پایگاه اطلاع رسانی فانوس | امنیت

آخرین اخبار کلیدواژه امنیت (۲۱۹)

۹۶/۱/۸
آشنایی با آخرین شهید نیروی انتظامی در سال 95 و نخستین شهید در سال 96

آخرین شهید نیروی انتظامی در سال 95 و نخستین شهید در سال 96 را بشناسید.

۹۶/۱/۸
نتیجه اقدامات پلیس باید به ایجاد نظم، امنیت و آرامش برای شهروندان بیانجامد

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به نقش جامعه ‌محوری پلیس در تولید امنیت، خاطرنشان کرد: نتیجه اقدامات پلیس باید در حوزه های پیشگیری انتظامی و اجتماعی و در راستای ایجاد نظم، امنیت و آرامش برای شهروندان باشد.

۹۶/۱/۸
روحانی: همکاری‌های ایران و روسیه در روند ثبات و امنیت منطقه و بین‌الملل مؤثر است/ مدودف: مسکو مصمم به گسترش روابط خود با ایران است

رئیس جمهوری اسلامی کشورمان روابط ایران و روسیه را رو به توسعه خواند و تأکید کرد تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه‌ای از جمله مسکو استقبال می‌کند.

۹۶/۱/۶
بررسی رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص افزایش تولید و ایجاد اشتغال/ دستورات انتخاباتی روحانی به وزیر کشور

رئیس‌جمهور درجلسه هیات دولت از وزیر کشور خواست گزارش اقدامات انجام شده در تأمین امنیت کامل برای انتخابات سالم و قانونی، برخورد با تخلفات امنیتی و بازداشت تعدادی از فعالان رسانه‌ای را ارایه نماید.

۹۶/۱/۶
کارنامه قبولی پلیس در سال 95/ عزم ناجا برای تحقق شعار سال/ تلاش برای ارتقاء فضای دینی و معنوی در ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کارنامه قبولی پلیس در سال 95 گفت: با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جاری نیز مبارزه با قاچاق ، سرقت و ...از اولویت های مأموریتی ناجا خواهد بود و با جدیت در راستای تحقق آن اقدام خواهد شد.

۹۶/۱/۶
مردم قدردان نقش مرزبانان در تامین امنیت هستند

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی به انجام وظایف خود در ایام نوروز افتخار می کند، گفت: مردم قدردان نقش مرزبانان در تامین امنیت هستند.

۹۶/۱/۵
تنوع قومی امنیت آفرین و مایه تفوق ملی است

رییس جمهور در سنندج با بیان اینکه کردستان دژ نفوذناپذیر حراست از ایران بوده و خواهد بود، گفت: تنوع قومی نه تهدید امنیتی بلکه امنیت آفرین و مایه تفوق ملی است.

۹۶/۱/۴
یک سوم استان‌های یمن در آستانه قحطی قرار دارند

سازمان ملل با انتشار گزارشی هشدار داد که یک سوم از ۲۲ استان یمن در آستانه قحطی و کمبود شدید مواد غذایی قرار گرفته است.

۹۶/۱/۱
انهدام ۱۰ باندبزرگ سوداگر مرگ در دزفول/ سارق ۱۰ ساله خودرو

فرمانده نیروی انتظامی دزفول از انهدام ۱۰ باند بزرگ سوداگران مرگ و کاهش آمار سرقت ها با اقدامات پلیسی در این شهرستان در سال ۹۵ خبر داد.

۹۵/۱۲/۲۹
استان های نا امن ترکیه را بشناسیم

ناامنی‌های منطقه‌ای خصوصا در ترکیه صنعت گردشگری در این منطقه را با مخاطراتی مواجه کرده که مسافران باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

۹۵/۱۲/۲۶
آماده باش پلیس آگاهی برای برقراری نظم و امنیت شهرها در نوروز 96

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی از آماده باش ماموران این پلیس در نوروز 96 به منظور برقراری نظم و امنیت شهرها، مسافران نوروزی و جلوگیری از بروز هرگونه جرم در این ایام خبرداد.

۹۵/۱۲/۲۵
توجیه اقدامات تروریستی به هیچ وجه قابل قبول نیست

وزارت خارجه سوریه در نامه‌هایی جداگانه به سازمان ملل و شورای امنیت، اقدامات برخی کشورهای حامی تروریسم در توجیه جنایت‌های تروریست‌ها را محکوم کرد.

۹۵/۱۲/۲۵
سیدحسن نصرالله: علاقه زیادی به فوتبال دارم اما نمی توانم بازی کنم

دبیرکل حزب الله لبنان می گوید ورزشی را که دوست دارم نمی‌توانم به آن بپردازم. من در گذشته در زمان جوانی فوتبال را بسیار زیاد دوست داشتم، اما طبعا سال‌هاست که نمی‌توانم بازی کنم.

۹۵/۱۲/۲۵
هیچ مدیر دوتابعیتی در کشور نمی‌شناسیم

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در بین مدیران دولتی مدیر دوتابعیتی نمی‌شناسیم، گفت: تا امروز حتی یک مورد هم درخصوص مدیر دوتابعیتی به ما معرفی نشده است و با صدای بلند می‌گوییم در کشور هیچ مدیر دوتابعیتی نمی‌شناسیم.

۹۵/۱۲/۲۴
چهارشنبه‌ سوری امروزی؛ «تفریح» یا «تحریف»

شادی و تخلیه هیجان در نسل جوان جامعه هرگز نکوهش نشده اما آن‌هایی که تفریح را تحریف می‌کنند و نظم و گاه امنیت جامعه را به هم می‌ریزند در واقع مخلان نظم و امنیت اجتماعی هستند که لازم است با آن‌ها برخورد شود.

۹۵/۱۲/۲۴
امنیت سیاسی، حضور ایران را در سوریه لازم می‌کند

ناآرامی و جنگ امروز در سوریه دارای ریشه در تاریخ سیاسی این کشور، نوع حکمرانی حزب بعث، سابقه دخالت کشورهای غربی، فعالیت‌های احزاب اسلام‌گرا و... دارد. از منظر شکاف‌های مذهبی و اجتماعی سوریه یک کشور چندوجهی است. معین‌الدین خواجه یادآوری می‌کند که برای فهم فضای سیاسی فعلی، باید نیم‌نگاهی به گذشته و وضعیت سیاسی داخلی این کشور داشت.

۹۵/۱۲/۲۴
بازگشت نیروهای باتجربه به وزارت اطلاعات

۲۲ اسفند بود که وزیر اطلاعات گفت: «ما از مدت‌ها قبل ستاد انتخابات را در وزارت اطلاعات راه‌اندازی کرده‌ایم و نیروهایمان فعالانه مشغول به کارند.»

۹۵/۱۲/۲۲
ناامنی را از چهارشنبه آخر سال بزداییم

معاون اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرد: با احساس مسئولیت جمعی و فردی و هوشیاری نه تنها می‌توانیم ناامنی را از مراسم شب چهارشنبه آخر سال بزداییم، بلکه آن را به فرصتی برای شادی خود و دیگران تبدیل کنیم.

۹۵/۱۲/۲۲
رویکرد اجتماعی پلیس و برخورد جدی با هنجارشکنان

نیروی انتظامی همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال در راستای کاهش صدمات و خسارات، حفظ نظم و امنیت جامعه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

۹۵/۱۲/۲۰
هیچ کس حق اعلام نتیجه انتخابات را جز وزارت کشور ندارد

رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات کشور خطاب به نامزدها و طرفدارانشان در انتخابات96 گفت: هیچ مرجع و کسی حق اعلام نتیجه انتخابات را جز وزارت کشور ندارد.

۹۵/۱۲/۲۰
امنیت کشور از برکت آمادگی نیروهای مسلح است

جانشین فرمانده کل ارتش در بازدید از مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا رشت گفت:امنیت و آسایش کشور و مردم از برکت وجودی آمادگی نیروهای مسلح است.

۹۵/۱۲/۱۹
حلقه امنیتی اطراف حلب بزرگ‌تر می شود

منابع میدانی سوریه از درگیری ارتش سوریه با گروه تروریستی فتح الشام در غرب حلب با هدف بزرگ‌تر شدن حلقه امنیتی اطراف این شهر و همچنین یورش سنگین ارتش سوریه به تروریست‌های القابون در حومه شمال شرق دمشق خبر دادند.

۹۵/۱۲/۱۹
کاهش کودک آزاری نیازمند یک " انقلاب روانی" است /کودک آزاری مقوله گسترده است

یک روان‌درمانگر کودک، نوجوان و خانواده و عضو انجمن روان‌شناسی ایرانی معتقد است برای کاهش آسیب‌هایی مانند کودک آزاری نیازمند یک " انقلاب روانی" هستیم .

۹۵/۱۲/۱۸
بزرگترین افشاگری ویکی‌ لیکس علیه «CIA»سیا

ویکی‌لیکس حدود 8 هزار سند محرمانه از سازمان سیا را منتشر و اعلام کرده که این بزرگترین مجموعه از اسناد سازمان سیا است که به وسیه این وبسایت منتشر شده است.

۹۵/۱۲/۱۸
سعودی‌ها بخشی از شروط تهران را پذیرفته‌اند / ریاض پاسخگوی سوء مدیریت منا باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گزارش‌ها حکایت از روند نسبتا مطلوب مذاکرات اعزام حجاج به سرزمین وحی دارد، مسئولیت پذیری سعودی‌ها و جبران خسارات مادی، معنوی آسیب دیدگان در فاجعه منا را مهمترین مطالبه جمهوری اسلامی برشمرد.

بیشتر در حال بارگذاری...