پایگاه اطلاع رسانی فانوس | نیروی انتظامی

آخرین اخبار کلیدواژه نیروی انتظامی (۲۸۲)

۱۲:۱۳:۴۹
امنیت یک مسئولیت و خدمت بزرگ از سوی نیروی انتظامی است/ نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با قوه قضاییه دارد/عملکرد ناجا مثال زدنی است

رئیس قوه قضاییه گفت: نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی با این قوه دارد و در این سال ها بر اساس قانون ضابط قوه قضاییه بوده است.

۱۱:۳۵:۲۳
نیروی انتظامی مظهر حاکمیت است/ کارکنان ناجا نباید دغدغه معیشت داشته باشد

وزیر دفاع گفت: تماس نزدیک نیروی انتظامی با مردم سبب شده این نیرو مظهر حاکمیت لقب بگیرد و باید در مسیری حرکت کنیم که کارکنان ناجا دغدغه معیشت نداشته باشند.

۱۱:۷:۸
سربازها از مشکلات و درد و دل‌هایشان می‌گویند+ فیلم

در این فیلم، سربازها از مشکلات و درد و دل‌هایشان می‌گویند.

۱۰:۴۰:۲
اظهار رضایت رهبر معظم انقلاب از ناجا تاج افتخاری بر سر فرماندهان و کارکنان این نیروست/لزوم تکمیل و اتصال بانک های اطلاعاتی به یکدیگر

سرلشکر باقری در بیست و دومین همایش فرماندهان روسا و مدیران ناجا گفت: نیروی انتظامی در تعطیلات عید آرامش خود را فدای امنیت جامعه کرد و شخصا از تک تک افراد این نیرو قدردانی می‌کنم.

۱۰:۱۷:۵۲
توجه و حساسیت فرمانده ناجا در بهبود وضعیت معیشتی کارکنان قابل تقدیر است

معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن تشریح اقدامات در راستای جبران خدمات و معیشت کارکنان گفت: توجه و حساسیت فرمانده ناجا در بهبود وضعیت معیشتی کارکنان قابل تقدیر است.

۹۶/۲/۲
حضور گسترده مردم در انتخابات شر دشمنان را دور می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی، نیروی انتظامی را رکن ایمن‌ساز در انتخابات عنوان کرد و گفت: صحنه انتخابات اکنون برای شیطنت دشمنان آماده است و حضور و شوق وافر این مردم می‌تواند تا مدتی شر آنان را از سر کشور دور نگهدارد.

۹۶/۲/۲
مردم قدرشناس؛ پلیس با اقتدار و مصمم

ما در برابر جامعه، خود را مسئول می دانیم و با صراحت اعلام می نمائیم وقوع هرگونه بدرفتاری از سوی معدود ماموران پلیس استثناء در استثناء است.

۹۶/۲/۲
آمادگی بیش از 300 هزار پلیس برای برگزاری انتخاباتی امن /هتاکان حیثیت کاندیداها در رصد پلیس

رئیس پلیس کشور از آمادگی کامل نیروی انتظامی با ۳۰۰ هزار نیرو برای برگزاری انتخاباتی امن و گسترده در کشور خبر داد و گفت: برگزاری و تجمع از سوی کاندیداها باید با مجوز باشد.

۹۶/۲/۲
آمادگی ناجا در برخورد ویژه با قاچاق کالا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه های ناجا برای برقراری امنیت پایدار در جامعه، گفت: در صورت ارائه تجهیزات ویژه ناجا توانایی برخورد ویژه تر در بحث مبارزه با قاچاق کالا را دارد.

۹۶/۲/۲
شایعه ممنوع‌التصویری رئیس جمهور سابق کذب است/اعتراض رئیس جمهور به لغو مناظره های زنده از تلویزیون

وزیر کشور به شایعات مطرح شده در خصوص ممنوع التصویر شدن محمود احمدی نژاد پاسخ داد.

۹۶/۲/۲
اگر ایران نبود بسیاری از کشورهای منطقه در وضعیت بدی بودند/ما به درخواست دولت ها و مردم منطقه به آنان کمک می کنیم /انتخابات نباید شائبه حب و بغض را در دل مردم به وجود بیاورد

بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان ناجا از دقایقی قبل با حضور وزیر کشور و جمع کثیری از فرماندهان ناجا آغاز شد.

۹۶/۲/۱
جزئیات بیشتر از درگیری پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در تبریز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

۹۶/۱/۳۱
پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی نداشت/مسئولان باشگاه پرسپولیس باید قول خود را اجرا می کردند

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت می گوید پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی در جایگاه ویژه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس نداشته است و مسئولان باشگاه، خلاف وعده قبلی خود فراموش کردند خانواده مرحوم نوروزی را برای اهدا به سکو دعوت کنند .

۹۶/۱/۳۱
برنامه اورژانس تهران برای کاهش ضرب و شتم کادر درمانی و ماموران آمبولانس‌ها توسط مردم!

سرپرست اورژانس کشور گفت: تدوین قانون تأمین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضائیه در دستور کار قرار گرفته است.

۹۶/۱/۳۱
روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها با همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی اجازه ندهند عده ای، آرای مردم را تصاحب کرده یا فتنه‌گری و اغتشاش کنند

آیت الله آملی لاریجانی گفت: دشمن در دشمنی خود ثابت قدم است و رسانه های بیگانه نیز بسیار افزون شده و دشمنان خارجی میلیاردها سرمایه برای تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه می کنند. در انتخابات هم ممکن است هوس کنند ضربه ای به نظام وارد کنند؛ لذا همه باید آماده باشیم؛ هم مسئولین و هم مردم که هیچ فضا و جایی برای این شیطنت‌های دشمن باقی نگذاریم.

۹۶/۱/۳۰
متکدیان با چهره ‏ای دیگر به شهر بازگشته‌اند/ مسئولان اجرایی کار را نیمه رها نکنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از جمع آوری متکدیان، این قشر در قالب جدید در سطح شهر جولان می دهند.

۹۶/۱/۲۸
مأمور وظیفه شناس در رودخانه غرق شد/تلاش تیم غواصی ادامه دارد

میثم میرزایی مأمور وظیفه شناس نیروی انتظامی در رودخانه بهمنشیر آبادان غرق شد.

۹۶/۱/۲۷
بازداشت 2 نفر در جریان تیراندازی جشن قهرمانی پرسپولیس

در جریان جشن قهرمانی پرسپولیس در کازرون که با شلیک اسلحه همراه بود، 2 نفر بازداشت شدند.

۹۶/۱/۲۷
عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96

معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی با اشاره به عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96 آورده است، به این پرسش پاسخ دهیم که چه عواملی این چنین تعطیلات عید امسال را برای اغلب ما خوشایند و دلپذیرساختند و موجب ارتقای امنیت عمومی و افزایش نظم اجتماعی شدند.

۹۶/۱/۲۴
حضور پلیس و دستگیری یک هوادارنما در تمرین پرسپولیس

سرویس ورزشی- حضور مأموران نیروی انتظامی و دستگیری یک فردی که خود را هوادار نامیده بود، حاشیه جالب‌توجه تمرین امروز پرسپولیس بود.

۹۶/۱/۲۳
نمره مسافران نوروزی به پلیس خودشان

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) شهروندان جامعه را اصلی‏ ترین "سرمایه اجتماعی" خود می ‏داند. چه، به سامان رساندن ماموریت‌های مهم و پرشمار مردمی این نیرو، آن گاه موفقیت آمیز خواهد بود که از حمایت و پشتیبانی و همراهی قاطبه شهروندان برخوردار باشد.

۹۶/۱/۲۲
نامه آجورلو به فرمانده نیروی انتظامی

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به دلیل اتفاقاتی که در جریان بازی تیم فوتبال تراکتورسازی و صبای قم رخ داد به فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نامه نوشت.

۹۶/۱/۲۱
فیلم دیده نشده از تصادف زنجیره ای در مشهد/ روشن نکردن چراغ خودروها عامل اصلی تصادف زنجیره ای

فیلم دیده نشده زیر از تصادف زنجیره ای خودروها در محور مشهد - نیشابور در نخستین روزهای سال به ثبت رسیده است.

۹۶/۱/۲۱
تجمع سپرده ‏گذاران کاسپین مقابل دادسرای جرایم مالی و بانکی+فیلم

سپرده‏ گذاران مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین که بیش از 5 ماه است به پول و سود پول خود دسترسی ندارند، امروز مقابل دادسرای جرایم مالی و بانکی تجمع کردند.

۹۶/۱/۱۹
درگیری طایفه‌ای در نهاوند 4 کشته و زخمی برجای گذاشت

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: براثر درگیری طایفه‌ای در روستای «توانه» نهاوند یک نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند.

بیشتر در حال بارگذاری...