پایگاه اطلاع رسانی فانوس | سازمان ملل

آخرین اخبار کلیدواژه سازمان ملل (۴۲۶)

۶:۳۸:۵۵
سخیف، زشت و ابلهانه

سخنان ترامپ در سازمان ملل با واکنش منفی رهبران جهان روبه رو شد. تنها کسی که از این سخنان آشفته استقبال کرد نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی بود.

۶:۳۵:۴۸
غلبه منطق بر جهل

در کنار محکومیت جهانی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به خاطر سخنان سخیفی که در مجمع عمومی سازمان ملل گفت، سخنرانی متین و منطقی و مستدل رئیس‌ جمهور روحانی تفاوت اساسی میان این دو رئیس‌جمهور را در منظر جهانیان به نمایش گذاشت.

۵:۲۰:۵۸
بیش از ۷۰۰ هزار روهینگیایی به بنگلادش گریخته اند

سازمان ملل با اشاره به فرار بیش از ۷۰۰ هزار روهینگیایی به بنگلادش، آن را یکی از بزرگترین مهاجرت های گروهی دهه های اخیر دانست.

۱:۵۷:۴۰
عراقچی: جنایات عربستان در یمن را از یاد نخواهیم برد

معاون وزیر خارجه ایران در اجلاس سازمان همکاری های اسلامی گفت تاریخ جنایات ائتلاف به رهبری عربستان در یمن را از یاد نخواهیم برد.

۱:۵۲:۵۷
نخست وزیر ارمنستان به تهران سفر می کند

وزیر خارجه ارمنستان درباره سفر نخست وزیر کشورش به تهران با همتای ایرانی گفتگو کرد.

۱:۳۷:۸
ظریف با وزیران خارجه شیلی و مونته نگرو دیدار کرد

هرالدو مونیز وزیر امور خارجه شیلی با همتای ایرانی خود دیدار و گفتگو کرد.

۹۶/۶/۳۱
موفقیت مذاکرات اخیر آستانه خوشایند آمریکا نبود

ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه روز جمعه گفت که دور ششم مذاکرات آستانه در مورد بحران سوریه موفقیت آمیز بود، ولی این موفقیت خوشایند آمریکا نبود.

۹۶/۶/۳۱
لاوروف: وارد کردن مسائل غیرهسته‌ای به برجام اشتباه است

وزیر خارجه روسیه در یک کنفرانس خبری در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت که وارد کردن مسائل غیرهسته‌ای به توافق هسته‌ای ایران اشتباه است.

۹۶/۶/۳۱
استقبال معصوم از بیانیه شورای امنیت درباره حفظ حاکمیت ملی عراق

«فؤاد معصوم» رئیس جمهوری عراق از بیانیه شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره لزوم حفظ یکپارچگی و حاکمیت ملی این کشور استقبال کرد.

۹۶/۶/۳۱
قرقاش: سازمان ملل راه حل سیاسی برای یمن ارائه دهد!

انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات در سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل بدون اشاره به مشارکت کشورش در تجاوزگری علیه مردم یمن، گفت که این سازمان راه حل سیاسی در یمن ارائه دهد.

۹۶/۶/۳۱
دیدار وزیران امور خارجه الجزایر، بلاروس و نروژ با ظریف

وزیران امور خارجه الجزایر ، بلاروس و نروژ در حاشیه هفتاد و دومین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به صورت جداگانه با وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

۹۶/۶/۳۱
«برجام» کلاهبرداری از آمریکا است!

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی است ایران دنبال تسلیحات اتمی است و با برجام سر آمریکا را کلاه می گذارد.

۹۶/۶/۳۰
نشست وزرای خارجه ایران، ترکیه وعراق درباره همه پرسی اقلیم کردستان

وزیران خارجه ایران، ترکیه و عراق طی نشستی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد موضوع همه پرسی استقلال کردستان عراق را بررسی کردند.

۹۶/۶/۳۰
رایزنی های امروز ظریف در نیویورک

ظریف امروز در نیویورک ضمن دیدار با وزرای خارجه نامیبیا، هلند و اسلوونی و بررسی مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی، با کمیسر عالی پناهندگان سازمان ملل در خصوص آخرین وضعیت پناهندگان میانماری و سوری گفتگو کرد.

۹۶/۶/۳۰
آخرین وضعیت پناهندگان میانماری و سوری بررسی شد

در دیدار وزیر امورخارجه کشورمان با کمیسر عالی پناهندگان سازمان ملل، آخرین وضعیت پناهندگان میانماری و سوری بررسی شد.

۹۶/۶/۳۰
عون: سازمان ملل ناتوان از آن است که جلوی شهرک‌سازی‌ها را بگیرد

رئیس جمهور لبنان در سخنرانی خود در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل از نقض حریم هوایی آسمان کشورش از سوی صهیونیست‌ها انتقاد کرد.

۹۶/۶/۳۰
آمریکا منزوی‌ترین کشور در سازمان ملل بود

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه مجمع عمومی سازمان ملل امسال بسیار با سال‌های گذشته متفاوت بود گفت: امریکا در سازمان ملل منزوی ترین کشور بود.

۹۶/۶/۳۰
نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ سخنان ترامپ ناشی از عصبانیت و درماندگی است

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بیگانه نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند، گفتند: نمی‌گویم با دنیا قطع رابطه کنیم و از اول انقلاب تاکنون همواره بر ارتباطات گسترده با دنیا تأکید داشته‌ام اما می‌گویم «پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید!»

۹۶/۶/۳۰
حرف های ترامپ پشیزی برای ملت ایران ارزشی ندارد

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش ملی نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در واکنش به اظهارات ترامپ گفت: حرف های رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل پشیزی برای ملت ایران ارزش ندارد.

۹۶/۶/۳۰
جنگ با کره شمالی، پایان کار ترامپ خواهد بود

مقام پارلمانی روسیه هشدار داد: حمله نظامی احتمالی آمریکا به کره شمالی، علاوه بر آسیب‌های جدی به این کشور، قطعا پایان حرفه سیاسی "دونالد ترامپ" خواهد شد.

۹۶/۶/۳۰
سخنان ترامپ بسیار سخیف بود!

ظریف پس از نشست کمیسیون مشترک برجام: سخنان ترامپ در سازمان ملل بسیار سخیف بود.

۹۶/۶/۳۰
روحانی نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد

رییس جمهوری پس از شرکت و سخنرانی در اجلاس سران مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، عصر چهارشنبه به وقت محلی ، نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد.

۹۶/۶/۳۰
مرکل تهدیدات ترامپ علیه کره شمالی را غلط دانست

صدر اعظم آلمان انتقاد شدیدی به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا علیه کره شمالی در مجمع سازمان ملل وارد کرده و خواستار راه حل دیپلماتیک برای حل مناقشات با کره شمالی شد.

۹۶/۶/۳۰
بد عهدی آمریکا در توافق های بین المللی در دنیا اثبات شده است

مشاورعالی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه دروغ گویی ها و بد عهدی آمریکا در توافق های بین الملل از جمله برجام اثبات شده است، گفت: آمریکا به هیچ عهدی پای بند نیست.

۹۶/۶/۳۰
ترامپ خواستار اقدام جدی و فوری سازمان ملل برای پایان بحران روهینجا شد

معاون رئیس‌جمهور آمریکا ضمن آنکه تاکید کرد، رئیس‌جمهور کشورش از شورای امنیت سازمان ملل می‌خواهد تا برای پایان خشونت‌ها علیه مسلمانان روهینجای میانمار اقدامی جدی و سریع انجام دهد، این بحران را تهدیدی برای جهان اعلام کرد.

بیشتر در حال بارگذاری...