پایگاه اطلاع رسانی فانوس | پلاسکو

آخرین اخبار کلیدواژه پلاسکو (۴۸۳)

۹۶/۳/۳
تصویری از حادثه پلاسکو برنده مسابقه نشنال جئوگرافیک+ فیلم

عکسی که توسط یکی از عکاسان ایرانی گرفته شده بود به عنوان یکی از برندگان مسابقه عکاسی سیاه و سفید نشنال جئوگرافیک انتخاب شد.

۹۶/۲/۱۷
نوع بیمه تنها علت اختلاف میزان دیه قربانیان پلاسکو و معدن آزاد شهر است

یک کارشناسان ارشد صنعت بیمه، علت تفاوت دیه قربانیان حادثه پلاسکو و معدن زغال سنگ آزاد شهر را میزان بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان عنوان کرد.

۹۶/۲/۱۶
پرداخت خسارت جانباختگان معدن یورت، شهدای پلاسکو و قطار دامغان

رییس‌کل بیمه مرکزی بابیان پرداخت سریع خسارت دیدگان پلاسکو و قطار دامغان، اعلام کرد، جانباختگان حادثه معدن یورت گلستان تحت پوشش بیمه مسئولیت بودند و خسارت آنها پرداخت خواهد شد.

۹۶/۲/۱۶
آغاز پرداخت وام بانکی به کسبه پلاسکو/سود وام‌ها 2 برابر شد!

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان هفته جاری را زمان آغاز واگذاری وام‌های بانکی به کسبه پلاسکو اعلام کرد و از دو برابر شدن رقم سود این وام‌ها خبر داد.

۹۶/۲/۱
کسبه پلاسکو به رئیس جمهور نامه نوشتند

شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.

۹۶/۱/۲۹
جزئیات گزارش کمیته فنی از حادثه پلاسکو

ابعاد فنی، مدیریتی و حقوقی حادثه ساختمان پلاسکو توسط رئیس کمیته فنی و حقوقی شورای شهر تهران در جلسه علنی شورا بررسی شد.

۹۶/۱/۲۱
افزایش مرگ و میرها با سلفی/ پلیس و نیروهای امداد از وطایف خود عقب می مانند+ فیلم ها و تصاویر

عادت غلط برخی از افراد برای گرفتن عکس سلفی از یک حادثه و یا تصادف جاده ای در بسیاری از موارد سبب شده است تا پلیس و ماموران امداد و نجات نتوانند به وظایف خودشان به درستی عمل کنند.

۹۶/۱/۱۷
دولت هیچ گونه توصیه و فشاری به هیأت ویژه پلاسکو برای تهیه گزارش نداشته است/ تهیه گزارش ملی در حوادث را به روال تبدیل کنیم

رییس جمهوری در جلسه «هیأت ویژه گزارش ملّی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو» ضمن تقدیر از تلاش های این هیأت برای تهیه گزارش و بررسی این حادثه مهم و پیچیده در زمانی محدود، گفت: در بررسی این حادثه کار ارزشمندی انجام گرفت و برای نخستین بار در کشور در حادثه ای مهم، دستگاه های اجرایی و به مفهومی ذی نفعان برای بررسی وارد نشده و یک هیأت مستقل، بی طرف و آزاد بدون تاثیر از مسایل معمول سیاسی، نسبت به بررسی این حادثه تعیین و شروع به کار کرد.

۹۶/۱/۱۷
فرضیه انفجار پلاسکو رد شد/ مقصران معرفی شدند

رئیس‌جمهور در جلسه «هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو» ضمن تقدیر از تلاش‌های این هیأت برای تهیه گزارش و بررسی این حادثه مهم و پیچیده در زمانی محدود، گفت: در بررسی این حادثه کار ارزشمندی انجام گرفت و برای نخستین‌بار در کشور در حادثه‌ای مهم، دستگاه‌های اجرایی و به مفهومی ذی‌نفعان برای بررسی وارد نشده و یک هیأت مستقل، بی‌طرف و آزاد بدون تأثیر از مسائل معمول سیاسی، نسبت به بررسی این حادثه تعیین و شروع به کار کرد.

۹۶/۱/۱۴
سخنگوی سازمان آتش نشانی: پیش از هر کاری از خانواده شهدای پلاسکو کسب رضایت می کنم

سخنگوی سازمان آتش نشانی در رابطه با حواشی مطرح شده پیرامون ثبت نام خود در انتخابات شورای شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

۹۶/۱/۷
ارایه گزارش ملی حادثه پلاسکو تا قبل از اتمام تعطیلات نوروز

رییس هیات ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو اعلام کرد که این هیات بررسی‌های خود از حادثه پلاسکو را تا پیش از اتمام تعطیلات نوروزی، تمام خواهد کرد.

۹۵/۱۲/۲۶
پرداخت مقرری بیکاری به ۱۳۹۹ نفر از کسبه پلاسکو

مدیرکل تأمین اجتماعی غرب استان تهران گفت: تأمین اعتبار برای پرداخت مقرری بیمه بیکاری تا ۲ ماه، به کسبه ساختمان پلاسکو انجام شده است.

۹۵/۱۲/۲۵
همسر نگهبان ساختمان پلاسکو استخدام شد

رئیس اداره مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ایران‌خودرو، از استخدام همسر نگهبان مرحوم ساختمان پلاسکو، در این شرکت خبر داد.

۹۵/۱۲/۲۴
مردم یکی از محله‌های تهران به احترام شهدای پلاسکو در شب چهارشنبه‌سوری بیرون نیامدند+ فیلم

مردم یکی از محله‌های تهران به احترام شهدای پلاسکو در شب چهارشنبه‌سوری بیرون نیامدند.

۹۵/۱۲/۲۴
دادستان تهران: حادثه ساختمان پلاسکو غیرعمدی بوده است

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: دادستانی با اعتقاد به اینکه قصاص حکم قرآنی است اما توصیه شارع بر اولویت عفو بوده، در دو سال گذشته موفق به مختومه کردن 155 فقره پرونده قصاص با اعلام گذشت اولیای دم شده است.

۹۵/۱۲/۲۴
شباهت مراسم های چهارشنبه سوری تهران با صحنه های جنگ

مدیر منطقه 3 عملیات آتش نشانی تهران گفت: طی سالیان اخیر مراسم های چهارشنبه سوری در تهران شباهت زیادی با صحنه جنگ پیدا کرده است و باید جلو این اتفاق گرفته شود.

۹۵/۱۲/۲۴
برای امشب / برای وجدان های بیدار...

هرچه می‌گذرد، به طور کلّی هم کنترل آتش‌سوزی‌ها توسط کادر خدوم آتش‌نشان و هم آسیب‌های جسمی و تعداد بستری شدن‌های ناشی از چهارشنبه‌سوری در بیمارستان‌های سطح کشور سال به سال شیب نزولی به خود می‌بیند. اما همچنان بی‌توجهی‌ها به نکات ایمنی و سهل‌انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه‌سوری می‌تواند زیان‌های جانی و مالی سنگین و غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد.

۹۵/۱۲/۲۳
پیش‌بینی چهارشنبه‌سوری آرام در سراسر کشور

یک روز مانده به چهارشنبه‌سوری و اوضاع شهر آرام‌تر از قبل است، کمتر صدای انفجار از گوشه و کنار خیابان‌ها شنیده می‌شود و همه چیز آماده است برای برگزاری یک‌چهارشنبه‌سوری بی خطر.

۹۵/۱۲/۲۳
عاملان آتش‌سوزی پلاسکو اعتراف کردند 

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: پس از تحقیقات نهایی مشخص شد آتش‌سوزی از فروشگاه تولید پوشاک «نسترن» واقع در طبقه دهم ساختمان پلاسکو آغاز شده است.

۹۵/۱۲/۲۳
مقصران وقوع حریق پلاسکو اعتراف کردند

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: پس از گذشت حدود ۵۴ روز مقصران وقوع حریق غیرعمدی پلاسکو به نحوه شروع آتش‌سوزی اعتراف کردند.

۹۵/۱۲/۲۳
پرداخت دیه شهدای آتش نشان پلاسکو به محض تعیین وراث قانونی

براساس قرارداد منعقده میان سازمان آتش نشانی و شرکت بیمه کارآفرین، دیه ۱۶ آتش نشان ساختمان پلاسکو پس از تعیین وراث قانونی پرداخت می شود.

۹۵/۱۲/۲۲
مجلس به تکلیف خود در قبال حادثه پلاسکو عمل کند

عضو شورای شهر تهران گفت: مجلس شورای اسلامی هرچه سریعتر به تکلیف خود در قبال حادثه پلاسکو عمل کند و پاسخگوی افکار عمومی باشد.

۹۵/۱۲/۲۲
افزایش فشار مسئولان شهرداری به نمایندگان برای مختومه کردن پرونده تفحص/ اسناد تخلفات را جمع‌آوری کرده‌ایم

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با اشاره به آغاز فشارهایی برای جلوگیری از تصویب طرح تفحص از شهرداری تهران در صحن علنی مجلس گفت: لابی‌گری‌های وسیعی که در حال انجام است، از یکسو و فشار سنگینی که برای مخالفت با این تفحص به جریان افتاده، این شائبه را ایجاد می‌کند که اگر واقعاً روحیه پاسخگویی نزد شهرداری تهران وجود دارد، چرا از این تفحص نگران هستند.

۹۵/۱۲/۲۲
اجرای سنج و دمام به یاد شهدای آتش نشان+ فیلم

گروه سنج‌ودمام خوزستانی در جشنواره اقوام ایرانی در ماهشهر به یاد شهدای آتش‌نشان پلاسکو با لباس آتش‌نشانان جلوی غرفه تهران اجرا کردند.

۹۵/۱۲/۲۲
موزیک ویدئو جدید قاسم افشار برای شهدای آتش‌نشان+ فیلم

موزیک ویدئو «پرواز ققنوس‌ها» با صدای «قاسم افشار» به شهدای آتش‌نشان تقدیم می شود.

بیشتر در حال بارگذاری...