پایگاه اطلاع رسانی فانوس | بدعهدی

آخرین اخبار کلیدواژه بدعهدی (۱۸)

۹۶/۵/۲۰
متن کامل طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا منتشر شد

متن طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا که روز گذشته (چهارشنبه) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است منتشر شد.

۹۶/۵/۱۸
هزینه کارهای آمریکا را گردن نمی گیریم

وزیر پیشنهادی امور خارجه: باید مانع از این شویم که آمریکا هزینه های سیاسی و اقتصادی نقض برجام را به گردن ما بیندازد که این هدف به خصوص با فضاسازی هایی که در کشور ایجاد می شود، وقت زیادی را از ما می گیرد.

۹۶/۵/۱۸
برجام درهای جهان را به‌سوی ایران باز کرده است

رئیس گروه دوستی پارلمانی پرتغال و ایران معتقد است انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری ایران می‌تواند در راستای تقویت روابط موقعیت مناسبی ایجاد کند.

۹۶/۵/۸
دولت مقابل رفتارهای خصمانه آمریکا ایستادگی کند/در زمین ترامپ بازی نخواهیم کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا خواهیم ایستاد گفت: در زمین ترامپ بازی نمی کنیم.

۹۶/۴/۳۱
اهداف برجام محقق نشده است/ آمریکا مدام بدعهدی می کند/ امروز واقعیت ها بر بسیاری از مردم آشکار شده است

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برجام نتوانست به اهدافی که دارد برسد، گفت: آمریکا با بدعهدی مانع از تحقق برجام شد.

۹۶/۴/۳۰
بدعهد بودن آمریکایی ها به همه ثابت شده است/ اگر قرار به تسلیم بود در جنگ تسلیم می شدیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بدعهدی و شکست پیمان از سوی آمریکایی دیگر به همه ثابت شده است.

۹۶/۴/۲۹
آمریکا از پیشرفت ایران اسلامی هراس دارد/ جهانیان بدانند که آمریکا قابل اعتماد نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: آمریکا بدعهدی می کند، چرا که از پیشرفت ایران در هراس است.

۹۶/۴/۲۷
دو سالگی برجام و چند نکته

در حالی برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام دومین سال اجرایی شدن خود را پشت سر می گذارد که هنوز فواید آن ملموس و دارای جلوه قابل درک نیست و موافقان آن نیز در دفاع از دستاوردهای برجام دچار دوگانگی شده اند.

۹۶/۴/۲۷
مذاکره کنندگان باید با احتیاط بیشتر برجام را اجرا می کردند/ از ابتدا می دانستیم آمریکا بدعهدی می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به اینکه مذاکره کنندگان ایرانی با 5 + 1 باید با احتیاط بیشتری برجام را اجرا می کردند، گفت: از ابتدا می دانستیم آمریکا بدعهدی می کند.

۹۶/۴/۲۷
امروز حرف منتقدان برجام به همه ثابت شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی نهم گفت: امروز حرف منتقدان برجام به همه ثابت شده است.

۹۶/۴/۲۶
آمریکا از ابتدا به برجام پایبند نبود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا از همان ابتدای انجام توافقات برجام بر هیچ یک از بندهای این توافقنامه پایبند نبود و بیش از هر زمان دیگری بدعهدی و دشمنی خود را به ایران ثابت کرد.

۹۶/۲/۳۱
هر اقدامی علیه ایران باید برای دشمنان هزینه ساز باشد/خونسردی دولتمرد دشمنان را جسور کرد

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: هر اقدام علیه ایران حتی لفاظی ها باید برای دشمنان هزینه ساز باشد و تا زمانی که فعالیت های ضدایرانی هزینه ساز نباشد، باید انتظار هرگونه تهدید و تحریم را داشته باشیم.

۹۶/۱/۱۴
از تحریم‌ها و بدعهدی آمریکا تا ترمیم اقتصاد ایران

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر 11 نکته درباره رونق اشتغال و تولید، عید سریع نگذشت، ترمیم اقتصاد ایران، آنها که باید و آنان که نباید، تحریم‌ها و بدعهدی آمریکا، کارنامه دولت در سال ٩٥ پیش‌باز شعار سال ١٣٩٦ و تولید و اشتغال برای حل مشکلات مردم اختصاص دارد.

۹۶/۱/۱
اگر آمریکا بدعهدی خود را ادامه داد به شرایط قوی‌تر از گذشته برمی‌گردیم

وزیر امور خارجه گفت: این آمادگی را داریم که اگر آمریکا تصمیم بگیرد بدعهدی خود را به حدی برساند که ادامه برجام به سود کشور و منافع ملی نباشد بتوانیم به شرایط گذشته حتی قوی‌تر از گذشته برگردیم.

۹۵/۱۲/۲۵
تغییر کاربری از برجام برای فرار از پاسخگویی

کمتر از70 روز مانده به انتخابات، جامعه ایرانی هنوز نتوانسته دستاوردهای «عینی» برجام را احساس کند.

۹۵/۱۲/۲۴
ایران طبق موافقتنامه باید ۹۰۰ تن کیک زرد از بازار جهانی تهیه کند

نقوی حسینی با بیان اینکه بد عهدی انگلیس در قرارداد فروش ۹۰۰ تن کیک زرد بر خلاف موافقنامه برجام است، گفت: بد عهدی انگلیس را در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌کنیم.

۹۵/۱۲/۲۰
انگلیس قرارداد را نادیده گرفت و بدعهدی کرد

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ما در خصوص ۹۰۰ تن کیک زردی که قرار بود خریداری و وارد کشور شود با مونیز و ۵+۱ قراردادی داشتیم که به امضا هم رسید ولی در لحظات آخر انگلیس بدعهدی کرده است.