پایگاه اطلاع رسانی فانوس | انتخابات

آخرین اخبار کلیدواژه انتخابات (۱۲۹۶)

۱:۱۰:۱۸
بازتاب مناظره نامزدهای ریاست جمهوری ایران در رسانه‌های غربی

نخستین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه- هشتم اردیبهشت ماه- در رسانه های مختلف جهان بازتاب گسترده ای یافت.

۹۶/۲/۸
پورعلی مطلق: 95 داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند

دبیر ستاد انتخابات کشور از تایید صلاحت 95 داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس توسط شورای نگهبان خبر داد.

۹۶/۲/۸
بیشترین میزان نارضایتی مردم از شهرداری است

از میان شش کاندیدای دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری،اسحاق جهانگیری به قید قرعه پنجمین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت تا به این سوال که برنامه شما برای کاهش بروکراسی و افرایش کارامدی دستگاه‌های اجرایی چیست پاسخ دهد.

۹۶/۲/۸
عدم استفاده صحیح از منابع آبی باعث شده روستایی ها به حاشیه نشینی روی بیاورند

از میان شش کاندیدای دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری؛سید مصطفی میرسلیم به قید قرعه اولین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت تا به این سوال که چه برنامه‌ای برای کنترل حاشیه نشینی دارید پاسخ دهد.

۹۶/۲/۸
افزایش یارانه‌ها را برای طبقات پایین دو یا سه برابر در نظر داشته باشیم

از میان شش کاندیدای دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری، سید ابراهیم رییسی به قید قرعه دومین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت تا به این سوال که چه برنامه و راهکاری برای رشد عدالت و کاهش فاصله طبقاتی دارید؟ پاسخ دهد.

۹۶/۲/۸
دولت کارهای زیادی انجام داده است

از میان شش کاندیدای دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری مصطفی هاشمی طبا به قید قرعه سومین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت تا به این سوال که مشکل مسکن ناشی از چه مولفه‌هایی است و چه برنامه‌ای برای حل مشکل مسکن خصوصا برای زوج‌های جوان دارید پاسخ دهد.

۹۶/۲/۸
انتقاد جدی محسن رضایی از شیوه برگزاری مناظره ها+ عکس

محسن رضایی از شیوه برگزاری مناظره ها بصورت جمعی انتقاد کرد.

۹۶/۲/۸
اولین مشکل عدم اشتغال است

از میان شش کاندیدای دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری، سید ابراهیم رییسی به قید قرعه چهارمین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت تا به این سوال که مشکل ازدواج جوانان را ناشی از چه عللی می‌دانید و چه راهکاری برای حل آن در نظر دارید پاسخ دهد.

۹۶/۲/۸
عده‌ای با فساد و زد و بند به ثروت‌های بادآورده رسیده‌اند

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین مناظره انتخاباتی گفت: حاشیه‌نشینی یکی از مهمترین آسیب‌های اجتماعی است که در مقطع فعلی در تمام شهرها وجود دارد.

۹۶/۲/۸
مسائل اجتماعی معلول مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌مباحث اجتماعی معلول مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است.

۹۶/۲/۸
تنها کاندیدایی خود پشت فرمان خودرواش می‌نشیند

ورود هاشمی طبا با خودروی شخصی خود به سازمان صدا و سیما برای شرکت در اولین مناظره انتخاباتی

۹۶/۲/۸
نامزدهای انتخابات در اتاق انتظار آغاز مناظره

نامزدهای انتخابات در اتاق انتظار آغاز مناظره

۹۶/۲/۸
هدف نامه به حسن روحانی سیاسی یا انتخاباتی نبود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه تلویزیونی دستخط درباره نامه چندی پیش خود به حسن روحانی، مسائل داخلی و منطقه‌ای، برجام و ایجاد فضایی جدید در انتخابات توسط نیروهای انقلابی سخن گفت.

۹۶/۲/۸
شمارش معکوس؛ پرهیجان ترین روز تبلیغات انتخابات فرا رسید

تبلیغات انتخابات به روز پرهیجان خود رسید، قرار است از ساعاتی دیگر 6 نامزد انتخابات در مناظره ای انتخاباتی که با موضوع اجتماعی برگزار می شود رو در روی یکدیگر قرار گیرند.

۹۶/۲/۸
نظام پارلمانی راهکار خروج از تجربه های فعلی انتخابات ریاست جمهوری

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: قانون اساسی کشور نیاز به اصلاح دارد و نظام حکومتی ما می تواند به یک نظام حکومتی پارلمانی نزدیک شود.

۹۶/۲/۸
جهانگیری شعار انتخاباتی خود را اعلام کرد

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی عنوان دولت و شعار خود را اعلام کرد.

۹۶/۲/۸
انتخابات مایه فخر و مباهات نظام جمهوری اسلامی ایران است

معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد: این انتخابات مایه فخر و مباهات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

۹۶/۲/۸
تاثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار داخلی طلا و سکه ندارد.

۹۶/۲/۷
دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود/تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی‌توان به مسئولی اعتماد کرد

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود، گفت: تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی‌توان به مسئولی اعتماد کرد.

۹۶/۲/۷
میرسلیم:ورودم به صحنه انتخابات «بدلی» و «پوششی» نیست/حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ورودم به صحنه انتخابات «بدلی» و «پوششی» نیست، گفت:حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت ایران و پیگیری و تلاش جدی برای احقاق حقوق است.

۹۶/۲/۷
به‌جای رفع مشکلات «مسکن مهر» را تعطیل کردند

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر بخواهیم بحران بیکاری را رفع کنیم، باید سالانه حداقل یک میلیون شغل ایجاد شود و این حتماً قابل افزایش است.

۹۶/۲/۷
فراخوان قالیباف از مردم برای ارائه پیشنهادات پیرامون مناظرات انتخابات

کانال تلگرامی محمد باقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در آخرین پست خود نوشت: مردم عزیز ایران؛ فردا انتظار دارید بنده به نمایندگى از شما در مناظره، چه خواسته‌ها، موضوعات و مطالباتی را مطرح کنم.

۹۶/۲/۷
ریشه حقوق‌های نجومی در دولت احمدی‌نژاد بود/11 میلیون تومان حقوق می‌گیرم

معاون اول قوه قضائیه گفت: در دوره آقای احمدی‌نژاد در صندوق توسعه ملی ایشان یک روز رای گیری کرد تا کل اختیارات هیات امناء را به مدیرعامل بدهد؛ در حالی که بنده و یک نفر از نمایندگان مجلس مخالف این کار بودیم، اما سایر افراد تحت تاثیر احمدی‌نژاد به این مصوبه رای دادند و آن را تصویب کردند که به مدیر عامل و هیات مدیره اختیاراتی داد که بر اساس آن حقوق‌های نجومی شکل گرفت.

۹۶/۲/۷
رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی انتخاباتی ستاد روحانی

پایگاه اطلاع رسانی انتخاباتی ستاد روحانی به آدرس rouhani96.ir با حضور محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی روحانی رونمایی شد.

۹۶/۲/۷
نباید استانداری ها و فرمانداری ها در انتخابات ورود پیدا کنند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: ورود  استانداری ها و فرمانداری ها به شیوه فعلی در انتخابات صحیح نیست و به آن انتقاد دارم. 

بیشتر در حال بارگذاری...