پایگاه اطلاع رسانی فانوس | جایگاه

آخرین اخبار کلیدواژه جایگاه (۱۲)

۹۶/۲/۲۷
تنزل جایگاه ایران در شاخص نوآوری جهانی

مجمع جهانی اقتصاد در آخرین گزارش خود، رتبه کشورهای جهان را در شاخص نوآوری و پیشرفته بودن مورد بررسی قرار داد. رتبه ایران در این شاخص از میان ۱۳۸ کشور جهان، ۸۹ است.

۹۶/۲/۱۹
عزت‌الله ضرغامی:رفتار اخیر آقای روحانی با جایگاه شخص دوم کشور فاصله زیادی دارد/ وی هنوز فرصت برگشتن به کورس رقابت را دارد چرا انتحاری عمل می کند؟

رئیس اسبق سازمان صدا و سیما عنوان کرد: مواضع و رفتار اخیر آقای روحانی با جایگاه شخص دوم کشور و صاحب گفتمان اعتدال فاصله زیادی دارد.

۹۶/۲/۱۳
بهترین و بدترین جایگاه استقلال و پرسپولیس

جمع عملکرد پرسپولیس و استقلال در مقایسه با عملکرد تیم‌های دیگر نشان از توان فوتبال پایتخت در ادوار گذشته بوده و رابطه مستقیمی با حضور تماشاگران در لیگ داشته است.

۹۶/۱/۳۱
پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی نداشت/مسئولان باشگاه پرسپولیس باید قول خود را اجرا می کردند

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت می گوید پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی در جایگاه ویژه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس نداشته است و مسئولان باشگاه، خلاف وعده قبلی خود فراموش کردند خانواده مرحوم نوروزی را برای اهدا به سکو دعوت کنند .

۹۵/۱۲/۲۵
دفاع مستحکم سرخپوشان در آسیا شکست

با توجه به عملکرد خوب دفاع سرخپوشان در لیگ برتر ایران اما در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با شکست مواجه شد.

۹۵/۱۲/۲۱
ذوالفقاریان بازهم جایگاه نخست را از آن خود کرد

مرحله نهایی زمستانی سلاح های بادی کشور در رشته تفنگ بادی مردان جوان برگزار شد که طی آن امیر سیاوش ذوالفقاریان جایگاه اول را به نام خود ثبت کرد.

۹۵/۱۱/۲۴
آخرین وضعیت استقرار تماشاگران و کری‌خوانی سرخابی‌ها+ فیلم

فیلم زیر از آخرین وضعیت استقرار تماشاگران و کری‌خوانی سرخابی‌ها ب هثبت رسیده است. در حال حاضر جایگاه استقلالی‌ها همچنان خالی است.

۹۵/۱۱/۲۳
آتش گرفتن پراید در جایگاه سی ان جی+ فیلم

روز گذشته 22 بهمن 1395 یک دستگاه خودروی پراید در زمان سوخت گیری گاز در پمپ گاز شهر سرخرود استان مازندارن طعمه حریق شد.

۹۵/۱۱/۵
سازمان ملل حیثیت و جایگاه خود را در یمن از دست داد

سخنگوی جنبش انصارلله یمن با تاکید بر اینکه آبرو و اعتبار سازمان ملل در یمن از دست رفته است، گفت سفر نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن به صنعاء تنها برای اعمال فشار سیاسی صورت گرفت.

۹۵/۱۰/۲۷
از سلام بر خریداران حرفه‌ای تا دوستان و دشمنان هاشمی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر سخنی درباره جایگاه رسانه و رسالت خبرنگار، برجام، گزینه خردمندان جهان، از قاجار تا اعتدال؛ سلام بر خریداران حرفه‌ای، نقاط قوت بالقوه و ضعف‌های روشن برجام، لکه ننگ بر دامن آل‌خلیفه، چگونه جایگاه‌ بزرگان را حفظ کنیم، فقط به یک نمونه اشاره کنید!، دوستان و دشمنان هاشمی، این همه ناظر، آن همه فساد؟ و چه کسی پاسخگوی اتلاف منابع بزرگ است؟ اختصاص دارد.

۹۵/۱۰/۲۶
گاز جایگاه‌های CNG شمال کشور قطع شد

در ادامه برنامه های وزارت نفت به منظور تأمین مطلوب گاز بخش خانگی در استانهای شمالی کشور که پس از قطع صادرات گاز ترکمنستان به ایران در دستور کار قرار گرفته بود، از شب گذشته گاز جایگاههای CNG در شمال ایران قطع شد.

۹۵/۱۰/۱۸
از آرزوهای برباد رفته تا آخرین وصیت جان‌کری

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر حق تنفس، تخریب دولت، نا امیدی ملت، به دنبال فرار از «پاسخگویی»، آرزوهای برباد رفته، آخرین وصیت جان‌کری، جز این راهی نیست، جدایی پس از ٤٠ سال، مجادلات زیان‌آور و مسائل اصلی کشور، مسائل و مشکلات اجتماعی در برنامه ششم و پاسداشت جایگاه روحانیت و مرجعیت اختصاص دارد.