پایگاه اطلاع رسانی فانوس | عدالت

آخرین اخبار کلیدواژه عدالت (۴۱)

۹۶/۳/۶
سرانجام مجسمه عدالت در بنگلادش به زیر کشیده شد

بعد از اعتراضات وسیع اسلامگرایان بنگلادش و درگیری ها با پلیس ضد شورش، نسبت به نصب مجسمه عدالت در مقابل دادگاه عالی این کشور، این مجسمه به زیر کشیده شد.

۹۶/۳/۳
درخواست ابطال مصوبه تقلیل ساعت کاری مربیان بهداشت به 24 ساعت رد شد

هیأت تخصصی دیوان عدالت اداری درخواست ابطال بند 3 از ماده 3 مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به شماره 43075/91/220 مورخ 91.11.24 و الزام به تقلیل ساعت کاری از 30 ساعت به 24 ساعت مربیان بهداشت را رد کرد.

۹۶/۲/۲۳
تهرانی ها بیشتر از شهرستانی ها به تعطیلات می‌روند / تعطیلات نوروزی باید ساماندهی شود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با انتقاد از سرانه تعطیلات در کشور گفت: در مجموع مردم در شهری همانند تهران بیش از سایر شهرهای کشور به تعطیلات می روند این در حالی است که روزهای پنج شنبه دفاتر دولتی در شهرستان ها باز و افراد در محل کار خود حاضرند .

۹۶/۲/۱۹
ثبت ۲۰ میلیون شماره حساب برای دریافت سود سهام عدالت/ مهلت مراجعه به سامانه تا پایان شهریور

شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز ۲۰ میلیون مشمول گذشت.

۹۶/۲/۱۶
فرار مالیاتی و نپرداختن حقوق بیت‌المال مانع تحقق عدالت اجتماعی است

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه عدالت اجتماعی با شعار محقق نمی‌شود گفت: کسانی که حق بیت‌المال را نمی‌دهند و فرار مالیاتی دارند، باعث عدم تحقق عدالت اجتماعی می‌شوند .

۹۶/۲/۱۳
نیروی انتظامی نسبت به تمامیت ارضی کشور غیرت ملی و دینی دارد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه پلیس اسلامی در هر شرایطی از خط عدالت خارج نمی شود، گفت: نیروی انتظامی نسبت به نوامیس مردم و تمامیت ارضی کشور غیرت ملی ، دینی و احساس مسئولیت دارد.

۹۶/۲/۹
حذف ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از سهام عدالت

طبق مصوبه شماره ۱۵۰۸۹۷ هیأت وزیران در اسفند سال ۹۵، سهام برخی از شرکت‌های پالایشی ارزشمند به ارزش ۲ هزار و ۲۰۶ میلیارد تومان از دارایی‌های سهام عدالت حذف شد.

۹۶/۲/۷
روحانی : برای حفظ روابط مسببین اقدام تروریستی میرجاوه به عدالت سپرده شوند

رییس جمهور کشورمان با بیان اینکه برای حفظ روابط، مسببین اقدام اخیر تروریستی به محکمه عدالت سپرده شوند، گفت: برخی کشورها با جنگ های نیابتی خود وحدت جهان اسلام را نشانه رفته اند.

۹۶/۲/۴
اردوغان به خانه‌اش بازمی‌گردد

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در پی پیروزی در همه پرسی مربوط به اصلاحات قانون اساسی این کشور احتمال رهبری دوباره خود بر حزب عدالت و توسعه را مطرح کرد.

۹۶/۲/۴
سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود؟

رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولان گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه‌های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.

۹۶/۲/۳
مردم برای ثبت نام سری جدید سهام عدالت آماده شوند

زمان دقیق ثبت نام سری جدید مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت.

۹۶/۱/۳۰
فاز دوم سهام عدالت از امروز رسما آغاز شد

مشمولان سهام عدالت از امروز می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام و ورود شماره شبای حساب بانکی خود جهت دریافت سود سهام عدالت اقدام کنند.

۹۶/۱/۲۷
بی عدالتی در حق ۱۳ میلیون کارگر/حداقل مزد کارگران ۱۰۰هزار تومان کمتر از کارمندان تعیین شد

درحالی در آخرین جلسه شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران ۹۳۰ هزار تومان تعیین شد که هیئت وزیران حداقل حقوق کارمندان را ۱میلیون و ۳۵ هزار تومان تعیین کرد که حدود ۱۰۵هزار تومان دستمزد کارکارگران از کارمندان عقب است.

۹۶/۱/۱۶
شکایت تعدادی از کارمندان وزارت نفت به دیوان عدالت اداری بابت حقوق پایه ۴۴۰هزار تومانی+ تصویر دادخواست

تعدادی از کارمندان استخدامی سال ۹۳ وزارت نفت، شکایت خود را بابت حقوق پایه ۴۴۰ هزار تومانی به دیوان عدالت اداری بردند .

۹۶/۱/۱۵
۱۵هزار میلیارد تومان دارایی مالکان سهام عدالت در جیب دولت

آزاد سازی سهام عدالت در حالی این روزها به دغدغه بیش از ۴۹ میلیون نفر ایرانی تبدیل شده که با وجود راه‌اندازی سامانه‌ ارایه صورت‌حساب به مالکان، هنوز ابهامات متعددی درباره سرنوشت آن وجود دارد.

۹۶/۱/۱۴
سامانه سهام عدالت بازگشایی شد

سامانه سهام عدالت از امروز(۱۴ فروردین ماه) در دسترس است.

۹۶/۱/۶
کاسبی ۲۰ هزار میلیارد تومانی دولت با سهام عدالت

بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد تومان تاکنون بابت اقساط سهام عدالت به حساب خزانه دولت واریز شده است.

۹۵/۱۲/۲۸
پاسخ یک مسئول در خصوص بازماندگان طرح سهام عدالت

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت فارس گفت: مشمولین سهام عدالت می‌توانند بدون درنظر گرفتن رقم سمت راست کد ملی خود از دیروز( ۲۷ اسفند) با مراجعه به سامانه سهام عدالت از صورتحساب خود مطلع شوند.

۹۵/۱۲/۲۳
سود سهام عدالت به اندازه ۲ نان سنگک است یا ۵ نان سنگک!

در حالی که ۱۰ سال است دولت‌ها وعده می‌دهند کام اقشار کم‌درآمد جامعه را با سهام عدالت شیرین می‌کنند اختلاف بین دولت و مجلس درباره سود این سهام تنها به اندازه مبلغ سه نان سنگک ختم می‌شود.

۹۵/۱۲/۲۱
مردم را با برگه‌های سهام عدالت «سرگرم» کرده‌اند/ اقدام «نمایشی و سیاسی» دولت با سهام عدالت

مدیرعامل اتحادیه تعاونی استانی سهام عدالت با بیان اینکه تعاونی‌های سهام عدالت در جریان آزادسازی آن به طور کامل حذف شده‌اند، گفت: دولت با اهداف سیاسی و نمایشی اقدام به نمایش دارایی‌های سهام عدالت می‌کند.

۹۵/۱۲/۲۱
اگر مردم از جمهوری‌اسلامی مأیوس شوند+ فیلم

فیلم زیر مربوط به بخشی از سخنرانی رهبر کبیر انقلاب درباره عدالت و فرهنگ اشرافی‌گری است.

۹۵/۱۲/۲۰
حدود ۲۵۰ نفر در مجموعه‌های متعلق به سهام عدالت به شکل مافیای اقتصادی فعالیت می‌کنند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عده‌ای به اسم مردم در هیات مدیره شرکت‌های بزرگ متعلق به سهام عدالت قرار گرفتند که اصلا به هیچ نهادی پاسخگو نیستند، گفت: حدود ۲۵۰ نفر در این شرکت‌ها و مجموعه های وابسته به آنها به شکل مافیای اقتصادی فعالیت می‌کنند.

۹۵/۱۲/۲۰
کلاه‌برداری به شیوه سهام عدالت!

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه پیگیری وضعیت سهام عدالت فقط از سایت و شماره تلفن مختص این سهام قابل انجام است، می‌گوید: طی چند روز گذشته افرادی کلاه‌بردار مدعی شده اند که می توانند با گرفتن مبلغی برای مردم سهام عدالت ثبت نام کنند.

۹۵/۱۲/۱۸
سود سهام عدالت هر نفر ۳۲ هزار تومان در سال است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ارزش پرتفوی سهام عدالت حدود ۴۶ هزار میلیارد تومان کاهش یافته است، گفت: سالانه حدود ۳۲ هزار تومان از محل سود سهام عدالت به هر فرد تعلق می گیرد

۹۵/۱۲/۱۸
۱.۲ میلیون نفر صورتحساب سهام عدالت گرفتند

مشاور سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه ردیروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت، با مراجعه به سامانه صورتحساب خود را دریافت کردند، گفت: واریز وجه برای سهام، کاملا اختیاری است.

بیشتر در حال بارگذاری...