پایگاه اطلاع رسانی فانوس | شرایط

آخرین اخبار کلیدواژه شرایط (۱۱)

۹۶/۲/۲۹
5 میلیون و 500 هزار تهرانی امروز واجد شرایط رای هستند

تعداد افراد واجد شرایط شرکت در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، امروز حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر است.

۹۶/۲/۲۰
اعلام شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه

شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۶ـ ۹۷ اعلام شد.

۹۶/۲/۱۹
اینفانتینو از شرایط مالی فیفا دفاع کرد

رییس فیفا پس از فسادهای بسیار زیادی که در این ارگان پیش از حضور او رخ داده بود اظهار کرد این سازمان اکنون شرایط مالی بسیار خوبی دارد.

۹۶/۲/۱۳
۱۲ پس لرزه در سفیدسنگ مشهد

زلزله بار دیگر پس از حدود یک ماه به مشهد بازگشته اما خوشبختانه شرایط کاملاً عادی است.

۹۶/۲/۱۲
شرایط آمریکا سبب از میان رفتن تحریم‌ها علیه ایران می‌شود

در حال حاضر تضاد و تقابل منافع در جهان نسبت به گذشته بسیار نگران‌کننده شده است. پیش از فروریختن دیوار برلین، توافق‌های تجاری ابزاری برای تحکیم روابط سیاسی بین کشورها بوده است و طرح مارشال هم در این راستا قرار می‌گیرد، اما پس از فروریختن دیوار برلین شاهد چرخشی در این زمینه در واشنگتن هستیم. بدین معنی که سیاست خارجی مبدل به ابزاری برای اهداف اقتصادی شد.

۹۶/۲/۱۱
شان اسپایسر: شرایط دیدار ترامپ و رهبر کره شمالی هنوز محقق نشده است

سخنگوی کاخ سفید سخنان ترامپ در خصوص آمادگی برای دیدار با رهبر کره شمالی را کامل کرد و گفت که این دیدار شرایطی از جمله فروکش کردن اقدامات تحریک‌آمیز کره‌ای‌ها دارد که هنوز محقق نشده است

۹۶/۲/۸
شرایط روشنی برای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: شرایط روشنی برای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد و هیچ قانونی برای اجرای آن نداریم.

۹۶/۲/۶
هاشمی طبا: شرایط کسب و کار در بخش خصوصی مناسب نیست

نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای تاکید کرد: سرمایه گذاری های دولتی متوقف شده و شرایط کسب و کار در بخش خصوصی مناسب نیست.

۹۶/۱/۳۰
اخراج محترمانه کارکنان روغن جهان +سند

در حالی دولت تعطیلی و اخراج کارگران را فقط تکذیب می کند که انتشار یک سند جدید نشان می دهد، شرکت روغن نباتی جهان اقدام به اخراج محترمانه برخی کارکنان خود به دلیل شرایط بد کاری نموده است.

۹۶/۱/۱۶
تماس رضاییان با تیم لیگ برتری

رامین رضاییان این روزها جایی در پرسپولیس ندارد.

۹۶/۱/۱
اگر آمریکا بدعهدی خود را ادامه داد به شرایط قوی‌تر از گذشته برمی‌گردیم

وزیر امور خارجه گفت: این آمادگی را داریم که اگر آمریکا تصمیم بگیرد بدعهدی خود را به حدی برساند که ادامه برجام به سود کشور و منافع ملی نباشد بتوانیم به شرایط گذشته حتی قوی‌تر از گذشته برگردیم.