پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دستمزد

آخرین اخبار کلیدواژه دستمزد (۴۴)

۹۶/۴/۲۳
ستاره پرسپولیسی تصمیمش را گرفت/ نه به دستمزد وسوسه انگیز!

شاید یکی از مهمترین دغدغه‌های گل محمدی ماندن امید عالیشاه در تبریز بود چرا که تیم اول شهر تبریز از جذب بازیکن محروم است و با این شرایط آن‌ها در تلاشند تا بازیکنان فعلی را در تیمشان نگهدارند.

۹۶/۴/۲۱
جدول دستمزد داوران فوتبال اعلام شد

جدول دستمزد داوران فوتبال در بخش آقایان اعلام شد.

۹۶/۴/۹
رواج قرار دادهای سفید محصول نابرابری اقتصادی و دستمزدهاست/80درصد شاغلان بدون بیمه زنان هستند

این روزها وجود قوانین نانوشته که همواره مردان را محق‌تر از زنان برای کارکردن جلوه می‌دهد، سبب شده تا زنان در بسیاری از شهرهای ایران زمین دستمزدی کمتر از آن چه شورای عالی کار برای حقوق کارگران در نظر گرفته دریافت کنند.

۹۶/۳/۱۱
تعیین و اعلام حداقل و حداکثر دستمزد مبنای کسر حق بیمه تامین اجتماعی

حداقل و حداکثر دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال ٩٦ به ترتیب "٣٠٩ هزار و ٩٧٧" و "٢ میلیون و ١٦٩ هزار و ٨٤٠" ریال تعیین و ابلاغ شد.

۹۶/۳/۴
کارکنان سازمان ملل در اعتراض به کاهش دستمزد تهدید به اعتصاب کردند

به دنبال احتمال کاهش هفت و نیم درصدی حقوق کارمندان سازمان ملل در اروپا، برخی اعضای این نهاد در ژنو ضمن برپایی تظاهراتی مسالمت آمیز تهدید به اعتصاب کردند.

۹۶/۳/۳
مستمری 3 برابری از خرداد جایگزین افزایش یارانه می‌شود/ طرح یارانه دو برابری متوقف شد

طرح افزایش یارانه اقشار کم‌درآمد که از فروردین ماه کلید خورده بود در روزهای گذشته از طرف دولت متوقف شد وبه جای واریز یارانه دو برابری مستمری اعضای کمیته امداد و بهریستی افزایش خواهد یافت.

۹۶/۳/۲
رقم نهایی قرارداد کادر فنی استقلال و پرسپولیس

رقم نهایی قرارداد کادر فنی 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در فصل شانزدهم مشخص شد.

۹۶/۳/۲
راه یابی به شورا با 7 بچه قد و نیم قد!

توسعه دانش، تخصص و ارتقای سطح سواد سبب شده تا این روزها زنان ایرانی حضوری فعال و پرنشاط در عرصه های مختلف اجتماعی نظیر شوراهای شهری و روستایی داشته باشند. «رقیه گزمه» منتخب شورای منطقه محروم«سیمون» یکی از همین دست زنانی است که با دست خالی اما با کوشش توانسته است اعتماد مردان و زنان روستای خود را برای حضور در شورای منطقه محروم سیمون بدست آورد.

۹۶/۲/۲۶
داوران ۱۳ هفته بدون دستمزد قضاوت کردند

داوران لیگ برتری هفته‌های زیادی است که دستمزد قضاوت‌های خود را دریافت نکرده‌اند.

۹۶/۲/۱۶
تلفن«2500» پاسخگوی بازنشستگان می‌شود

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌ها از راه‌اندازی شماره تماس ۲۵۰۰ برای پاسخگویی به بازنشستگان کشوری در مرکز ارتباط با مشترکان این صندوق تا پایان فصل بهار ۹۶ خبر داد.

۹۶/۲/۱۰
کاهش قدرت خرید کارگران با عقب‌ماندگی مزدی

یکی از مشکلات مهم در حوزه دستمزد کارگران، انباشت عقب‌ماندگی مزدی است، این مشکل مزمن هم البته مربوط به عملکرد یک دولت خاص نیست.

۹۶/۲/۶
افزایش حقوق بازنشستگان در یک نگاه!

میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال 96 بر اساس جدول زیر است:

۹۶/۲/۵
کف حقوق بازنشستگان اعلام شد/ کاهش قدرت خرید بازنشستگان در سال‌های ۸۹ تا 92

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که امسال با تزریق بودجه ۲۲۰۰ میلیارد تومانی، کف حقوق بازنشستگان را به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رساندیم و امید است طی دوره ۵ ساله بتوانیم خسارت ناشی از کاهش قدرت خرید بازنشستگان را جبران کنیم، گفت: احکام جدید بازنشستگان ۳۰ فروردین صادر و حقوق‌ها واریز شد.

۹۶/۲/۳
مطالبات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت پرداخت می‌شود/برخی معلمان 6 ماه حقوق نگرفته اند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مدیران سازمان برنامه و بودجه ابراز امیدواری کردند که باقیمانده مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان کشور تا پایان اردیبهشت پرداخت شود.

۹۶/۲/۳
شرایط استخدامی در دانشگاه آزاد تابع قانون کار نیست/ مجلس در حال پیگیری اجحافات است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دانشگاه های غیردولتی و آزاد برای استخدام نیروها، خود را مکلف به قانون کار نمی دانند.

۹۶/۲/۱
تحمیل بیش از یک میلیون مستمری بگیر به تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با عنوان این که بیش از یک میلیون مستمری بگیر به این سازمان تحمیل شده است، گفت: بار مالی آن تنها در سال ٩٤ حدود ٨٠٠ میلیارد تومان بود که ادامه دارد.

۹۶/۱/۳۱
زمان اجرای ضریب افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۶

بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش ابلاغ شده است که براین اساس افزایش ۱۰ درصدی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶ اعمال خواهد شد.

۹۶/۱/۲۷
بی عدالتی در حق ۱۳ میلیون کارگر/حداقل مزد کارگران ۱۰۰هزار تومان کمتر از کارمندان تعیین شد

درحالی در آخرین جلسه شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران ۹۳۰ هزار تومان تعیین شد که هیئت وزیران حداقل حقوق کارمندان را ۱میلیون و ۳۵ هزار تومان تعیین کرد که حدود ۱۰۵هزار تومان دستمزد کارکارگران از کارمندان عقب است.

۹۶/۱/۲۰
رشد دستمزد پزشکان در طرح تحول سلامت +جدول

واقعی‌تر کردن قیمت خدمات در طرح تحول سلامت دنبال می‌شد غافل از آنکه علیرغم سرانه مراجعه بالا، در مجموع شاهد افزایش هزینه غیرمنطقی این خدمات و افزایش بی‌قواره حق‌العلاج پزشکان هستیم.

۹۶/۱/۱۵
اعتصاب رانندگان سوخت رسان در اصفهان+ تصاویر

جمعی از رانندگان سوخت‌رسان اصفهان در اعتراض به طرح برندینگ و کاهش ۵۰ درصدی دستمزدشان اعتصاب کردند.

۹۵/۱۲/۲۶
از عیدی رئیس‌‎جمهور به مردم تا تعیین حداقل دستمزد کارگران

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر فضای تعیین حداقل دستمزد کارگران، ادبیات منفعلانه در محیط سنگلاخ جهانی، کارکرد رسانه‌ها را ارج نهیم، عیدی رئیس‌‎جمهور به مردم، پشت به واقعیت!، تلاش برای جبران شکاف مزدی، انتخابات به شکل اصولگرایانه! و غفلت و حسرت یا رضایت و افتخار اختصاص دارد.

۹۵/۱۲/۲۵
پایه حقوق کارگران ۹۳۰ هزار تومان شد

با تصویب شورای عالی کار در آخرین جلسه دستمزد سال ۱۳۹۵، حداقل دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار از ۸۱۲ هزار تومان به ۹۳۰ هزار تومان افزایش یافت.

۹۵/۱۲/۲۵
پافشاری کارگران بر افزایش ۳۰ درصدی دستمزد ۹۶/ پیشنهاد دولت به افزایش ۱۰ درصدی دستمزد کارگری

تشکل‌های کارگری در نشست امشب شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران در حالی با استناد به آمارهای رسمی افزایش ۳۰ درصدی دستمزد را پیشنهاد می‌دهند که دولت با توجه به تورم ۶ درصدی ، همچنان افزایش ۱۰ درصدی را مطرح می‌کند.

۹۵/۱۲/۲۳
طرح پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی دستمزد کارگران از سوی دولت

عضو شورای عالی کار از پیشنهاد دولتی‌ها برای افزایش دستمزد سال ۹۶ کارگران در محدوده ۱۰ درصد خبر داد و گفت: نمایندگان کارگری به دنبال توقف کاهش قدرت خرید کارگران بوده و به دنبال راهکاری برای دستیابی به سبد معیشت هستند.

۹۵/۱۲/۲۱
افزایش 12 تا 14 درصدی دستمزد سال 96 کارگران؛ سناریوی ویژه شورای عالی کار

سناریوی ویژه‌ای با توجه به پیش‌بینی تورم 12 درصدی صندوق بین‌المللی پول برای دستمزد سال آینده کارگران در نظر گرفته شده است که طبق بررسی‌ها، تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد نیز رقمی در همین حدود خواهد بود.

بیشتر در حال بارگذاری...