پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصولگرایان

آخرین اخبار کلیدواژه اصولگرایان (۱۱۲)

۹۶/۳/۲۲
رئیس جمهوری در خصوص انتخاب وزرا هیچ رایزنی با فراکسیون اصولگرایان نداشته است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهوری در خصوص انتخاب وزرای آینده هیچ رایزنی با این فراکسیون نداشته است.

۹۶/۳/۱۰
وزیر کشور از قطار دولت پیاده می‌شود / 3 گزینه جانشینی رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی، اولین وزیری است که نبودش در دولت آینده قطعی شده و تصمیم برای کنارگذاشتن وی در روزهای گذشته به او اعلام شده است.

۹۶/۳/۱۰
از "دولت ترس" تا "واگرایی دوسوی آتلانتیک" و "هیاهوی بی دلیل"

حاشیه پردازی در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری توسط روزنامه های منتسب به جناح اصولگرها که با روی کرد منتقدانه به انتخابات نگاه می کنند و روزنامه های منتسب به اصلاح طلبان ، امروز چهارشنبه نیز ادامه یافت که مهم ترین بخش های آن به این شرح است:

۹۶/۳/۴
تعارض رای اصولگراها با توسعه

مطابق نظرسنجی یک نهاد معتبر، رابطه آرای اصولگرایان با شاخص های توسعه، نسبت عکس دارد و این از جهات مختلف قابل تامل است. به عنوان مثال و مطابق این نظرسنجی، افزایش درآمد با رای دادن به اصولگراها رابطه عکس دارد. همچنین توسعه یافتگی، ضد اصولگرایی عمل کرده است .

۹۶/۲/۲۵
قالیباف مصالح کشور را به منافع خودش ترجیح داد/ افزایش امید به پیروزی

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات نشان‌دهنده وحدت یکپارچه نیروهای انقلابی است.

۹۶/۲/۲۴
«رادان» از انتخابات شورای شهر کنار کشید

«مهدی رادان» به نفع لیست اصولگرایان از انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران کناره‌گیری کرد.

۹۶/۲/۱۷
از نمای دولت کاسب در مناظره دوم تا نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر بی‌قانونی خروجی وعده‌های غیرقانونی، نمای دولت کاسب در مناظره دوم، چگونه حاشیه نشینی را مهارکنیم؟، نقد یا حمله به دولت؟، نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم، خطر جدی «مزایده‌‌های سیاسی»، یک درخواست عجیب و آنچه ‌که در‌باره اصلاح‌طلبان گفته نشد! اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۱
آغاز به کار ستاد جبهه اصولگرایان حامی روحانی از امروز

دبیر جبهه اصولگرایان معتدل حامی روحانی گفت: ستاد این جبهه اصولگرایان معتدل عصر امروز - دوشنبه - به طور رسمی آغاز به کار می کند.

۹۶/۲/۱۰
اطلاعیه انتخاباتی ناطق نوری

پیرو درج خبری مبنی بر عضویت حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری در شورایعالی جبهه اصولگرایان معتدل، دفترش اعلام کرد که «وی در هیچ تشکل، جبهه، گروه یا حزبی عضویت نداشته و دیدار افراد و اعضای تشکل‌های مختلف با ایشان، ‌صرفا جنبه ملاقات و تبادل نظر در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... دارد.»

۹۶/۲/۷
از «سَمّی» به‌نام وعده‌های انتخاباتی اصولگرایان تا صحنه‌آرایی به نفع روحانی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر چند نکته درباره انتخابات شوراها، کارگر خانه ندارد، انصاف و عدالت در کنار شفافیت و صراحت، «سَمّی» به‌نام وعده‌های انتخاباتی اصولگرایان، اردوغان «مأمور» خوبی نیست، انتخابات دوازدهم نبرد آگاهی با گمراهی، صحنه‌آرایی به نفع روحانی و بایدها و نبایدهای انتخابات اختصاص دارد.

۹۶/۱/۳۱
از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی روحانی تا پاسکاری در زمین سیاست

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر پیام موضع ترامپ درباره برجام، پاسکاری در زمین سیاست، رصد تهدیدات با آمادگی رزمی بالا، قد بلندی در جمنا نیست، تروریزم و پشتیبانان ناکام، دولت روحانی یک دولت اجتماعی، اتحادیه متفرق و معترض به شورای نگهبان صلاحیت خود را برای همیشه از دست می‌دهد اختصاص دارد.

۹۶/۱/۳۰
اصولگرایان می‌دانند رئیسی شانسی ندارد

احمد موثقی گیلانی، استاد علوم سیاسی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران معتقد است که رئیسی شانسی برای پیروزی در انتخابات 96 ندارد.

۹۶/۱/۲۹
رمزگشایی از نقشه انتخاباتی اصولگرایان/ برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

۹۶/۱/۲۹
از قامت اصولگرایان در انتخابات تا خطر بازگشت احمدی‌نژادیسم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر تخریب جایگزین برنامه، دولتمردی بازی دستگرمی هست یا نیست؟، رمز عملیات، انتخابات و خطر بازگشت احمدی‌نژادیسم، فرار از گوی داغ عملیات غیرممکن، ارتش و انقلاب، انتخابات ایرانی در قامت اصولگرایی و بایسته‌هایی برای انتخابات 96 اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۵
شانس ابراهیم رئیسی از نگاه یک نشریه آمریکایی

سرویس سیاسی- به نظر می رسد ابراهیم رئیسی کاندیدای مورد اجماع اصولگرایان باشد. او البته نه کاریزماتیک است، نه از سوی ایرانیان شناخته شده، و به نظر می آید شانس پیروزی او مقابل روحانی تقریبا در حد صفر است.

۹۶/۱/۲۳
روحانی در مناظرات انتخاباتی بی‌پرده با مردم سخن بگوید

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب می گوید روحانی در مناظرات انتخاباتی بی‌پرده با مردم سخن بگوید.

۹۶/۱/۲۱
سخنگوی جبهه پیروان: رییسی در اردوگاه اصولگرایان از بالاترین مقبولیت برخوردار است

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این که به نظر می آید ائتلاف اصولگرایان بویژه جمنا تمایل دارند در نهایت یک نفر برای انتخابات ریاست جمهوری از سوی این طیف باقی بماند گفت:‌ آیت الله رئیسی در اردوگاه اصولگرایان از بالاترین مقبولیت برخوردار است.

۹۶/۱/۱۵
حضور ما جای کسی را تنگ نمی‌کند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اعلام حمایت همه جانبه از کاندیدای حزب متبوع خود گفت: معتقدیم آقای میرسلیم نسبت به تمام نامزدهای اصولگرایان امتیاز بالایی دارد.

۹۵/۱۲/۲۸
رییسی و قالیباف با یکدیگر دیدار کردند

برخی منابع از دیدار محمدباقر قالیباف و ابراهیم رییسی خبر دادند.

۹۵/۱۲/۲۲
پیام انتخاباتی احمدی‌نژاد به اصولگرایان

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است که اقدامات اخیر بقایی و احمدی‌نژاد بیشتر برای تلنگر به اصولگرایان است و احمدی‌نژاد به دنبال این است که به اصولگرایان این نکته را گوشزد کند که وی در کشور دارای پایگاه اجتماعی و پایگاه رای است.

۹۵/۱۲/۱۵
پتانسیل بالای قالیباف برای حضور در انتخابات 96

یک کارشناس سیاسی اصولگرا گفت: در میان کاندیداهای مطرح شده ازسوی جمنا از لحاظ عمل سیاسی، واقعیت این است که فقط قالیباف به رغم حملاتی که به او شده است، هنوز پتانسیل رقابت جدی دارد، البته قالیباف میان دو فک پرفشار سنگین قرار گرفته است.

۹۵/۱۲/۱۵
از سیاست‌زدگی منتقدان در پارلمان تا معمای درآمد سرشار

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر در خاورمیانه چه خبر است؟، پارلمان اسیر سیاست‌زدگی منتقدان، معمای درآمد سرشار، حذف حبس از مهریه و چند نکته، انتقام با حربه حقوق بشر!، محوریت اصولگرایان جمنا یا جامعتین؟، در غیاب آمریکای ترامپ، یک تیر با دو هدف، ترکیه و داعش، مدیریت شهری، در غیاب شفافیت و کدام رقابت؟ اختصاص دارد.

۹۵/۱۲/۱۰
روی یک گزینه اجماع کنید به نتیجه می‌رسید

آیت‌الله مکارم شیرازی خواستار اجماع نیروهای انقلاب روی یک گزینه در انتخابات ۹۶ شد.

۹۵/۱۲/۷
انتقادهای جدی آیت الله هاشمی به وضعیت خوزستان

احمد خرم می گوید استاندارخوزستان بودم که تماس گرفتند و اعلام کردند ‌هاشمی قصد بازدید از ۷ طرح عظیم نیشکر، فولاد، سدکرخه، کارون ۳، منطقه ویژه اقتصادی آبادان و خرمشهر و اتمام سد مارون را دارد که در بدو ورود به استان خوزستان برای ۵ روز بازدید، انتقاداتی نسبت به اقدامات دولت اصلاحات در پروژه‌های عمرانی- سازندگی داشتند.

۹۵/۱۲/۷
جدی‌ترین رقیب آقای روحانی در انتخابات پیش رو!

روزنامه کیهان در یادداشت امروز خود، جدی‌ترین رقیب آقای روحانی در انتخابات سال آینده را عملکرد او عنوان و تاکید کرد که سخت‌ترین حریف رئیس جمهور، کارنامه خالی اوست.

بیشتر در حال بارگذاری...