پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دانشکده

آخرین اخبار کلیدواژه دانشکده (۱۱)

۹۶/۷/۲۴
بیشترین آمار سرطان در کدام استان است

در سال های اخیر در کشور ایران بیماری سرطان در صدر بیماری ها بوده است.

۹۶/۷/۲
تشخیص ترومای مغزی با واقعیت مجازی توسط محقق ایرانی

دکتر جمشید قاجار، استاد جراحی مغز و مدیر مرکز صدمات مغزی دانشکده پزشکی استنفورد با استفاده از فناوری واقعیت مجازی موفق به تشخیص ترومای خفیف مغزی ناشی از ضربه شد.

۹۶/۶/۳۰
کیمیاگری برای درمان چاقی!

متخصصان زیست شناسی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس (WUSM) اخیرا به یک هدف دست یافته‌اند که نوعی "کیمیاگری" محسوب شده و در آن چربی سفید را به چربی قهوه ای خوب یا همان چربی بژ تبدیل کرده اند.

۹۶/۶/۲۹
پذیرش ۲۰ دانشجوی خارجی در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

رییس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای نخستین بار طی انعقاد توافق نامه با یک مرکز دانشگاهی در کابل، ۲۰ دانشجوی خارجی جهت گذراندن دوره دو ساله و نیمه کارشناسی ارشد در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته مدیریت خدمات بهداشتی پذیرش می شوند.

۹۶/۶/۲۳
نمایشگاه نوشت‌افزارهای اسلامی ایرانی در همدان با عدم حمایت مسئولان روبه‌رو شد

مدیرعامل موسسه اندیشه و انقلاب گفت: برپایی نمایشگاه نوشت‌افزارهای اسلامی در همدان یک اقدام آتش به اختیار توسط تعدادی از جوانان است که با عدم حمایت مسئولان رو‌به‌رو است.

۹۶/۶/۱۹
۱۰ گیاه دارویی خارجی در اصفهان بومی سازی شد

محقق و پژوهشگر دانشکده داروسازی اصفهان گفت: ۱۰ گیاه دارویی را که از خارج کشور وارد می‌کردیم توانستیم در اصفهان بومی سازی کرده و رشد دهیم.

۹۶/۶/۸
طرح توسعه پنج ساله دانشکده ادبیات دانشگاه تهران رونمایی شد

مراسم رونمایی از برنامه پنج ساله دانشکده ادبیات و علوم انسانی،با حضور دکتر احسان چیت ساز مدیر کل برنامه، بودجه و تحول سازمانی دانشگاه تهران، هیأت رئیسه دانشکده و مدیران گروه‌های آموزشی و جمعی از کارکنان برگزار شد.

۹۶/۶/۲
دانشکده فناوری های نوین در دانشگاه گیلان افتتاح می شود

نشست با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی، اعضای هیأت علمی و اساتید دانشگاه گیلان از دیگر برنامه های سفر 2 روزه معاون رئیس جمهوری به گیلان است.

۹۶/۵/۲۳
هر ایرانی عضو ۱۸ کانال تلگرامی

سرپرست پژوهشگاه فضای مجازی کشور از شکستن رکورد جدیدی در تلگرام خبر داده است.

۹۶/۴/۷
تخلیه دانشگاه «تگزاس» در پی تهدید بمب گذاری

رسانه های آمریکایی از تخلیه ساختمان های دانشگاه «تگزاس» به دلیل تهدید بمب گذاری خبر دادند.

۹۶/۱/۱
حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان سه کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: سانحه واژگونی خودروی حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در مسیر کمربندی جدید ایرانشهر ۳ کشته و ۴ زخمی بر جای گذاشت.