عمده من در وزارت ارشاد است که 7 بخش را در بر می‌گیروزید.

۹۶/۵/۲۸
وزرای معرفی شده از دو طیف اصلاحات و اعتدال هستند

حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه اظهارداشت: سوالی که برای ما پیش می‌آید این است که وزیری با این میزان از دارایی‌های منقول و غیرمنقول چگونه می‌تواند مشکلات قاطبه مردم را که امروز با معضلات عدیده اقتصادی و معیشتی دست به گریبان هستند درک کند و نسبت به حل آنها چاره‌اندیشی کند؟

۹۶/۵/۲۸
وزیر پیشنهادی ارشاد به تفکر 24 میلیونی بدهکار است

میرزایی نیکو رای آوری روحانی را به اظهارنظر رئیس جمهور اسبق مرتبط دانست و گفت: حمایت تمام قد اصلاح‌طلبان از جنابعالی را یادم نمی‌رود. بله؛ شما صد در صد به تفکر 24 میلیونی خیلی بدهکار هستید.

۹۶/۵/۲۸
صالحی یک روشنفکر تمام عیار دینی است

علیرضا ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر گفت:من به مخالفین محترم عرض می‌کنم ما به حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی نباید نگاه سیاسی و حزبی داشته باشیم، تجربه‌های این 4 دهه نشان داده است که مدیرانی که پای در یکی از این دو عرصه نداشتند موفقیت چندانی هم نداشتند.

۹۶/۵/۲۸
داوطلبانه از تمام فرصت‌های تبلیغاتی خودم استفاده نکردم

وزیر پیشنهای راه و شهرسازی گفت: می‌توانستم یک وزیر محبوب باشم، 900 هزار واحد یعنی بیش از 400 بار افتتاح می‌توانستم هر سه روز یک بار بروم و یک افتتاح انجام دهم و معروف شوم، به کسی که نسبت به مسکن مهر بی‌مهری کرده، همه را تمام کردم.

۹۶/۵/۲۸
آخوندی برای 23 میلیون بدمسکن برنامه دارد

نماینده مردم شاهین‌دژ گفت:در کشور ما هنوز سیاستگذاری برای بخش کلان وجود ندارد و ما نگاه راهبردی به مسائل نداریم، لذا وزیری نیاز داریم که تفکر استراتژیک داشته باشد.

۹۶/۵/۲۸
توسعه برنامه های فرهنگی مهمترین برنامه وزارت ارشاد خواهد بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی را فردی با علم و علاقه مند به حوزه فرهنگ و هنر دانست و گفت: بی شک حضور وی در این وزارتخانه می تواند منشاء خیر و برکات و خدمات فراوانی برای کشور و حوزه فرهنگ باشد.

۹۶/۵/۲۸
غیبت 82 نماینده در آخرین بررسی وزرای پیشنهادی

جلسه علنی نوبت صبح مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم دقایقی قبل آغاز شد.

۹۶/۵/۲۸
وزیر پیشنهادی اقتصاد ۴ سال وقت دارد سهم ایران از اقتصاد جهانی را افزایش دهد

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: با جمعیت ۸۰ میلیون نفری، ۱.۲ درصد از جمعیت جهان را دارا هستیم اما سهم ما از اقتصاد جهانی ۲۵ صدم درصد است که در واقع به یک پنجم از حقمان رسیده‌ایم؛ این مشکل را باید وزارت اقتصاد و دارایی حل کند.

۹۶/۵/۲۷
61 نماینده مجلس درموافقت و مخالفت با 11 وزیر سخن گفته اند، 6 وزیر دیگر در نوبت

61 نماینده مجلس تا ظهر پنج شنبه در موافقت و مخالفت با 11 وزیر پیشنهادی در صحن سخن گفته اند و وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم نیز از برنامه های خود دفاع کرده اند. با این حال شش وزیر هنوز در نوبت هستند.

۹۶/۵/۲۷
امیر حاتمی:ضمن رصد دشمن بر افزایش کمیت و قابلیت‌های موشک‌ها متمرکز شده ایم

وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم تاکید کرد: شناخت دقیقی از تهدیدات داریم و به همین خاطر، اولویت برنامه های چهارسال آینده وزارت دفاع ارتقاء توان موشکی بر مبنای افزایش توان بازدارندگی است.

۹۶/۵/۲۷
بازگشت بیش از دو میلیون آواره عراقی به محل سکونتشان

وزیر مهاجرت و مهاجران عراقی اعلام کرد تاکنون بیش از دو میلیون آواره عراقی به محل سکونت اصلی خود در موصل و دیگر مناطق عراق که از سیطره گروه تروریستی داعش آزاد شده است بازگشته‌اند.

۹۶/۵/۲۶
نقش ۷۰ درصدی وزارت راه در سیاستگذاری تولید مسکن

نماینده مردم آباده در مجلس گفت: وزارت راه در سیاستگذاری تولید مسکن ۷۰ درصد نقش دارد.

۹۶/۵/۲۵
فقر و اشتغال با پول پاشیدن حل نمی‌شود/خیریه‌ها را دو برابر کردیم

وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ امروز در زمینه سیاست‌های رفاهی وزارت کار نظریه دارد و هیچ سیاست توسعه‌ای بدون داشتن نظریه موفق نخواهد بود.

۹۶/۵/۲۵
نامه مهم توکلی به مجلس در جریان رای اعتماد/مخالفت رئیس دیده بان شفافیت و عدالت با وزیر بهداشت

احمد توکلی رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به نمایندگان مجلس نوشت، به کسانی که گرفتار تعارض منافع هستند رأی ندهند و مصداق بارز آن را وزیر بهداشت نامید.

۹۶/۵/۲۵
توضیحات وزیر پیشنهادی بهداشت درباره دریافت «حقوق 3 میلیون تومانی»

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت در یادداشتی عنوان کردند در بیان مطالبشان طرح شده که حقوقشان بیش از 3 میلیون تومان است اما مقصودشان چنین بوده که علاوه بر حقوق هیئت علمی، بیش از 3 میلیون اضافه به عنوان تصدی وزارت می‌گیرند.

بیشتر در حال بارگذاری...