پایگاه اطلاع رسانی فانوس | منافع ملی

آخرین اخبار کلیدواژه منافع ملی (۶)

۹۶/۱/۱
اگر آمریکا بدعهدی خود را ادامه داد به شرایط قوی‌تر از گذشته برمی‌گردیم

وزیر امور خارجه گفت: این آمادگی را داریم که اگر آمریکا تصمیم بگیرد بدعهدی خود را به حدی برساند که ادامه برجام به سود کشور و منافع ملی نباشد بتوانیم به شرایط گذشته حتی قوی‌تر از گذشته برگردیم.

۹۵/۱۲/۶
فلسطین در رأس مسائل جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مسئله فلسطین در رأس مسائل جمهوری اسلامی ایران است، گفت: منافع ملی، منطقه‌ای و سیاسی ما هم به مسئله فلسطین گره خورده است.

۹۵/۱۰/۲۸
از بازی با منافع ملی تا حضور برخی افراد در لیست ترور نرم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر نقش بی‌بدیل هاشمی در نهضت و انقلاب اسلامی، پایبندی اروپا به اجرای برجام، از مواجهه کریمانه متوهم نشوید، راهکارهای خروج مسکن از رکود، نعل وارونه با فضاسازی رسانه‌ای، برجام از مخاطرات مقابل ایران کاست، چه کسانی در لیست ترور نرم هستند، حقوق شهروندی فراتر از اغراض سیاسی، بی‌فایده بودن بغل کردن زانوی غم، دشمنی واقعی با صداوسیما و بازی با منافع ملی اختصاص دارد.

۹۵/۱۰/۷
بیانیه کمیسیون امنیت ملی درباره فایل صوتی ظریف

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره حواشی اخیر اظهارات ظریف بیانیه‌ای صادر کرد.

۹۵/۱۰/۵
یک عده نورچشمی منافع ملی را به یغما می‌برند

نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: کرسنت،آی‌پی‌سی و امثال آنها از یک تفکر بلند می‌شود، یک تفکر که به توانمندی داخلی کشور بی‌توجه است و چشم امید به دیگران می‌دوزد بنابراین بر روی حق‌ دلالی و رانت تمرکز می‌کند.

۹۵/۴/۱
بعد از برجام روزی نیست که گشایشی در مسیر منافع ملی حاصل نشده باشد/ نباید به دانشجو با عینک امنیتی نگریست

رئیس‌جمهور گفت: دانشگاه، اعضای هیات علمی و دانشجویان در خط مقدم تعالی و خدمت به جامعه و کشور هستند و به هیچ وجه نباید به دانشگاه و دانشجو با عینک امنیتی نگریست.