پایگاه اطلاع رسانی فانوس | انسداد

آخرین اخبار کلیدواژه انسداد (۱۸)

۹۶/۷/۳۰
شرکت هپکو اراک نباید دنبال مونتاژسازی باشد

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توان ساخت داخل شرکت هپکو ۶۰ درصد است و مونتاژسازی شایسته این شرکت نیست بلکه باید از این توان به نحو مطلوب استفاده کرد.

۹۶/۷/۲۲
جاده چالوس و محور هراز باز است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از عدم اجرای عملیات بهسازی، مقاوم‌سازی و تثبیت در محورهای چالوس و هراز طبق قرار قبلی خبر داد و گفت: در حال حاضر این دو محور باز بوده و تردد در آن جریان دارد.

۹۶/۷/۲۲
محور کرج – چالوس سه ماه مسدود می‌شود

رییس پلیس‌ راه استان البرز گفت: جاده چالوس از امروز به مدت سه ماه و به‌منظور عملیات راهداری و تثبیت دیواره تونل شماره پنج‌ در روزهای شنبه تا سه‌شنبه مسدود می‌شود.

۹۶/۷/۱۶
انسداد مرزهای با تهدیدات بالا و تقویت ناوگان دریایی در دستورکار ناجا

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه ترانزیت مواد مخدر به سمت دریا سوق پیدا کرده، گفت: برای مقابله جدی با این پدیده شوم، کشور های حاشیه خلیج فارس بایستی با جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته باشند.

۹۶/۷/۵
بروز خشم طبیعت با فروچاله‌ها

وجود چاه‌های غیرمجاز در استان همدان و نمایان شدن ۲۴ فروچاله بر پیکر دشت‌های این منطقه، وضعیت بحرانی ایجاد کرده به‌طوری‌که انسداد چاه‌ها و نجات دشت‌ها اولویت برنامه‌ها قرارگرفته است.

۹۶/۶/۲۰
بازگشایی باند فرودگاه امام خمینی

باند پرواز فرودگاه امام(ره) پس از مدتی انسداد بازگشایی شد.

۹۶/۶/۴
تونل "سلام" پردیس چند ساعت پس از افتتاح مسدود شد

در حالی دو روز پیش تونل سلام پردیس به‌عنوان یکی از پروژه‌های عمرانی همزمان با آغاز هفته دولت افتتاح شد که چند ساعت پس از حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در این شهر، با بلوک‌های بتنی مسدود شد.

۹۶/۴/۱۷
انسداد محور هراز از 17 تا 21 تیرماه/محورهای جایگزین معرفی شدند

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران از انسداد محور هراز برای انجام عملیات راهسازی از امروز 17 تیرماه تا روز چهارشنبه 21 تیرماه خبر داد.

۹۶/۴/۲
مدل تردد در بزرگراه صدر و تونل نیایش تغییر کرد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام خبر انسداد مسیر شرق به غرب هم سطح بزرگراه طبقاتی صدر گفت: طبق مصوبه شورای عالی ترافیک مقرر شد تا دسترسی هم سطح بزرگراه صدر به تونل نیایش در مسیر شرق به غرب تنها برای دسترسی اضطراری و امدادی مورد استفاده قرار گیرد.

۹۶/۲/۱۳
پاکستان را برای تروریست‌ها ناامن می‌کنیم/ اگر پاکستان بخواهد، کنترل مرزها سخت نیست

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اگر دولت پاکستان برای امنیت مرزها اقدام نکند، این امکان برای نیروهای مسلح ما فراهم است تا تروریست ها را در خاک پاکستان تار و مار کنند.

۹۶/۲/۱
بارندگی شدید در مازندران/ انسداد ۱۱ محور

پلیس راه راهور ناجا در پی بارندگی شدید در مازندران ۱۱ جاده را مسدود اعلام کرد.

۹۶/۱/۵
دلیل ترافیک چند ساعته جاده چالوس مشخص شد

رئیس پلیس راه استان البرز از بازگشایی جاده چالوس و روان‌سازی ترافیک این محور خبر داد.

۹۵/۱۲/۱۱
شناسایی تمام مبادی ورود مواد مخدر به کشور/ تمام مرزها کنترل می شود

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:‌ با عنایت به تحقیقات به عمل آمده تمامی نقاط و خلاهای مرزی ورود مواد مخدر به کشور شناسایی و کنترل خواهد شد.

۹۵/۱۲/۸
انسداد معابر و گذرگاه‌های داعش در کرانه راست موصل

فرمانده نیروهای «سرایا الجهاد» عراق با بیان اینکه «داعش» در کرانه راست موصل متحمل ضربات سنگین شده اعلام کرد: همه معبرها و گذرگاه‌های این گروه در کرانه راست موصل مسدود شده است.

۹۵/۱۲/۴
فراموش شدن مردم کردستان در زمستان سخت برفی+ تصاویر

مردم روستاهای محروم استان کردستان در حالی فصل زمستان را پشت سر می‌گذارند که بارش برف راه‌های ارتباطی آنها را با روستاها و نزدیک‌ترین شهرهای اطراف مسدود کرده است. رفت و آمد به روستاها دشوار است و برای رسیدن به این مناطق باید جاده‌ای خاکی و پوشیده از برف و یخ را پشت سر گذاشت.

۹۵/۱۱/۳۰
وضعیت فلاکت بار پناهجویان سوری در سرمای اروپا+ تصاویر

صدها پناهجو در بلگراد پایتخت صربستان که به دنبال راه هایی برای ورود به اتحادیه اروپا هستند، در سرمای شدید هوا ناگزیرند زمستان را در انبارهای متروکه سپری کنند.

۹۵/۱۱/۲۹
فوری/ جاده چالوس بازهم مسدود شد

محور کرج- چالوس بار دیگر مسدود شد.

۹۵/۱۱/۲۳
تحرکات مرزی گروهک‌های معاند با تلاش نیروهای امنیتی خنثی‌ شد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخی از گروهک‌های معاند و تروریستی در ماه‌های اخیر از طریق مرزهای شمال غرب و جنوب شرق قصد ورود به خاک کشور را داشتند که خوشبختانه تحرکات آنها با هوشیاری نیروهای امنیتی خنثی شد.