پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ظریف

آخرین اخبار کلیدواژه ظریف (۵۲۹)

۱۷:۳۹:۳۶
برخی در منطقه تصور می‌کنند امنیت خریدنی است

وزیر خارجه کشورمان گفت: اروپا باید نقش برجسته‌تری در برقراری گفت‌وگو در منطقه خلیج فارس ایفا کند.

۹:۷:۴۰
استفاده از فرصت عید برای ترویج صلح و وحدت

وزیر خارجه کشورمان در حساب توییتری خود عید فطر را به همه مسلمانان جهان گفت.

۱:۱:۴۰
ظریف: امیدوارم رهبران مسلمان از فرصت عید برای ترویج صلح و وحدت استفاده کنند

وزیر خارجه کشورمان ضمن تبریک عید فطر به همه مسلمانان جهان گفت که امیدوارم رهبران مسلمان از فرصت این عید برای ترویج صلح و وحدت استفاده کنند.

۹۶/۴/۴
ظریف دوشنبه به آلمان و ایتالیا می‌رود

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر فردا (دوشنبه) وزیر امور خارجه به آلمان و ایتالیا به منظور رایزنی با مقامات دو کشور درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی خبر داد.

۹۶/۳/۳۰
اخطار وزارت خارجه به واسطه ها و سوداگران روادید

وزارت خارجه ایران با اخطار به سوداگران روادید در اطراف برخی سفارتخانه های خارجی و رابطین آنها اعلام کرد که در صورت تداوم این رفتارها با قاطعیت با آنها برخورد شده و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

۹۶/۳/۳۰
هیچ سقفی برای روابط ایران و تونس وجود ندارد

وزیر امور خارجه کشورمان در آخرین مقصد از سفر خود به شمال آفریقا در تونس با رئیس جمهور و وزیر خارجه این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

۹۶/۳/۲۹
ظریف وارد تونس شد

وزیر امور خارجه ایران در ادامه سفر دوره‌ای خود وارد فرودگاه تونس شد.

۹۶/۳/۲۹
تازه ترین اظهارات ظریف درمورد تنش در روابط ریاض_دوحه

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به بحران قطع روابط عربستان و دیگر کشورها با قطر این مساله را نگران‌کننده خواند و بار دیگر از همه طرف‌ها خواست که از طریق گفت‌وگو مساله را حل کنند.

۹۶/۳/۲۹
نخست وزیر الجزایر: آماده گسترش مناسبات با ایران در همه زمینه‌ها هستیم

نخست وزیر الجزایر با اشاره به روابط خوب با ایران گفت: امیدواریم روابط اقتصادی دو کشور به موازات روابط خوب سیاسی به پیش رود و ما آمادگی داریم مناسبات دو جانبه را در همه زمینه‌ها بویژه در حوزه اقتصادی و تجاری گسترش دهیم.

۹۶/۳/۲۹
ظریف وارد موریتانی شد

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه سفر دو روزه‌اش به شمال آفریقا وارد موریتانی شد.

۹۶/۳/۲۸
ظریف :آمادگی الجزایر برای گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری با ایران/تاکید بر اجرای توافقات گذشته

نخست وزیر الجزایر در دیدار وزیر خارجه کشورمان بر آمادگی کشورش برای گسترش مناسبات دوجانبه با ایران به ویژه در حوزه های اقتصادی و تجاری تاکید کرد و گفت: هر چه سریعتر باید توافقات گذشته اجرایی شود.

۹۶/۳/۲۸
ظریف با نخست وزیر الجزایر دیدار کرد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به الجزایر سفر کرده است، بعد از ظهر امروز به وقت محلی با عبدالمجید تبون، نخست وزیر این کشور دیدار و گفتگو کرد.

۹۶/۳/۲۸
نگران تشدید وضعیت بین قطر و همسایگان هستیم/ بهترین راه گفتگو است/آمادگی ایران برای کمک

وزیر خارجه ایران در دیدار با همتای الجزایری با اشاره به شرایط بوجود آمده بین کشورهای خلیج فارس گفت: نگران تشدید وضعیت بین قطر و همسایگان آن هستیم و معتقدیم بهترین راه گفتگو است. ما هم آماده ایم در این زمینه کمک کنیم.

۹۶/۳/۲۸
ظریف: ایران و الجزایر سیاست های مشترکی با هم دارند

وزیر امور خارجه ایران روز یکشنبه در دیدار با مقام های الجزایری با اشاره به روابط بسیار خوب ایران و الجزایر‌ گفت که دو کشور سیاست های مشترکی در مورد مسائل مختلف منطقه و جهان با هم دارند.

۹۶/۳/۲۸
ظریف راهی الجزیره شد

وزیر امور خارجه ایران در اولین مقصد سفرش به شمال آفریقا دقایقی پیش تهران را به مقصد الجزیره ترک کرد.

۹۶/۳/۲۷
ظریف فردا به چند کشور شمال آفریقا سفر می‌کند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید که رایزنی در خصوص تحولات منطقه از جمله سوریه و مسائل خلیج فارس نیز از جمله اهداف سفر ظریف به شمال آفریقا است.

۹۶/۳/۲۵
ظریف: آمریکایی‌ها به جای تغییر رژیم ایران نگران رژیم خودشان باشند

وزیر خارجه ایران در واکنش به گزافه‌گویی همتای آمریکایی‌اش در خصوص تلاش برای حمایت از براندازهای داخلی در ایران، نوشت که به تازگی 75 درصد از ایرانی‌ها پای صندوق رأی آمده‌اند و بهتر است واشنگتن نگران «رژیم» خودش باشد.

۹۶/۳/۲۴
ظریف در اسلو کوتاه نیامد

وزیر خارجه کشورمان که از روز دوشنبه گذشته به منظور رایزنی با مقامات اتحادیه اروپا به نروژ سفر کرده بود، به کشور بازگشت. سفری که طی آن ظریف بارها به سیاست های کاخ سفید انتقاد کرد.

۹۶/۳/۲۴
دیدارهای ظریف با همتایان کنیایی و بوسنیایی و کوفی عنان

وزیر خارجه کشورمان در آخرین روز سفر خود به اسلو با همتایان کنیایی و بوسنیایی و نیز دبیر کل سابق سازمان ملل متحد دیدار و گفت‌وگو کرد.

۹۶/۳/۲۴
ظریف به تهران بازگشت

وزیر خارجه کشورمان پس از سفری دو روزه به اسلو برای شرکت در نشست اسلو فروم ٢٠١٧ ساعتی قبل وارد تهران شد.

۹۶/۳/۲۴
ظریف اسلو را به مقصد تهران ترک کرد

وزیر امور خارجه ایران که به منظور شرکت در اجلاس اسلو فروم ٢٠١٧ به نروژ سفر کرده بود، دقایقی قبل اسلو را به مقصد تهران ترک کرد.

۹۶/۳/۲۳
ابراز امیدواری ظریف نسبت به افزایش سطح مناسبات با بوسنی

وزیر خارجه ایران در دیدار همتای بوسنیایی با اشاره به روابط دوجانبه که در سطح خوبی به سر می برد، ابراز امیدواری کرد که سطح کنونی روابط بیشتر از حالت فعلی شود.

۹۶/۳/۲۳
رایزنی ظریف و همتای کنیایی در اسلو

در دیدار وزرای خارجه ایران و کنیا در اسلو تحولات کشورهای منطقه خلیج فارس و روابط دو جانبه مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

۹۶/۳/۲۳
تداوم دیپلماسی ظریف در اسلو/ دیدار و گفتگو با کوفی عنان

محمد جواد ظریف و کوفی عنان دبیر کل سابق سازمان ملل متحد در حاشیه مجمع اسلو دیدار و در خصوص مسائل مختلف جهانی و منطقه ای گفتگو و تبادل نظر کردند.

۹۶/۳/۲۳
ظریف: اعمال فشار و تحریم برای حل مشکلات پاسخگو نیست

وزیر خارجه ایران اعمال فشار و تحریم را برای حل مشکلات پاسخگو ندانست و از همسایگان خواست که مشکلات خود را دوستانه و از طریق گفتگو حل کنند.

بیشتر در حال بارگذاری...