پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ناجا

آخرین اخبار کلیدواژه ناجا (۳۵۵)

۹۶/۲/۳
نحوه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 96

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور می‌توانند تا ابلاغ مقررات جدید، همچنان با ضوابط و مقررات سال گذشته به کشور تردد کنند.

۹۶/۲/۳
شان و کرامت انسان ها در اولویت پلیس/ با خاطیان برخورد شده است

در پی انتشار فیلم ضرب و شتم راننده کامیون توسط ماموران انتظامی یکی از شهرستان ها در فضای مجازی، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان گیلان اعلام کرد: رفتار پلیس با متخلفان و حتی مجرمان همواره می بایست طبق قانون و رعایت حقوق انسانی باشد.

۹۶/۲/۳
امنیت یک مسئولیت و خدمت بزرگ از سوی نیروی انتظامی است/ نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با قوه قضاییه دارد/عملکرد ناجا مثال زدنی است

رئیس قوه قضاییه گفت: نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با این قوه دارد و در این سال ها بر اساس قانون ضابط قوه قضاییه بوده است.

۹۶/۲/۳
نیروی انتظامی مظهر حاکمیت است/ کارکنان ناجا نباید دغدغه معیشت داشته باشند

وزیر دفاع گفت: تماس نزدیک نیروی انتظامی با مردم سبب شده این نیرو مظهر حاکمیت لقب بگیرد و باید در مسیری حرکت کنیم که کارکنان ناجا دغدغه معیشت نداشته باشند.

۹۶/۲/۳
ارزیابی شاخص ها بیانگر موفقیت ناجا در عرصه مأموریت هاست

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با قدردانی از اقدامات مثبت و مطلوب ناجا گفت: ارزیابی شاخص ها اعم از کاهش جرایم، تصادفات جاده ای ، تلفات و خسارات در مأموریت ها و ارتقای نظم و امنیت در جامعه بیانگر موفقیت ناجاست.

۹۶/۲/۳
توجه و حساسیت فرمانده ناجا در بهبود وضعیت معیشتی کارکنان قابل تقدیر است

معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن تشریح اقدامات در راستای جبران خدمات و معیشت کارکنان گفت: توجه و حساسیت فرمانده ناجا در بهبود وضعیت معیشتی کارکنان قابل تقدیر است.

۹۶/۲/۲
مردم قدرشناس؛ پلیس با اقتدار و مصمم

ما در برابر جامعه، خود را مسئول می دانیم و با صراحت اعلام می نمائیم وقوع هرگونه بدرفتاری از سوی معدود ماموران پلیس استثناء در استثناء است.

۹۶/۲/۲
مردم اجازه نخواهند داد فتنه 88 تکرار شود

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گستردگی و تنوع مأموریت و ارتباط مستمر با مردم را از بارزترین ویژگی های ناجا دانست با اشاره به وظیفه خطیر ناجا در انتخابات گفت : در سال 88 دیدیم که عده ای چه کردند؟ پرچم ومسجد آتش زدند، به عکس امام راحل جسارت کردند و ... اما دیگر مردم و جوانان اجازه نخواهند داد فتنه سال 88 تکرار شود .

۹۶/۲/۲
آمادگی ناجا در برخورد ویژه با قاچاق کالا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه های ناجا برای برقراری امنیت پایدار در جامعه، گفت: در صورت ارائه تجهیزات ویژه ناجا توانایی برخورد ویژه تر در بحث مبارزه با قاچاق کالا را دارد.

۹۶/۲/۲
اگر ایران نبود بسیاری از کشورهای منطقه در وضعیت بدی بودند/ما به درخواست دولت ها و مردم منطقه به آنان کمک می کنیم /انتخابات نباید شائبه حب و بغض را در دل مردم به وجود بیاورد

بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان ناجا از دقایقی قبل با حضور وزیر کشور و جمع کثیری از فرماندهان ناجا آغاز شد.

۹۶/۲/۱
جزئیات بیشتر از درگیری پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در تبریز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

۹۶/۱/۳۱
کشوری می تواند توسعه یافته باشد که اول امنیت داشته باشد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز یکی از موضوعات مهم در دنیا امنیت است و اگر امنیت نباشد توسعه نیست و کشوری می تواند توسعه یافته باشدکه اول امنیت داشته باشد.

۹۶/۱/۳۱
نظام‌واره آسیب‌های اجتماعی در قم رونمایی شد

نظام‌واره آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی ظهر امروز طی مراسمی با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در قم رونمایی شد.

۹۶/۱/۳۱
وزش باد شدید در ایرانشهر/ ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج - قزوین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وزش باد شدید همراه با گردوخاک و کاهش دید افقی در محور دلگان - ایرانشهر در سیستان و بلوچستان و ریگان - ایرانشهر در استان کرمان خبر داد.

۹۶/۱/۳۱
از امنیت تا اهمیت نقش آموزش در انتخابات به رای دهندگان

آموزش رای دهندگان به منظور کمک به مدیریت انتخابات در انجام وظیفه اش, یعنی برگزاری یک انتخابات سالم, آزاد و عادلانه و مقرون به صرفه صورت میگیرد و شامل اطلاعات اساسی که هر رای دهنده ای باید برای حضوری آگاهانه در پای صندوق های اخذرای در اختیار داشته باشد.

۹۶/۱/۲۸
بکارگیری 20 هزار مامور یگان ویژه برای تامین امنیت انتخابات

فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: امسال از 20 هزار نیروی این پلیس برای تامین امنیت انتخابات استفاده می کنیم.

۹۶/۱/۲۸
عدم رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب با وسیله نقلیه جلویی؛ عوامل اصلی حادثه تصادف زنجیره‌ای مشهد

تصادفات رخ داده در محور مشهد نیشابور که در سه نقطه مکانی نزدیک به هم و بین ساعت 12:00 تا 12:10 اتفاق افتاده است، مبین عدم رعایت سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی مناسب با وسیله نقلیه جلویی در معابر لغزنده و مه گرفته از سوی برخی رانندگان است.

۹۶/۱/۲۷
توضیحات پلیس گیلان در مورد انتشار فیلم ضرب و شتم راننده خاور/ با منتشرکنندگان فیلم برخورد می‌شود

معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: فیلم برخورد با راننده متخلف و متواری از دست ماموران در لاهیجان متعلق به سال گذشته است و با خاطیان آن برخورد قاطع شده است.

۹۶/۱/۲۷
سرقت مسلحانه از شعبه بانک صادرات در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: یکی از شعب بانک صادرات در مشهد مورد دستبرد مسلحانه قرار گرفت و ۱۰ میلیون تومان پول به سرقت رفت.

۹۶/۱/۲۷
عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96

معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی با اشاره به عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96 آورده است، به این پرسش پاسخ دهیم که چه عواملی این چنین تعطیلات عید امسال را برای اغلب ما خوشایند و دلپذیرساختند و موجب ارتقای امنیت عمومی و افزایش نظم اجتماعی شدند.

۹۶/۱/۲۵
ضرورت ساماندهی شناورها در مقابله با قاچاق

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی بر ساماندهی شناورها در استان های بوشهر، هرمزگان، منطقه ویژه کیش و منطقه دریایی سیستان و بلوچستان و حوزه چابهار تاکید کرد.

۹۶/۱/۲۳
سهل انگاری رانندگان؛ تصادف زنجیره ای مشهد را رقم زد

کارشناس رسمی دادگستری رشته وسایل نقلیه موتوری زمینی گفت: در حادثه تصادف زنجیره‌ای مشهد رانندگان وسایل نقلیه مقصر اصلی حادثه بوده اند.

۹۶/۱/۲۳
نمره مسافران نوروزی به پلیس خودشان

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) شهروندان جامعه را اصلی‏ ترین "سرمایه اجتماعی" خود می ‏داند. چه، به سامان رساندن ماموریت‌های مهم و پرشمار مردمی این نیرو، آن گاه موفقیت آمیز خواهد بود که از حمایت و پشتیبانی و همراهی قاطبه شهروندان برخوردار باشد.

۹۶/۱/۲۲
آخرین واکنش پلیس به پرونده تصادف زنجیره‌ای مشهد/ گلایه پلیس از مقام قضایی

معاون حقوقی پلیس راهور با انتقاد شدید از نحوه اطلاع رسانی در مورد پرونده فرماندهی پلیس راه خراسان رضوی در حادثه تصادف زنجیره‌ای گفت: هیچ مورد قصوری از سوی پلیس در این حادثه وجود نداشته و آن چه که تحت عنوان اظهارت منتسب به فرمانده پلیس راه بیان شده غلط است.

۹۶/۱/۲۱
کمر پدرخوانده شیشه ای ها شکست/ قیمت هرکیلو شیشه چند؟+ فیلم

سردار منتظرالمهدی، سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری سرشبکه تولید و توزیع ماده مخدر شیشه در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) خبر داد.

بیشتر در حال بارگذاری...