پایگاه اطلاع رسانی فانوس | سخت

آخرین اخبار کلیدواژه سخت (۸)

۹۶/۲/۵
پرسپولیس کار سختی برای صعود دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو کار سختی برای صعود از گروهش به مرحله بعدی دارد.

۹۶/۱/۱۷
تمرینات پلیس شبه نظامی چین‎

نیروهای پلیس شبه نظامی چین تمرینات فیزیکی سخت و طاقت فرسایی را برای حفظ آمادگی خود پشت سر می گذارند. این نیروها که بزرگترین نیروی نظامی جهان هستند، ۲.۳ میلیون نفر عضو دارند.

۹۶/۱/۱
واکنش ایران به نقض برجام بسیار سخت خواهد بود

مدیر بخش کنترل تسلیحات موسسه تحقیقات صلح استکهلم واکنش مخالفان برجام در داخل ایران به نقض احتمالی آن از سوی آمریکا را بسیار سخت ارزیابی کرد.

۹۵/۱۲/۱۱
تداوم فشارهای ترامپ کار ایران را در عرصه جهانی سخت‌تر می‌کند

گروه ویژه اقدام مالی یا همان FATF مساله ناشناخته‌ای در ایران نیست. ٩ ماه پیش، گروه ویژه اقدام مالی به مدت ١٢ ماه اقدامات خود علیه ایران را تعلیق کرد تا فعالیت‌های ایران در راستای اجرای اقدامات مد نظر این گروه ویژه را به دقت مورد بررسی قرار دهد و از همان زمان بحث‌ها درباره پیوستن یا نپیوستن آن در ایران بالا گرفت.

۹۵/۱۲/۴
فراموش شدن مردم کردستان در زمستان سخت برفی+ تصاویر

مردم روستاهای محروم استان کردستان در حالی فصل زمستان را پشت سر می‌گذارند که بارش برف راه‌های ارتباطی آنها را با روستاها و نزدیک‌ترین شهرهای اطراف مسدود کرده است. رفت و آمد به روستاها دشوار است و برای رسیدن به این مناطق باید جاده‌ای خاکی و پوشیده از برف و یخ را پشت سر گذاشت.

۹۵/۱۱/۲۵
جزئیات عملیات سربازان گمنام امام زمان(عج) برای دستگیری تروریست ها

سربازان گمنام امام زمان (عج) توانستند بار دیگر، یکی از توطئه های سازماندهی شده جریان های تکفیری تروریستی را که با هدف بر هم زدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی در یوم الله 22 بهمن در حال تدارک بود شناسایی و از اجرای آن جلوگیری کنند.

۹۵/۱۱/۱۲
مجلس، سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان را تصویب کند

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: درخواست می‌شود مجلس شورای اسلامی، سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان را تصویب کند و این موضوع از بلاتکلیفی خارج شود.

۹۵/۱۰/۳۰
انتظار سخت در هوای سرد+ عکس

نیروهای امدادی در حالت آماده‌باش منتظرند تا مصدومان حادثه پلاسکو را به سرعت به بیمارستان منتقل کنند.