پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دولت

آخرین اخبار کلیدواژه دولت (۱۰۸۴)

۹۶/۲/۸
مسکن مهر؛ بازار را به رکود کشاند/پول و سرمایه به بازار دلار رفت

یک عضو هیات رئیسه کانون سراسر انبوه‌سازان کشور؛ ساخت مسکن مهر را دلیل کاهش سرمایه‌گذاری در بخش مسکن دانست و گفت: وجود مسکن مهر سبب شده تا انبوه‌سازان نیز رغبتی برای ساخت‌وساز نداشته باشند.

۹۶/۲/۷
مردم بخوبی عوام فریبی را میشناسند

حجت الاسلام مجید انصاری، در این جلسه افزود: شناسایی تهدیدهای بزرگ، توانمندی های بالقوه و ظرفیت های قابل استحصال و برنامه ریزی برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها از اصول حاکم بر برنامه ریزی دولت تدبیر و امید بود.

۹۶/۲/۷
ریشه حقوق‌های نجومی در دولت احمدی‌نژاد بود/11 میلیون تومان حقوق می‌گیرم

معاون اول قوه قضائیه گفت: در دوره آقای احمدی‌نژاد در صندوق توسعه ملی ایشان یک روز رای گیری کرد تا کل اختیارات هیات امناء را به مدیرعامل بدهد؛ در حالی که بنده و یک نفر از نمایندگان مجلس مخالف این کار بودیم، اما سایر افراد تحت تاثیر احمدی‌نژاد به این مصوبه رای دادند و آن را تصویب کردند که به مدیر عامل و هیات مدیره اختیاراتی داد که بر اساس آن حقوق‌های نجومی شکل گرفت.

۹۶/۲/۷
رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی انتخاباتی ستاد روحانی

پایگاه اطلاع رسانی انتخاباتی ستاد روحانی به آدرس rouhani96.ir با حضور محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی روحانی رونمایی شد.

۹۶/۲/۷
بدهی ۱۵۰هزار میلیاردی دولت به بخش خصوصی

محسنی اژه‌ای گفت: با بررسی‌های انجام‌شده متوجه شدیم مدیر فعال در یکی از وزارتخانه‌ها در سال ۹۴ و بخشی از سال ۹۵ متوسط دریافتی ماهانه‌اش ۲۰۰میلیون تومان بوده که سبب شکاف طبقاتی در جامعه می‌شود.

۹۶/۲/۷
رئیسی:با تغییرات اتوبوسی نمی‌توان مشکلات را حل کرد

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم از این گروه‌بازی و حزب بازی و اینکه یک جریان با سرکار آمدن یک جریان دیگر را کار بزند و به صورت اتوبوسی بخواهد عمل کند خسته شده‌اند.

۹۶/۲/۷
آرا منفی روحانی بسیار بالاست

سید محمد حسینی گفت: براساس نظر سنجی‌ها آرا منفی روحانی بسیار بالاست و کاندیداتوری جهانگیری در انتخابات هم خود بیانگر ضعف و ناتوانی دولت است، کاندیداتوری جهانگیری به این معناست که دولت کارنامه درخشانی ندارد و برای اینکه ضعف خود را جبران کند از او استفاده کرده تا در جریان مناظرات فرافکنی کند.

۹۶/۲/۷
مردم از حزب و گروه بازی خسته شده اند

رئیسی در بین خبرنگاران گفت:ما نگاهمان در دولت استفاده از ظرفیت همه نخبگان و صاحب نظران است.

۹۶/۲/۶
تکذیب شایعه ارتباط مرتضوی با ستاد رئیسی

سعید مرتضوی در بیانیه‌ای خطاب به رسانه‌ها تاکید کرد که هیچ سمتی در ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

۹۶/۲/۶
جلیلی: امروز بهترین فرصت برای ارزیابی وعده‌هاست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت ما یک تجربه چهار ساله پشت سر گذاشت و امروز بهترین فرصت برای ارزیابی وعده‌هاست.

۹۶/۲/۶
دیدار رئیس پارلمان قرقیزستان با ظریف

رئیس پارلمان قرقیزستان بعدازظهر امروز در محل وزارت امورخارجه با محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

۹۶/۲/۶
شنبه رئیسی در تهران سخنرانی می‌کند

اولین همایش مردمی ستاد تهران روز شنبه با سخنرانی رئیسی برگزار خواهد شد.

۹۶/۲/۶
دخل و خرج دستگاه‌ها شفاف می‌شود

رئیس جمهور از تهیه لایه شفافیت و تضاد منافع ذی نفعان از سوی دولت خبر داد و گفت:با اجرایی شدن لایحه شفافیت نیز همه دستگاه ها باید آنچه را که به دست می آورند و مواردی را که خرج می کنند شفاف اعلام کنند .

۹۶/۲/۶
قاسمی: اقدام ترکیه نقض حاکمیت ملی عراق است

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به حمله جنگنده‌های ترکیه به شمال عراق گفت نقض حاکمیت ملی کشورها با هر انگیزه‌ای خلاف موازین و موجب بی‌ثباتی است.

۹۶/۲/۶
قالیباف: مهم ترین موضوع اشتغال است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اولویت اولم است و توجه به مردم مستضعف و محرومین که فقط زندگیشان با یارانه تأمین می شود، اولویت بعدیم است.

۹۶/۲/۶
رئیسی برنده دور دوم انتخابات ریاست جمهوری/ برنامه کاندیدای پوششی برای کناره گیری به نفع روحانی

عضو ناظر در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت دو مرحله ای شدن انتخابات، رئیسی از شانس بالاتری نسبت به روحانی برخوردار است.

۹۶/۲/۶
در جلسه امروز دولت چه گذشت؟

گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیئت دولت بررسی شد.

۹۶/۲/۶
تعطیلی ۱۰۰۰ کارگاه تولیدی در سال گذشته

رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران با اعلام اینکه ۱۰۰۰ کارگاه تحت پوشش مجمع نمایندگان به دلیل سیاست‌های غلط دولت در سال گذشته تعطیل شده است، گفت: حاضرم برای احقاق حقوق کارگران با دبیرکل تشکل سیاسی حامی دولت، مناظره کنم.

۹۶/۲/۶
مراحل انتخابات تاکنون به خوبی پیش رفته

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مراحل انتخابات تاکنون به خوبی پیش رفته و امیدواریم دولت آینده به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بیشتر توجه کند، گفت: داوطلبان باید بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند.

۹۶/۲/۶
کاندیدای پوششی در کنار روحانی یعنی اعتراف به ناتوانی

وزیر ارشاد دولت دهم گفت: گذاشتن کاندیدای پوششی در کنار رئیس‌جمهور خودش نوعی اعتراف به ناتوانی و نداشتن عملکرد است.

۹۶/۲/۶
بیشتر دستگیرشدگان فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دولت کنونی هستند

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اعلام این که کسانی که در رابطه با صندوق ذخیره فرهنگیان دستگیر شده‌اند، بیشتر اقوام و خویشان حزبی آقایان و از دولت کنونی هستند تصریح کرد دولتی‌ها در آستانه انتخابات نباید از پاسخگویی شفاف فرار کنند.

۹۶/۲/۶
فرستاده ویژه پوتین با شمخانی ملاقات می‌کند

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه فردا پنجشنبه به تهران سفر خواهد کرد.

۹۶/۲/۶
سوء‌استفاده کاندیدای پوششی از امکانات نامزدی ریاست جمهوری/ عملکرد روحانی بهترین مبنا برای انتخاب مجدد توسط مردم

استراتژی اصلاح طلبان برای معرفی نامزد پوششی در کنار حسن روحانی این شائبه را به وجود آورده است که این جریان سیاسی در کشور به دنبال سهم خواهی از رئیس جمهور است.

۹۶/۲/۶
تا به حال در زندگی ام انصراف نداده ام

معاون اول رئیس جمهوری گفت: رییس جمهوری واقعا کارهای زیادی دارد و نمی توان گفت هر جلسه‌ای که گذاشته می‌شود رییس جمهوری هم باید در آن حاضر باشد، هرچند که در این مناظره ها شرکت می کنند و برنامه هایشان را برای شرکت در آن تغییر داده اند.

۹۶/۲/۶
توصیف آیت‌الله هاشمی از سال آخر ریاست جمهوری احمدی‌نژاد

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: سال 92 انقلاب اسلامی به ریل واقعی خود بازگشت. در این سال ما بار دیگر شاهد استقرار عقلانیت و اخلاق در جامعه بودیم.

بیشتر در حال بارگذاری...