پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ترامپ

آخرین اخبار کلیدواژه ترامپ (۲۲۱۰)

۱۳:۱۵:۱۰
آقای ظریف! آمریکا دیگر چه کاری انجام دهد تا شما قبول کنید برجام نقض شده است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف صحبت‌های روز گذشته رئیس جمهور برجام تبدیل به مکانیزمی نظارتی بر روی ایران شده است. وی گفت: از نظر ما در این موقعیت باید یک تیم مذاکره کننده دیگر معرفی می‌شد تا آمریکاییها بفهمند که دیگر ظریف در تیم مذاکره کننده حضور ندارد که با لبخند بیاید و به همراه آنها پیاده‌روی کند.

۱۰:۵۷:۷
چین تحریم ها علیه کره شمالی را اجرایی کرد

چین واردات زغال سنگ، سنگ آهن، سرب و غذاهای دریایی از کره شمالی را ممنوع اعلام کرد؛ کارشناسان برآورد کرده اند اقتصاد کره شمالی از تحریم های جدید کشورها حدود یک میلیارد دلار زیان ببیند.

۸:۵۱:۱۸
قدرت‌نمایی به سبک ترامپ

برخلاف سایر ادوار تاریخی که هر تصمیم آمریکا با حمایت حداقل برخی کشورهای نزدیک به آن همچون بریتانیا و کانادا مواجه می‌شد، در مقطع کنونی خبری از تبعیت بی‌چون و چرای کشورهای هم‌پیمان با ایالات متحده و رضایت دادن‌های بقیه نیست.

۸:۳۹:۳۴
قدرت‌نمایی به سبک ترامپ

برخلاف سایر ادوار تاریخی که هر تصمیم آمریکا با حمایت حداقل برخی کشورهای نزدیک به آن همچون بریتانیا و کانادا مواجه می‌شد، در مقطع کنونی خبری از تبعیت بی‌چون و چرای کشورهای هم‌پیمان نیست.

۲:۰:۳۵
ترامپ هر دو طرف خشونت های شارلوتسویل را سرزنش کرد

رئیس جمهور آمریکا هر دو طرف درگیری در خشونت های شهر شارلوتسویل را به باد انتقاد گرفت.

۹۶/۵/۲۴
نخستین محموله نفتی آمریکا به هند صادر می شود

کاخ سفید با انتشار خبر گفتگوی تلفنی میان دونالد ترامپ و نارندرا مودی اعلام کرد که نخستین محموله نفتی آمریکا در ماه جاری از آمریکا به مقصد هند روانه خواهد شد.

۹۶/۵/۲۴
افت تنش آمریکا و کره شمالی، قیمت طلا پایین آورد

در پی کاهش تنش ها بین آمریکا و کره شمالی قیمت طلا امروز کاهش داشت و به ۱۲۷۵ دلار و ۷۹ سنت در هر اونس رسید.

۹۶/۵/۲۴
آمریکا در جنگ قدیمی

امروز شاهدیم که نژادپرستان سفید 150 سال پس از آن جنگ‌ها دوباره در ایالت ویرجینیا که پایتخت جنوبی‌های ریچموند در آن واقع شده بود جمع شده‌اند و دست به رفتارهای تهاجمی می‌زنند.

۹۶/۵/۲۴
تبلیغات ایران و روسیه درباره تهدیدهای آمریکا اکنون تاحدودی واقعی به‌نظر می‌رسند

روزنامه ایرلندی نوشت: ترامپ سعی دارد برای کاستن از فشارهای داخلی و خاموش کردن صدای منتقدان از بحران‌های بین‌المللی بهره‌برداری کند.

۹۶/۵/۲۳
ترامپ: حوادث شهر شارلوتسویل را قویا محکوم می کنم

رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری امروز خود حوادث نژادپرستانه روز گذشته در شهر شارلوتسویل را قویا محکوم کرد.

۹۶/۵/۲۳
همراهی صدر اعظم آلمان با جنون تسلیحاتی ترامپ

وزیر خارجه آلمان به شدت از سیاست‌های صدراعظم این کشور در زمینه افزایش بودجه نظامی که مورد نظر رئیس‌جمهور آمریکاست، انتقاد کرد.

۹۶/۵/۲۳
کناره گیری ترامپ از توافق پاریس موجب بی‌اعتباری آمریکا شد

معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز با تهدیداتی مانند بحران آب، خشک شدن تالاب‌ها و ریزگردها روبرو هستیم که باید برای حل آن راه حل و راهکار پیدا کنیم.

۹۶/۵/۲۳
کاخ سفید بیانیه خود درباره حوادث شارلوتسویل را اصلاح کرد/ برگزاری تجمعات ضد نژادپرستی در سراسر آمریکا

به دنبال افزایش فشارها به دونالد ترامپ و انتقاد از بیانیه کاخ سفید در زمینه عدم محکومیت، کاخ سفید بیانیه روز شنبه خود را اصلاح کرد.

۹۶/۵/۲۳
ترامپ، تمنا می‌کنیم دهانت را ببند و در مورد کره شمالی حرف نزن!

نشریه «ویک» در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ‌یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.

۹۶/۵/۲۲
گابریل: بی‌مسئولیتی ترامپ در بحران کره شمالی حیرت آور است

وزیر امور خارجه آلمان ضمن انتقاد از سخنان تحریک آمیز ترامپ علیه کره شمالی، بی‌مسئولیتی وی در این بحران را حیرات آور خوانده و گفت رئیس جمهور آمریکا نظم قوانین بین المللی را زیر سوال قرار می‌دهد.

۹۶/۵/۲۲
کاخ سفید دست از تهدید بردارد/ دوره تهدید به سر آمده است

سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن اظهارات ترامپ درباره تحولات داخلی ونزوئلا گفت: دوره استفاده از حربه تهدید نظامی و فشار علیه کشورهای مستقل به منظور وادار کردن آنها به پذیرش خواسته های غیرمنطقی و نامشروع به پایان رسیده است.

۹۶/۵/۲۲
پایان کار جهان با «ابر اتمی ترامپ»+عکس

کاربران فضای مجازی در آمریکا بعد از شدت گرفتن تنش‌ها میان کشورشان و کره شمالی به شدت از لفاظی‌های تحریک‌آمیز «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا انتقاد کرده‌اند.

۹۶/۵/۲۲
انگلیسی ها ترامپ را دمدمی ‌مزاج و متخاصم می دانند

رهبر اپوزیسیون انگلیس در رابطه با احتمال درگیری میان آمریکا و کره شمالی گفت، مساله وفاداری کورکورانه به دولت دمدمی‌مزاج و متخاصم آمریکا مطرح نیست و دولت انگلیس نباید در هیچ جنگی مشارکت کند.

۹۶/۵/۲۲
دعوای لفظی ترامپ و کره شمالی منجر به جنگ جهانی سوم می شود

رئیس سابق سازمان جاسوسی آمریکا در واکنش به تشدید بحران میان این کشور و کره شمالی نسبت به تبعات جنگ لفظی میان «دونالد ترامپ» و پیونگ یانگ هشدار داد.

۹۶/۵/۲۲
ایستاده در غبار

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اقدام انقلابی طرحی را به تصویب رساندند که پاسخی قاطع به اعمال تحریم های مادر از سوی آمریکا علیه کشورمان به شمار می آید.

۹۶/۵/۲۲
دیدار ویدئو کنفرانسی مشاوران امنیت ملی کابل و واشنگتن

مشاوران امنیت ملی افغانستان و آمریکا در ویدئو کنفرانس درباره ایجاد اصلاحات در بخش‌های نظامی و غیرنظامی این کشور در آستانه اعلام استراتژی ترامپ تاکید کردند.

۹۶/۵/۲۲
پاشنه آشیل آمریکا در تنش با کره‌شمالی

شاید باورکردنی نباشد اما در داخل کشور خودمان نیز، تحولات بین کره شمالی و آمریکا از سوی عده‌ای، احتمالا با حساسیت «ویژه‌ای» دنبال می‌شود. پیروزی یک جوان خام تازه به دوران رسیده مقابل، آمریکای با آن دبدبه و کبکبه، می‌تواند حیثیت لیبرال‌های وطنی را که کارشان بزک کردن آمریکا و بزرگ‌نمایی آن است، بر باد دهد.

۹۶/۵/۲۲
«ترامپ» حوادث «شارلوتسویل» را به شدت محکوم کرد

رئیس جمهور آمریکا خشونت‌ها و حوادث در «شارلوتسویل» را به شدت محکوم کرد.

۹۶/۵/۲۲
انتقاد دولتهای آمریکای لاتین از تهدید نظامی ترامپ علیه ونزوئلا

دولتهای آمریکای لاتین تهدیدات نظامی آمریکا علیه ونزوئلا را به باد انتقاد گرفتند.

۹۶/۵/۲۱
کاخ سفید دست از تهدید بر نمی دارد/ ترامپ: منتظر یک کنفرانس خبری مهم باشید

رئیس جمهوری آمریکا بی آنکه جزئیاتی ارائه دهد از بازگشت به واشنگتن دی سی و برگزاری یک کنفرانس خبری مهم در روز دوشنبه خبر داد.

بیشتر در حال بارگذاری...