پایگاه اطلاع رسانی فانوس | موج

آخرین اخبار کلیدواژه موج (۱۰)

۹۶/۴/۳۰
حال بد خود را به دیگران تزریق نکنیم!  

هر ثانیه هزاران هزار تصویر، فیلم، صوت و نوشته در دنیای سرسام آور مجازی در حال پخش است که هیچ تردیدی در اثرات مثبت یا منفی هر کدام از پُست‌ها و قالب‎های ذکر شده، نیست!

۹۶/۲/۲۶
رگبار باران در بیش از ۱۰ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در بیش از ۱۰ استان کشور خبر داد

۹۶/۲/۱
هشدار نسبت به ارتفاع ۲ تا ۳ متری امواج خلیج‌فارس

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه از شمال غرب و غرب کشور خبر داد.

۹۶/۱/۲۶
لحظه سقوط چندین ماشین در سیل+فیلم

بیش از 5 خودرو با سرنشینانش در حال تماشای سیل در پله غله زار(سئل چایی ) آذرشهر بودند که به یکباره موج دیگری از سیل آن‌ها را با خود برد.

۹۵/۱۲/۲۳
ژاپن شش سال پس از سونامی+ تصاویر

در مارس ۲۰۱۱، زلزله ای ۹ ریشتری در ژاپن موجب وقوع یک سونامی عظیم در این کشور شد که به کشته شدن بیش از ۱۵ هزار نفر انجامید و خسارات زیادی در سال شمال شرقی ژاپن گذاشت.

۹۵/۱۲/۱۶
موج مهاجرت دانشجویان خارجی به استرالیا

تلاش دولت استرالیا برای جذب دانشجویان خارجی سبب شده که تعداد زیادی از دانشجویان کشورهای مختلف و از همه بیشتر هندی‌ها به استرالیا بروند.

۹۵/۱۲/۱۲
هندی‌ها نوشابه‌های آمریکایی را تحریم کردند

راشاتودی اعلام کرد: هندی‌ها خرید نوشابه‌های آمریکایی پپسی و کوکاکولا را در این کشور تحریم کردند تا حمایتی از کشاورزان داخلی باشد.

۹۵/۱۱/۶
ساحل خزر پرتقالی شد

باغداران حاشیه رودخانه تجن شهرستان ساری پس از جمع آوری مرکبات از بین رفته، آن ها را در رودخانه می ریزند، این مرکبات از طریق رودخانه تجن وارد دریای خزر می شود و موج آن ها را به ساحل می آورد.

۹۵/۱۰/۱۲
آرش صادقی؛ فعال حقوق‌بشر یا جاسوس؟/ هشتک‌سواری وطنی‌های بی‌اطلاع روی موج منافقین

با چرخی در صفحات مجازی و نرم افزار‌های مبتنی بر موبایل، هشتکی به چشم می‌خورد که حکایت از آزادی و حمایت از یک فرد دارد. آن اسم کسی نیست جز آرش صادقی که به زعم دوستان و آشنایان و آنهایی که هشتکش را اینطرف و آنطرف منتشر می‌کنند یک زندانی سیاسی است.

۹۵/۱۰/۱
افزایش پایگاه‌های مشاوره سدی مطمئن برای مقابله با بیماری ایدز

رییس مرکز تحقیقات ایدز ایران،کمبود پایگاه‌های مشاوره ایدز را مهم ترین معضل دست و پاگیر برای نظام سلامت در کشور برشمرد و خواستار افزایش این مراکز در سطح کشور شد