پایگاه اطلاع رسانی فانوس | فتنه

آخرین اخبار کلیدواژه فتنه (۸۹)

۹۶/۳/۲
درخواست مطهری درباره رفع حصر و ممنوع‌التصویری خاتمی

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پشتوانه مردمی بیشتر روحانی و همچنین مطالبه صریح مردم سراسر کشور درباره رفع حصر و لغو ممنوع‌التصویری خاتمی نسبت به رفع هر دو مشکل در دولت دوازدهم ابراز امیدواری کرد.

۹۶/۲/۲۵
از ادعای تباهی اخلاق در مبارزات انتخاباتی تا توسل به اموات برای جلب رای

فقط سه روز از فرصت تبلیغات انتخاباتی باقی مانده است. در این فضا تقریبا همه روزنامه ها ، مستقیم و غیرمستقیم سعی کرده اند از سرمقاله هایشان در جهت حمایت یا نفی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری استفاده کنند. بخشی از مهم ترین سرمقاله های امروز را برای فانوسی ها انتخاب کردیم.

۹۶/۲/۲۲
غلامی اعلام کرد : اعتراض سخنگوی ستاد انتخاباتی رئیسی به اقدامات اخیر دستگاه های ارتباطاتی امنیتی

علی غلامی سخنگوی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد: با نزدیک شدن به مناظره سوم انتخابات ریاست جمهوری، متاسفانه شاهد آن هستیم که به‌واسطه اعمال نفوذ دستگاه های ارتباطاتی -امنیتی، برای برخی سایت ها و صفحات فضای مجازی اختلال هایی ایجاد شده است.

۹۶/۲/۱۷
«میس لمبتون ایرانی؟!‌» کیست؟+ تصاویر

«رکسانا شاپور» مأمور سرویس جاسوسی MI6 در ایران با عنوان پوششی «مدیر روابط عمومی سفارت انگلیس در تهران» و همکار بی بی سی مشغول به فعالیت بود.

۹۶/۲/۲
مردم اجازه نخواهند داد فتنه 88 تکرار شود

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گستردگی و تنوع مأموریت و ارتباط مستمر با مردم را از بارزترین ویژگی های ناجا دانست با اشاره به وظیفه خطیر ناجا در انتخابات گفت : در سال 88 دیدیم که عده ای چه کردند؟ پرچم ومسجد آتش زدند، به عکس امام راحل جسارت کردند و ... اما دیگر مردم و جوانان اجازه نخواهند داد فتنه سال 88 تکرار شود .

۹۶/۱/۳۱
اجازه نمی‌دهیم حوادث تلخ سال 88 تکرار شود/ برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه‌ها

دادستان تهران چهار محور پیشگیری، درمان، صیانت و مقابله در مبارزه با مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و گفت: برای مقابله با مواد مخدر باید در این چهار حوزه برنامه­ریزی شود که قوه قضائیه در حوزه مقابله و پیشگیری بیشتر می‌تواند دستگاه‌ها را همراهی کند.

۹۶/۱/۳۱
روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها با همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی اجازه ندهند عده ای، آرای مردم را تصاحب کرده یا فتنه‌گری و اغتشاش کنند

آیت الله آملی لاریجانی گفت: دشمن در دشمنی خود ثابت قدم است و رسانه های بیگانه نیز بسیار افزون شده و دشمنان خارجی میلیاردها سرمایه برای تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه می کنند. در انتخابات هم ممکن است هوس کنند ضربه ای به نظام وارد کنند؛ لذا همه باید آماده باشیم؛ هم مسئولین و هم مردم که هیچ فضا و جایی برای این شیطنت‌های دشمن باقی نگذاریم.

۹۶/۱/۳۰
در مقابل هر فتنه، فشار و فسادی باید ایستاد

معاون اول قوه قضاییه گفت: قطعا مبارزه با فساد هزینه دارد و یکی از این هزینه ها، وارد کردن فشار بر قوه قضاییه است و دلیل آن هم موثر بودن کارهای قوه قضاییه است. امروز قوه قضاییه در همه موارد، با دانه درشت ها برخورد می کند.

۹۶/۱/۲۶
سکانس سانسور شده «قلاده‌های طلا»+ فیلم

سکانس سانسور شده فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» ساخته ابوالقاسم طالبی را ببینید.

۹۶/۱/۲۳
اعلام برائت کوچک زاده از احمدی نژاد+ عکس

مهدی کوچک زاده، نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار دست نوشته ای در اینستاگرام، نسبت به ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و از وی اعلام برائت کرد!

۹۶/۱/۲۲
هدف اقدامات تروریستی ایجاد فتنه دینی است/ تروریستم تهدیدی برای پیروان تمامی ادیان الهی و انسان‌ها

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی انفجارات اخیر تروریستی در مصر را محکوم کرد.

۹۶/۱/۲۲
علت انتقاد به قراردادهای هوایی پسابرجامی/‌حواله‌ منتقدان به هواپیمای کهنه ‌به جای ‌شفاف‌سازی مالی

‌روز گذشته رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادات وارده بر قرارداد‌‌های خرید هواپیما گفت که «گفته‌‌اند برای چه هواپیمای نو سوار شویم؛ آنهایی که می‌خواهند کهنه سوار شوند بروند کهنه سوار شوند»، این در حالی است که دغدغه اصلی، نبود شفافیت مالی در این قراردادها و بی‌توجهی به بخش خصوصی است.

۹۶/۱/۲۲
با برهم زنندگان امنیت انتخابات با قاطعیت برخورد می کنیم/ از هر گونه نا امنی جلوگیری خواهد شد

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات کشور گفت: اگر فردی، جریانی، اشخاصی، حزبی و گروهکی بخواهد امنیت انتخابات را بهم بزند قطعا با قاطیعیت تمام برخورد خواهیم کرد و از هر گونه نا امنی جلوگیری خواهد شد.

۹۶/۱/۱۶
واکنش آیت الله نوری همدانی نسبت به توهین یک اقتصاددان اصلاح طلب به مراجع تقلید

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به مسئله اقتصادی در دوران کنونی گفت: برخی می‌گویند چرا علما درباره اقتصاد بحث می‌کنند شما درستان را بخوانید شما که در اقتصاد تبحر ندارید در پاسخ به آنها می‌گوییم ما سخنگو و مترجم اسلام هستیم و اسلام در تمام ابعاد بیان کامل و جامع دارد.

۹۶/۱/۱۱
متن اینستاگرامی مطهری درباره یک خبر

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تکذیب دیدار خود با سیدمحمد خاتمی درباره کاندیداتوری‌اش در انتخابات، گفت: هل دادن افراد مستقل منتقد به سمت یک جریان سیاسی و القاء دستورگیری آنها از آن جریان و بعد هم آن جریان را به خارج وصل کردن، سیاستی است که متاسفانه در چند سال اخیر کشور را دچار آسیب کرده و وحدت ملی را مخدوش کرده است.

۹۶/۱/۶
کدخدایی: هدف از طرح آشتی ملی دوقطبی‌سازی جامعه بود

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه قطار انقلاب اسلامی کسی را پیاده نمی‌کند، تصریح کرد: کسانی که با فتنه‌گری از قطار انقلاب پیاده شدند، امروز با شعار «آشتی ملی» دنبال دوقطبی‌سازی در آستانه انتخابات هستند.

۹۵/۱۲/۱۹
انتقاد علی مطهری از اختصاص بودجه برای همایش‌های بی‌خاصیت

جدول شماره ١٧ با اعتبار 230 میلیارد تومانی و حاشیه های فراوانش، باز هم ابقا شد، با طوماری از مؤسسه‌های ویژه. مؤسسه‌هایی که اغلب نام شخص شناخته‌شده در پس آن آمده و نامی بودجه‌پسند بر سردر آن.

۹۵/۱۲/۱۸
روحانیون نزدیک به فتنه؛ بازیگران پروژه انتخاباتی دولت برای حوزه‌های علمیه

طی چند ماه اخیر طرحی برای ارتباط و آشنایی حوزه‌های علمیه با خدمات دولت اجرا شده که چندین نفر از چهره‌های نزدیک به جریان فتنه به عنوان نقش‌آفرینان اصلی آن فعالیت می‌کنند.

۹۵/۱۲/۱۷
حاشیه‌های دومین اجلاس خبرگان رهبری

توصیه‌های آیت‌الله جنتی از جایگاه ریاست خبرگان به رئیس‌جمهور از فرازهای مهم سخنرانی وی بود که گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی آن‌ طور که باید عمل نشده است، از مردم عذرخواهی کنند، توصیه‌ای که فوری در دستور کار روحانی قرار گرفت.

۹۵/۱۲/۱۷
نباید اجازه دهیم عده‌ای طرح دوستی با آمریکا بریزند

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه گران عاملان نفوذی در جمهوری اسلامی هستند، گفت: وظیفه خبرگان در تبیین فتنه و ماهیت فتنه گران سنگین تر از دیگران است.

۹۵/۱۲/۱۰
دشمن با هجمه فرهنگی به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و ولایت است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر ضرورت الگوگیری از سیره شهدا گفت: راه شهدا پیروی از ولایت بود و دشمن با هجمه فرهنگی به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و ولایت است.

۹۵/۱۲/۵
فتنه‌گران با شعار «آشتی ملی» دنبال دوقطبی سازی هستند

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر این که قطار انقلاب اسلامی، کسی را پیاده نمی‌کند، تصریح کرد: اما کسانی که با فتنه گری از قطار انقلاب پیاده شدند، امروز با شعار «آشتی ملی» دنبال دوقطبی سازی در آستانه انتخابات هستند.

۹۵/۱۲/۳
تشکیل ارتش سَلَفی توسط آل‌سعود برای ایجاد فتنه طایفه‌ای در «تعز»

یک مسئول استان تعز از اقدام سرویس جاسوسی عربستان در شعله‌ور کردن آتش فتنه طائفه‌ای در این استان خبر داد و گفت: ائتلاف سعودی در پی شکست در تجاوز به ساحل غربی یمن به تازگی با هزینه سنگینی یک ارتش سلفی در تعز تشکیل داده است.

۹۵/۱۱/۳۰
از آشتی نکردن امام با فتنه گران تا اسب زین‌شده دولت

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر ثروت ملی از حرف تا عمل، مرزهای نظارت و صیانت در عرصه فرهنگ، امام هم آشتی نکرد، روابط پیچیده آمریکا و رژیم صهیونیستی، میدان جنگ را اشتباه نگیریم، تمام گزینه‌های رئیس‌جمهور آمریکا، تکریم می‌فروشند و تحقیر می‌خرند، اسب زین‌شده دولت، هدف استیضاح، مجازات نامتناسب و جنگ اقتصادی و آسیب‌های جبهه داخلی اختصاص دارد.

۹۵/۱۱/۲۹
فتنه‌گران زبان‌شان دراز شده

امام‌جمعه موقت تهران گفت: برخی که در فتنه سهم داشتند زبان‌شان دراز شده و می‌خواهند آشتی ملی را مطرح کنند اما ملت یکپارچه هستند.

بیشتر در حال بارگذاری...