پایگاه اطلاع رسانی فانوس | رضا

آخرین اخبار کلیدواژه رضا (۶)

۹۵/۱۲/۳۰
حرم امام رضا(ع) در آستانه تحویل سال مملو از جمعیت شد + عکس

امام رضا (ع) میزبان هزاران نفر از ایرانیانی است که مشتاقانه در صحن های حرم مطهر امام هشتم منتظر لحظه تحویل سال هستند.

۹۵/۱۲/۲۸
سام درخشانی و همسرش در حرم امام رضا(ع) + عکس

سام درخشانی و همسرش به زیارت امام رضا (ع) رفتند.

۹۵/۱۱/۳۰
دوست قدیمی جناب خان به آسمان پر کشید+ عکس

محمد بحرانی صداپیشه (جناب خان) در پست جدید خود در اینستاگرام نوشت: امیر رضا، دوست قدیمی جناب خان را که یادتان هست... حالا دیگر درد نمی‌کشد.

۹۵/۱۱/۲۹
نقو‌ی‌حسینی: «رضاخان میرپنج» و دیکتاتورها هم کاری که اصلاح‌طلبان مجلس کردند را نمی‌کردند!

سخنگوی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به طرح دوفوریتی منعِ سوال فراکسیون امید گفت: رضاخان میرپنج هم اینگونه برخورد نمی‌کرد که بگوید سؤال نکنید، شاید اگر سؤال می‌کردند بلایی سر آنها می‌آورد اما نمی‌گفت سؤال نکنید، حتی در حکومت‌های استبدادی هم اینگونه نیست.

۹۵/۱۱/۱۷
6 ماه زندان به خاطر یک بیت شعر+ فیلم

رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با دانشجویان، خاطره ای از یکی از هم سلولی هایشان در زندان قزل قلعه تعریف کردند که وی به خاطر شعر همه برگویید از برنا و پیر/ لعنةالله رضاشاه کبیر که بسیار سطح پایین است به ۶ماه زندان محکوم شده بود.

۹۵/۱۰/۱۲
اظهارات تکان‌دهنده پدر رضا که فرزندش را در سانحه قطار از دست داد/ حاضرم فرزند وزیر راه را آتش بزنم و دو برابر دیه بدهم!+ فیلم

علی عبد پروردگار که همسر و فرزندش را در سانحه برخورد اخیر دو قطار از دست داده، هنوز نتوانسته مرگ فرزندش را باور کند. او می‌گوید از این جمله آقای آخوندی - وزیر راه و شهرسازی - که گفت مشکلی نیست چون همه مسافران بیمه بودند، خیلی عصبانی شدم. حاضرم فرزند ایشان را آتش بزنم و دو برابر دیه بدهم!