پایگاه اطلاع رسانی فانوس | مقاومتی

آخرین اخبار کلیدواژه مقاومتی (۳۴)

۱۱:۱۷:۲۲
خواهان رفع مشکلات صنایع نظیر واگن پارس و آذراب اراک هستیم

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: شریعتمداری به استفاده از جوانان خلاق در سطوح مختلف مدیریتی اعتقاد دارد.

۱۱:۵:۲۱
شریعتمداری پیگیر جدی الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی از تاکید وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت بر کاهش سهم دولت در اقتصاد، تلاش برای ارزش افزوده بیشتر و پیگیری جدی ایران برای الحاق به سازمان تجارت جهانی به عنوان برخی رئوس برنامه‌های شریعتمداری نام برد و گفت: 70 درصد از برنامه‌های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با برنامه‌های بالادستی منطبق و 30 درصد دیگر همسو هستند.

۸:۵۸:۳۳
قول داده بودند عزت را به پاسپورت ایرانی بازگردانند

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: به جناب آقای روحانی یادآوری میکنم در ابتدای دولت یازدهم قول دادید تا عزت را به پاسپورت ایرانی بازگردانید، اما پس از گذشت چهار سال عزتی مشاهده نکردیم.

۹۶/۵/۲۳
خط سرخ خدمت

«پیمودن راه شهدا» محقق نمی‌شود الا آنکه من نویسنده و شمای خواننده به هر کاری مشغول هستیم، آن کار را به احسن وجه انجام دهیم! لذا وزیر محترم امور خارجه بسی بیش از انتشار یک پست اینستاگرامی خوب، با اتخاذ یک دیپلماسی قوی، رهرو راه شهدا می‌شود!

۹۶/۵/۱۸
تبعات حقوقی تنفیذ و تحلیف

اگر دولت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را که سند قانونی کشور است و برای اجرا به دولت ابلاغ شده،پنج سال کنار بگذارد و به جای آن سند 2030 را که مورد پسندش بوده ، اجرایی کند، مصداق خودکامگی است.

۹۶/۵/۱۱
دولت وزرای معتقد به اقتصاد مقاومتی به مجلس معرفی کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی یک اصل انکار ناپذیر برای کشورمان است و دولت باید وزرایی را به مجلس معرفی کند که به این اصل معتقد و پایبند باشند.

۹۶/۴/۱۰
اقدامات قوه‌قضائیه برای تحقق اقتصادمقاومتی

ذوالقدر گفت: برنامه‎های مختلفی در حوزه‌ ارتقاء دادرسی، تسهیل دسترسی جامعه به رسیدگی عادلانه، اصلاح و تنقیح قوانین و مقررات مرتبط با قوه قضائیه، گسترش فرهنگ حقوقی قضایی جامعه اجرا شده است.

۹۶/۳/۳
تولید روغن موتور الوند پس از ۳۶ سال در آبادان آغاز شد

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ، تولید روغن موتور الوند طی مراسمی پس از ۳۶ سال در ایرانول آبادان آغاز شد.

۹۶/۲/۲۱
هاشمی‌طبا:اقتصاد مقاومتی نیازمند نقشه راه است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نیاز به نقشه راه دارد، گفت: اگر می‌خواهیم در این مسیر موفق باشیم، باید یک بسیج عمومی صورت بگیرد و همه با عشق و علاقه کار کنند.

۹۶/۲/۱۸
افتتاح سد ایرانشهر نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح سد بزرگ ایرانشهر، این منطقه به قطب گردشگری تبدیل خواهد شد.

۹۶/۲/۱۳
زنان مدیر اقتصادی خانواده‌ها هستند

اقتصاد مقاومتی یک مقوله مردم‌بنیاد است و با اراده و حضور مردم محقق می‌شود که بانوان به عنوان نیمی از مردم جامعه نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی می‌توانند ایفا کنند به ویژه اینکه زنان، مدیر اقتصادی خانواده‌ها محسوب می‌شوند.

۹۶/۱/۲۳
در مقابل تهدیدات اقتصادی ملت بایدبه اقتصاد مقاومتی عمل کند

مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه ملت ما ظرفیت عظیمی از استقامت و صبر را به ملت‌های جهان نشان داد، گفت: ملت باید در مقابل تهدیدات اقتصادی، به اقتصاد مقاومتی عمل کند.

۹۶/۱/۲۳
عسگراولادی: دلار ارزان باعث قاچاق می شود

اسد الله عسگراولادی با تاکید بر لزوم مبارزه با قاچاق درباره تعرفه های وارداتی گفت: تعرفه های وارداتی برای کالاهای مصرفی واقعا ضروری است زیرا این کالاها را می توان در داخل کشور تولید کرد و نیازی برای وارد کردن با نرخ ارزان نیست.

۹۶/۱/۲۲
ایران در تولید کاغذ خودکفا می‌شود/ حمل بار در بنادر 21 درصد افزایش یافت

روحانی رئیس جمهور با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی، گفت: ایران در تولید کاغذ خودکفا می‌شود.

۹۶/۱/۲۱
ضرورت نظارت مستقیم برانجام دقیق برنامه ها برای شتاب تولید

روحانی در نامه ای به معاون اول رییس جمهور، از وی خواست در چارچوب سازماندهی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به طور مستقیم بر انجام دقیق و به موقع ماموریتها نظارت کند.

۹۶/۱/۱۴
برخی مسئولان تصور می‌کنند آب و نان ما هم از سوی آمریکا تأمین می‌شود/ کاندیداهای انتخابات باید تابع قانون باشند

برخی مسئولان تصور می‌کنند آب و نان ما هم از سوی آمریکا تأمین می‌شود/ کاندیداهای انتخابات باید تابع قانون باشند

۹۶/۱/۹
توفیقات خوبی در ۱۲۰ طرح میان مدت اقتصاد مقاومتی حاصل شده است

معاون اول رییس جمهور گفت: در بخش کوتاه مدت ۱۲۰ طرح تا پایان دولت یازدهم اجرا شد و توفیقات این بخش نیز قابل توجه و خوب بود.

۹۶/۱/۳
علت های نبود رونق همه جانبه در بخش مسکن و ساختمان

مدیر عامل بانک مسکن گفت:رشد منفی اقتصادی بخش ساختمان، کاهش حجم سرمایه گذاری، روند کاهشی سهم بخش مسکن از تسهیلات شبکه بانکی، عدم رشد صدور پروانه های ساختمانی از مهمترین شواهد عدم رونق همه جانبه بخش مسکن و ساختمان است.

۹۶/۱/۲
نامگذاری سال نشان‌دهنده اهمیت حل و فصل مشکلات اقتصادی بر مبنای یک نقشه راه بلندمدت است

وزیر اقتصاد در نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: نام‌گذاری سال 1396 به نام "سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال"، پس از محور بودن "اقتصاد" در غالب نام‌گذاری‌های چند سال اخیر، نشان‌دهنده اهمیت و اولویت اساسی حل و فصل مشکلات اقتصادی بر مبنای یک نقشه راه بلندمدت، یعنی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است.

۹۶/۱/۲
فوری/ نامه رئیس‌جمهور به رهبر معظم انقلاب+ متن نامه

روحانی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب، از بیانات راهگشای ‏معظم‌له در نخستین روز سال نو که مایه دلگرمی همه خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد، قدردانی کرد.

۹۶/۱/۱
واردات کالایی که در داخل تولید می‌شود، حرام شرعی و قانونی شناخته شود/ هرکسی بخواهد با نتیجه آرای ملت دربیفتد مقابلش می‌ایستم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شود بعنوان حرام شرعی و قانونی شناخته شود، گفتند: در سال 95 با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی بود ولی ملت ایران خوش درخشید.

۹۵/۱۲/۳۰
سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" /مسئولان و مردم همت خود را بر اقتصاد مقاومتی متمرکز کنند/سختی ها ناشی از مشکلات معیشتی مردم است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نورزوی فرمودند: اقتصاد مقاومتی یک مجموعه است. من علاج را در این میبینم که این مجموعه را به نقاط مهم تقسیم کنیم و برای هر نقطه‌ی کلیدی و مهمّی یک فصلی از زمان را قرار بدهیم، و از مسئولین و افراد شاخص و از آحاد مردم بخواهیم که همه‌ی همّت خود را بر روی آن نقاط کلیدی متمرکز کنند.

۹۵/۱۲/۲۹
انتقاد نهاوندیان از طرح مشکلات معیشتی بدون ارائه راهکار+ عکس

رییس شورای اطلاع رسانی دولت در آخرین پست خود در توییتر از طرح مشکلات معیشتی مردم انتقاد کرده است.

۹۵/۱۲/۲۹
شبکه فساد در کشت و صنعت مغان وجود دارد

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در مبارزه با شبکه فساد سیاسی، اقتصادی در کشت و صنعت مغان به دنبال استقرار مدیران فنی، توانمند و متعهد بودیم اما شبکه فساد مدیریتی همچنان در این بنگاه اقتصادی و تولیدی حضور دارد.

۹۵/۱۲/۲۲
انتظار نیست که تا پایان سال همه تاثیرات اقتصاد مقاومتی مشهود شود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه انتظار نیست که تا پایان سال ۱۳۹۵ همه تاثیرات اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مشهود شود، گفت: با این وجود گزارش مستند و مستدل در این زمینه به مردم ضرورت دارد.

بیشتر در حال بارگذاری...