پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصولگرایان

آخرین اخبار کلیدواژه اصولگرایان (۱۲۳)

۹۶/۷/۱۷
نقش موثر موحدی کرمانی در تشکیل جمنا

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تکیه بر شیخوخیت در یک جریان نمی‌تواند امری قابل دوام باشد.

۹۶/۷/۱۶
واکنش مشاور ظریف به صحبت های عارف

عضو شورای مرکزی حزب پیشروی اصلاحات گفت: کمیسیون‌های حزب ما در حال تشکیل شدن است.

۹۶/۶/۲۸
مذاکره رسمی با جمنا نداشته ایم

سخنگوی جبهه پایداری اعلام کرد که این جبهه با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) هیچ توافق یا مذاکره رسمی نداشته است.

۹۶/۶/۲۸
لاریجانی کاندیدای اصلاح طلبان در 1400

عضو جمنا گفت: انتظار داشتیم که آقای رئیسی جلسات سنگینی با هنرمندان و دانشگاهیان داشته باشد که فرصت نبود.

۹۶/۶/۱۲
چپ‌های خط‌امامی در زمان حیات امام خطا کردند

سعید حجاریان گفت: یکی از شعارهای محوری انقلاب، آزادی بوده و قطعاً نسبت به آن جفا شده است.

۹۶/۶/۸
بوربور رئیس فراکسیون اصولگرایان شد

کنعانی مقدم نیز به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی فراکسیون اصولگرایان در خانه احزاب انتخاب شد.

۹۶/۶/۵
دستاورد های جمنا

سیدمحمد حسینی گفت:جبهه مردمی بنا دارد همه گروه‌ها و افرادی که درون نظام تعریف می‌شوند را در کنار هم جمع کند.

۹۶/۵/۲۱
برنامه حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ۹۸ اعلام شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما اگر می‌خواهیم برای انتخابات سال ۱۳۹۸ موثر باشیم، باید از امروز شروع کنیم تا دستمان پر باشد، یعنی باید به تعداد کل نمایندگان مجلس کاندیدا برای انتخابات نامزد شناخته شده داشته باشیم.

۹۶/۵/۱۱
ناگفته های جهانگیری از حضورش در انتخابات ریاست جمهوری: در مناظره با روحانی همفکری میکردیم / حضور زنان در کابینه قطعی است/ جلسه ماهانه با رییس دولت اصلاحات دارم

قطعاً برخی از وزیران شفاف تر، صریح‌تر و شجاعانه‌تر از دیگران از مواضع دولت و رئیس جمهوری حمایت می‌کردند و برخی هم با تردیدهای بیشتری. حالا یا اهل صحبت نبودند یا روحیه‌شان این طور نبود یا دلایل دیگری داشتند. اکنون اظهارنظری درباره اینکه کدام یک این طور بودند و کدام نبودند، ندارم اما این مسأله قطعاً وجود دارد.

۹۶/۵/۱۱
سر و شکل کابینه دوازدهم کم‌کم رخ نمایانده است

فردا مراسم تنفیذ و روز شنبه مراسم تحلیف رییس‌جمهور قرار است در حالی برگزار شود که به احتمال زیاد روحانی در همان روز تحلیف از کابینه دوازدهم رونمایی خواهد کرد؛ کابینه‌ای که هرچند تا اینجا اصلاح‌طلبان را آنچنان راضی نکرده است اما با سکوت و حمایت عجیب اصولگرایان همراه بوده است.

۹۶/۴/۲۴
ازنشانه‌های سندروم استکهلم! تا توافقی بر پایه سه اصل عزت، حکمت و مصلحت

سرمقاله روزنامه های کشور در روز سه شنبه 30 خرداد 96 به موضوعاتی مهمترین مسائل داخلی و خارجی اختصاص داشت.

۹۶/۳/۲۲
رئیس جمهوری در خصوص انتخاب وزرا هیچ رایزنی با فراکسیون اصولگرایان نداشته است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهوری در خصوص انتخاب وزرای آینده هیچ رایزنی با این فراکسیون نداشته است.

۹۶/۳/۱۰
وزیر کشور از قطار دولت پیاده می‌شود / 3 گزینه جانشینی رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی، اولین وزیری است که نبودش در دولت آینده قطعی شده و تصمیم برای کنارگذاشتن وی در روزهای گذشته به او اعلام شده است.

۹۶/۳/۱۰
از "دولت ترس" تا "واگرایی دوسوی آتلانتیک" و "هیاهوی بی دلیل"

حاشیه پردازی در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری توسط روزنامه های منتسب به جناح اصولگرها که با روی کرد منتقدانه به انتخابات نگاه می کنند و روزنامه های منتسب به اصلاح طلبان ، امروز چهارشنبه نیز ادامه یافت که مهم ترین بخش های آن به این شرح است:

۹۶/۳/۴
تعارض رای اصولگراها با توسعه

مطابق نظرسنجی یک نهاد معتبر، رابطه آرای اصولگرایان با شاخص های توسعه، نسبت عکس دارد و این از جهات مختلف قابل تامل است. به عنوان مثال و مطابق این نظرسنجی، افزایش درآمد با رای دادن به اصولگراها رابطه عکس دارد. همچنین توسعه یافتگی، ضد اصولگرایی عمل کرده است .

۹۶/۲/۲۵
قالیباف مصالح کشور را به منافع خودش ترجیح داد/ افزایش امید به پیروزی

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات نشان‌دهنده وحدت یکپارچه نیروهای انقلابی است.

۹۶/۲/۲۴
«رادان» از انتخابات شورای شهر کنار کشید

«مهدی رادان» به نفع لیست اصولگرایان از انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران کناره‌گیری کرد.

۹۶/۲/۱۷
از نمای دولت کاسب در مناظره دوم تا نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر بی‌قانونی خروجی وعده‌های غیرقانونی، نمای دولت کاسب در مناظره دوم، چگونه حاشیه نشینی را مهارکنیم؟، نقد یا حمله به دولت؟، نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم، خطر جدی «مزایده‌‌های سیاسی»، یک درخواست عجیب و آنچه ‌که در‌باره اصلاح‌طلبان گفته نشد! اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۱
آغاز به کار ستاد جبهه اصولگرایان حامی روحانی از امروز

دبیر جبهه اصولگرایان معتدل حامی روحانی گفت: ستاد این جبهه اصولگرایان معتدل عصر امروز - دوشنبه - به طور رسمی آغاز به کار می کند.

۹۶/۲/۱۰
اطلاعیه انتخاباتی ناطق نوری

پیرو درج خبری مبنی بر عضویت حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری در شورایعالی جبهه اصولگرایان معتدل، دفترش اعلام کرد که «وی در هیچ تشکل، جبهه، گروه یا حزبی عضویت نداشته و دیدار افراد و اعضای تشکل‌های مختلف با ایشان، ‌صرفا جنبه ملاقات و تبادل نظر در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... دارد.»

۹۶/۲/۷
از «سَمّی» به‌نام وعده‌های انتخاباتی اصولگرایان تا صحنه‌آرایی به نفع روحانی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر چند نکته درباره انتخابات شوراها، کارگر خانه ندارد، انصاف و عدالت در کنار شفافیت و صراحت، «سَمّی» به‌نام وعده‌های انتخاباتی اصولگرایان، اردوغان «مأمور» خوبی نیست، انتخابات دوازدهم نبرد آگاهی با گمراهی، صحنه‌آرایی به نفع روحانی و بایدها و نبایدهای انتخابات اختصاص دارد.

۹۶/۱/۳۱
از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی روحانی تا پاسکاری در زمین سیاست

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر پیام موضع ترامپ درباره برجام، پاسکاری در زمین سیاست، رصد تهدیدات با آمادگی رزمی بالا، قد بلندی در جمنا نیست، تروریزم و پشتیبانان ناکام، دولت روحانی یک دولت اجتماعی، اتحادیه متفرق و معترض به شورای نگهبان صلاحیت خود را برای همیشه از دست می‌دهد اختصاص دارد.

۹۶/۱/۳۰
اصولگرایان می‌دانند رئیسی شانسی ندارد

احمد موثقی گیلانی، استاد علوم سیاسی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران معتقد است که رئیسی شانسی برای پیروزی در انتخابات 96 ندارد.

۹۶/۱/۲۹
رمزگشایی از نقشه انتخاباتی اصولگرایان/ برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

۹۶/۱/۲۹
از قامت اصولگرایان در انتخابات تا خطر بازگشت احمدی‌نژادیسم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر تخریب جایگزین برنامه، دولتمردی بازی دستگرمی هست یا نیست؟، رمز عملیات، انتخابات و خطر بازگشت احمدی‌نژادیسم، فرار از گوی داغ عملیات غیرممکن، ارتش و انقلاب، انتخابات ایرانی در قامت اصولگرایی و بایسته‌هایی برای انتخابات 96 اختصاص دارد.

بیشتر در حال بارگذاری...