پایگاه اطلاع رسانی فانوس | رای

آخرین اخبار کلیدواژه رای (۹۱)

۹۶/۲/۶
عیال‌وارترین کاندیدای ریاست جمهوری چه کسی است؟

حجت الاسلام حسن روحانی با داشتن 3 پسر و 2 دختر عیال‌وارترین کاندیدای ریاست جمهوری است.

۹۶/۲/۶
سوء‌استفاده کاندیدای پوششی از امکانات نامزدی ریاست جمهوری/ عملکرد روحانی بهترین مبنا برای انتخاب مجدد توسط مردم

استراتژی اصلاح طلبان برای معرفی نامزد پوششی در کنار حسن روحانی این شائبه را به وجود آورده است که این جریان سیاسی در کشور به دنبال سهم خواهی از رئیس جمهور است.

۹۶/۲/۶
برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در ١٠٣ کشور و ٢٧٩ شعبه اخذ رأی

رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور از برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در ١٠٣ کشور و ٢٧٩ شعبه اخذ رای خبر داد.

۹۶/۲/۴
خوش شانس ترین کاندیدای ریاست جمهوری کیست؟+ عکس

شب گذشته قرعه کشی صداوسیما برای پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی کاندیداها برگزار شد و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا پایان روز بیست و هشتم اردیبهشت فرصت تبلیغات دارند.

۹۶/۲/۴
تلویزیون رسانه بلامنازع انتخابات

تلویزیون یکی از مهم‌ترین رسانه‌ها در جهان امروز است و مهم‌ترین ابزار شکل‌دهی به افکار عمومی تلقی می‌شود. مناظره‌های انتخاباتی در تمام جهان از طریق رسانه تلویزیون به نمایش در می‌آید و بسیاری از کسانی که قصد دارند در انتخابات شرکت کنند، پای این رسانه می‌نشینند تا از هر جهت حتی به لحاظ ظاهری، رفتاری، روحی و روانی نامزدها را ارزیابی کنند.

۹۶/۲/۲
جهانگیری به نفع روحانی کناره گیری خواهد کرد

جهانگیری قطعا به نفع آقای روحانی کنار خواهد رفت، زیرا با توجه به اینکه در ساعات پایانی ثبت نام‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری در مورد حضور جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی تصمیم گرفته شد، قاعدتا رویکرد و نیت حمایتی جهانگیری، افزایش رای روحانی را به دنبال دارد

۹۶/۲/۱
حمایت زریبافان از حجت‌الاسلام رئیسی

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای تأکید کرد: از فقها و حقوقدانان شواری نگهبان به دلیل برداشتن تکلیف سنگینی که بر روی دوشم بود، سپاسگزارم.

۹۶/۱/۳۱
از امنیت تا اهمیت نقش آموزش در انتخابات به رای دهندگان

آموزش رای دهندگان به منظور کمک به مدیریت انتخابات در انجام وظیفه اش, یعنی برگزاری یک انتخابات سالم, آزاد و عادلانه و مقرون به صرفه صورت میگیرد و شامل اطلاعات اساسی که هر رای دهنده ای باید برای حضوری آگاهانه در پای صندوق های اخذرای در اختیار داشته باشد.

۹۶/۱/۳۰
شناسایی سه جریان انتخاباتی: واقع‌گرایى، عوام‌گرایى و تخیل‌گرایى

جریان‌هاى انتخاباتى معمولا در سه گروه واقع‌گرایى، تخیل‌گرایى و عوام‌گرایی قابل شناسایى هستند. تصمیم صحیح مردم در انتخابات بدون شناخت این سه جریان، تقریبا غیرممکن است.

۹۶/۱/۳۰
دستکاری 2.5 میلیون رأی در همه‌ پرسی ترکیه

یکی از اعضای شورای ناظران اروپا در مصاحبه‌ای فاش کرد که احتمالا 2.5 میلیون رأی در همه‌ پرسی روز یکشنبه ترکیه دستکاری شده‌اند.

۹۶/۱/۲۹
مکانیسم تائید صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری+ فیلم

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگوی ویژه خبری گفت: اگر کسی ٧رای یا بیشتر از ٧ رأی ١٢ عضو شورای نگهبان را کسب کند واجد شرایط شناخته خواهد شد.

۹۶/۱/۲۸
استانبول و آنکارا پیروزی اردوغان را کمرنگ ساختند

توزیع جغرافیایی نتایج همه پرسی نشان دهنده مخالفت اکثریت رای دهندگان در شهرهای بزرگ به این تغییرات است. آیا این مسئله نشان دهنده کاهش محبوبیت رئیس جمهور ترکیه در مهمترین پایگاه های اجتماعی اش است؟

۹۶/۱/۲۸
اتباع ترکیه در کشورهای خارجی به رفراندوم چه رأیی دادند؟

سرویس سیاسی- اتباع ترکیه در کشورهای مختلف نیز رای خود به رفراندوم اصلاح قانون اساسی را به صندوق‌ها ریختند که تجزیه و تحلیل آنها جالب توجه است.

۹۶/۱/۲۸
10 دلیل برای رای ندادن به روحانی

مسئول ستاد مردمی روحانی در کشور در انتخابات 92 با تأکید بر اینکه رأی آوردن مجدد روحانی به دلیل عملکرد او به ویژه در زمینه اقتصادی سخت است، گفت: آقای روحانی در شعارهای خود می‌گفت که اقتصاد را 100 روزه متحول می‌کند اما نتوانست.

۹۶/۱/۲۸
از خدا روحانی را دوست دارد تا ضربه گیری جهانگیری در انتخابات

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر نقطه عطف صنعت 120 ساله نفت، آیا جهانگیری ضربه‌گیر است؟، کشاورزی اولویت گسترش تولید و اشتغال، رای به‌ روحانی تداوم مسیراصلاحات، انتخابات بر گُسل جمهوریت و اشرافیت، خدا روحانی را دوست دارد، طرح مسائلی برای حل نشدن و انتخابات اخلاقی در پناه اخلاق انتخاباتی اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۷
از رکوردهای روحانی تا کاسبان ترامپ!

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر انتخابات دوازدهم تقابل دو دیدگاه، رکوردهای روحانی!، کاسبان ترامپ، تغییر محاسبات دشمن با جلوه‌گری اقتدار، روحانی و پایگاه رای اصلاح طلبان، پازل انتخابات ٩٦، ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری و ٤ گروه و رونمایی از گفتمان انتخاباتی روحانی اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۳
تمام آرای مردم ایران را کسب می کنم+ عکس

یک روحانى که براى ثبت نام به ستاد انتخابات کشور آمده است، مى گوید اگر تایید صلاحیت شوم آراى تمام ایران را تصاحب مى کنم.

۹۶/۱/۲۲
نامه کمیته انضباطی به باشگاه استقلال خوزستان/ طیبی محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان را از بازی با سایپا محروم کرده است. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان را از بازی با سایپا محروم کرده است.

۹۶/۱/۲۲
با برهم زنندگان امنیت انتخابات با قاطعیت برخورد می کنیم/ از هر گونه نا امنی جلوگیری خواهد شد

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات کشور گفت: اگر فردی، جریانی، اشخاصی، حزبی و گروهکی بخواهد امنیت انتخابات را بهم بزند قطعا با قاطیعیت تمام برخورد خواهیم کرد و از هر گونه نا امنی جلوگیری خواهد شد.

۹۶/۱/۲۰
مردانگی آقازاده‌ها!+ فیلم

مهران مدیری در برنامه دورهمی گفت: آقازاده‌ها برای این که رای بیاورند صبح تا شب شعارهای غیر ممکن می دهند.

۹۶/۱/۱۹
روحانی با جناح‌های صاحب‌رای رایزنی کند!

وزیر راه دولت اصلاحات خطاب به روحانی تاکید کرد رایزنی با جناح یا طیف‌هایی که صاحب رای و از بدنه اجتماعی بسیار بانفوذ و قوی برخوردار هستند و آرای اصلاح‌طلبان در راس آن قرار دارد، نباید فراموش شود.

۹۶/۱/۱۸
رونمایی از صندوق‌های رأی‌گیری الکترونیکی+ عکس

تعدادی از صندوق‌های رأی گیری الکترونیکی که قرار است در برخی شهرهای کشور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مورد استفاده قرار گیرد، رونمایی شد.

۹۶/۱/۱۷
رأی گیری برای انتخاب 5 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آغاز شد

رأی گیری برای انتخاب 5 کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در دومین مجمع ملی این جبهه آغاز شد.

۹۶/۱/۱۵
شرط لازم در پیروزی انتخابات پاسخگویی به نیازهای اساسی مردم است

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شرط لازم در پیروزی انتخابات پیش‌رو پاسخگویی به نیازهای اساسی مردم است.

۹۶/۱/۱۵
توزیع ۲۰۰ میلیون تعرفه انتخابات به استان‌ها/ پیش‌بینی ۱۰ کد امنیتی تعرفه‌های انتخاباتی

دبیر ستاد انتخابات کشور از توزیع بیش از ۲۰۰ میلیون تعرفه انتخاباتی به استان‌های کشور خبر داد.

بیشتر در حال بارگذاری...