پایگاه اطلاع رسانی فانوس | جمنا

آخرین اخبار کلیدواژه جمنا (۵۸)

۹۶/۶/۱
ساختار جمنا اصلاح می شود

سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت:سازماندهی دقیق‌تر و مشخص نمودن نقش اقشار، استان‌ها، شهرستان‌ها و نحوه انتخاب افرادی که در مجمع ملی جبهه حضور خواهند داشت.

۹۶/۵/۲۳
گزارش عملکرد 28 کمیته جمنا

گزارش عملکرد کمیته‌های ۲۸گانه جبهه مردمی در جلسه شورای مرکزی این جبهه ارائه شد.

۹۶/۵/۱۶
تصویب برنامه‌های اجرایی جبهه مردمی/ تحقق مطالبات رهبر انقلاب را پیگیری می‌کنیم

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی گفت: در جلسه شورای مرکزی در مورد ساختار جدید جبهه مردمی بحث و کلیات آن تصویب شد.

۹۶/۴/۲۵
جبهه مردمی نیروهای انقلاب بازداشت فریدون را بررسی کرد

اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در هجدهمین جلسه خود به بررسی مسائل روز از جمله تحولات دانشگاه آزاد و بازداشت حسین فریدون برادر رئیس جمهور پرداختند.

۹۶/۴/۳
فعالیت جمنا بعد از انتخابات ضرورت ندارد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون که رئیس جمهور منتخب با رای مردم مشخص شده است، ادامه فعالیت جبهه نیروهای مردمی انقلاب ضرورت ندارد.

۹۶/۳/۱۴
بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام (ره)

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ونیمه خرداد،سرآغاز جنبش رهایی بخش ملت ایران، بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد.

۹۶/۲/۱۶
شاید جهانگیری کاندیدای جمنا است!/ نباید با طرح موضوع افزایش یارانه ها انتخابات را به مزایده گذاشت

کاظم جلالی، رییس فراکسیون مستقلین ولایی از طرح وعده های افزایش یارانه توسط کاندیداها انتقاد کرد.

۹۶/۲/۳
کناره‌گیری برای قالیباف یا رییسی مشکل است

با توجه به شرایط و مقدماتی که تا الان فراهم کرده‌اند بعید می‌دانم که قصد کناره‌گیری از انتخابات را داشته باشند. منظور از مقدمات و شرایط ستاد‌ها، حرف‌های‌شان و نیروهایی است که جذب کرده‌اند. من فکر می‌کنم کناره‌گیری کردن برای هر دو کاندیدا مشکل باشد.

۹۶/۱/۳۱
از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی روحانی تا پاسکاری در زمین سیاست

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر پیام موضع ترامپ درباره برجام، پاسکاری در زمین سیاست، رصد تهدیدات با آمادگی رزمی بالا، قد بلندی در جمنا نیست، تروریزم و پشتیبانان ناکام، دولت روحانی یک دولت اجتماعی، اتحادیه متفرق و معترض به شورای نگهبان صلاحیت خود را برای همیشه از دست می‌دهد اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۹
کار به دور دوم بکشد، پیروزی با اصولگرایان است

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است در صورتی که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به دور دوم بکشد پیروزی نهایی از آن اصولگرایان است.

۹۶/۱/۲۸
اختلاف بالای آرای روحانی و نامزدهای ریاست جمهوری/ آرزو می‌کنیم که اصولگرایان هر چه زودتر به انسجام برسند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از رای بالای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بر اساس آخرین نظرسنجی ها خبر داد و در عین حال آرزو کرد که اصولگرایان نیز هر چه زودتر بر سر انتخاب نامزد واحد به نتیجه برسند.

۹۶/۱/۲۸
مردم به خاطر ساده زیستی رهبر انقلاب در زمان تحریم علیه نظام شورش نکردند

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی گفت: اگر جامعه ما در شرایط سخت تحریم علیه نظام شورش نکرد، به دلیل ساده زیستی رهبر انقلاب بود.

۹۶/۱/۲۸
پورمختار: خارج از جمنا کاندیدای ریاست جمهوری شدم/ به نفع کاندیدای جمنا انصراف نمی دهم

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خارج از جبهه مردم نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده ام و فعلا بنا ندارم به نفع کاندیدای جمنا انصراف دهم.

۹۶/۱/۲۸
جمنا قدرت تعیین تکلیف برای اصولگرایان ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید دیگر سازوکار واحدی تحت عنوان اصولگرایان وجود ندارد که برای کسی تعیین‌تکلیف کند، اگر منظور جمناست که گمان ندارم سازوکار آن، قدرت تعیین‌تکلیف آن‌هم در این شرایط را داشته باشد.

۹۶/۱/۲۷
اقبال بیشتر به هر کاندیدا، نامزد نهایی جبهه مردمی را مشخص می‌کند

سرویس سیاسی- سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: طبق تصمیم شورای مرکزی قرار بر این شد نامزدهای جمنا ثبت‌نام کنند تا بعد از آن نسبت به اقبال بیشتر هر کدام از آنها، دیگر کاندیداها انصراف داده و یک نفر کاندیدای منتخب شود.

۹۶/۱/۲۶
علت دلخوری زاهدی از جمنا

سرویس سیاسی- نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

۹۶/۱/۲۶
قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری شد/ بذرپاش و جهانگیری وارد وزارت کشور شدند/درهای وزارت کشور بسته شد+ تصاویر

پنجمین و آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، از ساعت 8 صبح امروز شنبه 26 فروردین 1396 آغاز شده است.

۹۶/۱/۲۵
زاکانی وارد وزارت کشور شد

سرویس سیاسی- یکی از کاندیداهای پنج نفره جمنا وارد ستاد انتخابات کشور شد.

۹۶/۱/۲۳
تکذیب لیست کابینه رئیسی/ قم مقصد اولین سفر استانی رئیسی+ عکس

عضو شاخص جمنا (جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی) با تکذیب لیست منتشره شده منتسب به کابینه آیت الله رئیسی گفت: بعد از آغاز تبلیغات رسمی، احتمالا قم مقصد اولین سفر استانی ایشان خواهد بود.

۹۶/۱/۲۳
رئیسی برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید آیت الله رئیسی، علیرغم اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد.

۹۶/۱/۲۳
نحوه انتخاب نامزد نهایی جبهه مردمی

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی در روز معینی در اردیبهشت ماه، بر اساس نظرسنجی‌ها و جمیع شرایط نامزد نهایی را معرفی می‌کند.

۹۶/۱/۲۲
پیام «محسن رضایی» به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی/ باید خرمشهرهای دیگر از محاصره فقر و ناکارآمدی آزاد شود

محسن رضایی به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی پیامی صادر و تاکید کرد: کشور بدون کارآمدی جمعی و انقلابی، از دایره تنگ مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان و رقبا بیرون نخواهد آمد.

۹۶/۱/۲۲
نام نویسی 126 نفر در اولین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری/ با برهم زنندگان امنیت برخورد می شود /پیش بینی مشارکت 60 درصدی مردم

نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز سه‌شنبه (22 فروردین ماه) با دستور وزیر کشور آغاز شد.

۹۶/۱/۲۱
ترقی: اگر توافق نشود، میرسلیم تا پایان انتخابات می ماند/ موتلفه ذبل جمنا نیست

حمیدرضا ترفی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از حضور مصطفی میرسلیم تا پایان رقابت های انتخاباتی در صورت عدم توافق و وحدت خبر داد.

۹۶/۱/۲۱
پاسخ حاجی‌بابایی به این سوال که آیا حاضر است به نفع رئیسی کنار برود؟

یکی از کاندیداهای نهایی جمنا در پاسخ به این آیا حاضر است که در صورت لزوم به نفع کاندیدای دیگری کنار برود،‌ گفت: این هم سوال است؟ از یک کاندیدا چنین سوالی را می‌پرسند؟

بیشتر در حال بارگذاری...