پایگاه اطلاع رسانی فانوس | سردار منتظر المهدی

آخرین اخبار کلیدواژه سردار منتظر المهدی (۳۹)

۹۶/۲/۱۸
مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین+تصاویر

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه انتظامی امین صبح امروز با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده شهدای مرزبانی برگزار شد.

۹۶/۲/۱۰
شهادت در برابر حفظ کیان /میهن، ناموس مرزبانان

دل به درد می آید هنگامی که خبر شهادت ناجوانمردانه مرزبانان غیرتمندمان را می شنویم، آن هنگام که این خبر بار ها و بار ها در اخبار و شبکه های مجازی باز نشر می شود غم بر دل هر بیننده و شنونده ای چنگ می زند؛ غم و دردی که تا مغز استخوان را می سوزاند.

۹۶/۲/۲
مردم قدرشناس؛ پلیس با اقتدار و مصمم

ما در برابر جامعه، خود را مسئول می دانیم و با صراحت اعلام می نمائیم وقوع هرگونه بدرفتاری از سوی معدود ماموران پلیس استثناء در استثناء است.

۹۶/۱/۲۷
عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96

معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی با اشاره به عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96 آورده است، به این پرسش پاسخ دهیم که چه عواملی این چنین تعطیلات عید امسال را برای اغلب ما خوشایند و دلپذیرساختند و موجب ارتقای امنیت عمومی و افزایش نظم اجتماعی شدند.

۹۶/۱/۱۹
پراید صدر نشین خودروهای سرقتی/دستگیری سرشبکه توزیع شیشه در فرودگاه

سخنگوی ناجا گفت: بر اساس آمار موجود ۵۸ درصد تصادفات در طرح نوروزی در شعاع ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد و بیش از نیمی از تصادفات در بازه زمانی 16 تا 20 بوده است.

۹۵/۱۲/۲۵
افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک تا پایان سال/ اعلام ساعات فعالیت دفاتر پلیس +۱۰ و گذرنامه

دفتر سخنگوی نیروی انتظامی از افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک خبر داد و نحوه فعالیت پلیس گذرنامه و دفاتر پلیس +۱۰ در ایام نوروز را تشریح کرد.

۹۵/۱۲/۲۲
ناامنی را از چهارشنبه آخر سال بزداییم

معاون اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرد: با احساس مسئولیت جمعی و فردی و هوشیاری نه تنها می‌توانیم ناامنی را از مراسم شب چهارشنبه آخر سال بزداییم، بلکه آن را به فرصتی برای شادی خود و دیگران تبدیل کنیم.

۹۵/۱۲/۹
استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای انجام مأموریت‌ها و جلب سرمایه‌های اجتماعی

معاون اجتماعی ناجا گفت: باید ضمن تعامل تنگاتنگ با رسانه‌ها از ظرفیت بی بدیل آنها در راستای انجام مأموریت‌ها و همراه‌سازی مردم و جلب سرمایه‌های اجتماعی بهره ببریم.

۹۵/۱۱/۳۰
نمره قبولی مردم به پلیس

سردار دکتر منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا طی یادداشتی ضمن ارائه میزان رضایتمندی مردم از پلیس گفت: نیروی انتظامی افزایش رضایت شهروندان و ایجاد خرسندی مردم را به منزله یک هدف راهبردی پیش روی خود قرار داده است.

۹۵/۱۱/۲۷
بی قانونی در روزنامه قانون/ نقض اخلاق حرفه ای توسط روزنامه قانون+ عکس

دفتر سخنگوی ناجا نسبت به مطلب منتشر شده در روزنامه قانون واکنش نشان داد.

۹۵/۱۱/۲۴
برای مردم بحران ذهنی ایجاد نکنید/هر تغییری در ثبت سند خودرو مستلزم طرح در صحن مجلس است

سخنگوی نیروی انتظامی درباره ثبت سند خودرو گفت: هیچ تغییری در دستورالعمل ثبت خودرو بوجود نیامده و هر تغییری مستلزم طرح در صحن و تصویب آن در مجلس است.

۹۵/۱۱/۱۷
کاهش سن اعتیاد به نوجوانی خطر جدی قرن 21

گزارش‌های منتشره از سوی سازمان‌های جهانی(UNODCP) نشان می‌دهد، حدود پنج درصد از جمعیت فعال جهان (سنین نوجوانی و جوانی ) به صورت مستقیم و چند درصد بیش از آن به صورت غیرمستقیم، درگیر پدیده «وابستگی به مواد» یا اصطلاحاً اعتیاد هستند.

۹۵/۱۰/۱۳
امنیت روانی، مستلزم بهره‌مندی از 6 نیاز درونی است

همه ما انسان‌ها از کوچک تا بزرگ، در کنار نیازهای جسمانی ( فیزیولوژیک ) چند نیاز "روان شناختی" داریم که عدم برآورده شدن بهینه و مطلوب آن‌ها ما را گرفتار احساسات و هیجانات ناخشنودساز متعددی می‌سازد که از آن میان غم واندوه، احساس ناامنی و نارضایتی در صدر قرار می‌گیرند.

۹۵/۱۰/۱۲
حساب کاربری خود را در یاهو تغییر دهید

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: شهروندان باید با تغییر پسورد حساب کاربری خود در یاهو، از به سرقت رفتن اطلاعات شخصی و فاش شدن اطلاعات خصوصی خود جلوگیری کنند.

۹۵/۱۰/۷
دوستان از اعلام اخبار غیرموثق خودداری کنند!+ فیلم

سخنگوی ناجا فشار شهرداری به پلیس برای برکناری رئیس پلیس راهور تهران را تکذیب کرد.

۹۵/۱۰/۵
اولتیماتوم سخنگوی ناجا به اظهارنظرهای غیرموثق+عکس

سخنگوی ناجا دربارۀ حواشی وضعیت ترافیکی پایتخت و اظهارات یک عضو شورای شهر واکنش نشان داد و از همه خواست دربارۀ حوزه قضایی و امنیتی اظهارنظر نکنند.

۹۵/۹/۲۰
هفت شاخص خانواده های کجرو پرور و مجرم ساز

به قلم معاون اجتماعی ناجا

۹۵/۹/۱۹
پلیس با خوانندگان زیرزمینی برخورد می کند

سخنگوی ناجا گفت: پلیس با حکم قضایی با خوانندگان زیرزمینی برخورد می‌کند.

۹۵/۹/۱۵
رضایت ۸۲ درصدی مردم از اقدامات پلیس در اربعین

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به اقدامات پلیس در ایام اربعین، از رضایت ۸۲ درصدی مردم از مأموریت نیروی انتظامی در راهپیمایی اربعین خبر داد.

۹۵/۹/۶
قاچاقچی های فرهنگی زیر ذره بین پلیس

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از رصد و برخورد با عرضه‌کنندگان محصولات فرهنگی قاچاق خبر داد.

۹۵/۸/۲۵
جنس کار ما با مردم است /قرار نیست فضای آثار پلیسی ما شبیه خارجی‌ها باشد

رییس هیائت مدیره موسسه «ناجی هنر» درباره ساخت سریال‌های پلیسی و اکشن، چارچوب‌ها و امکاناتی که برای این سریال‌ها داده می‌شود و تفاوت فضای آثار پلیسی ایرانی و خارجی توضیح داد.

۹۵/۸/۱۹
صدور گذرنامه در کمتر از 72 ساعت/ ایجاد شورای عالی تحول در کلانتری ها

سخنگوی ناجا در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از اهالی رسانه در خصوص اقدامات پلیس در مراسم اربعین حسینی (ع) گفت: ساعات کار پلیس+10 برای صدور گذرنامه کمتر از 72 ساعت تا ساعت 20 افزایش یافته است.

۹۵/۸/۱۹
مرزهای سه گانه در امنیت کامل است

پیاده‌روی‌های اربعین از اقصی نقاط جهان به سمت کربلای معلی و به هم پیوستن و اتحاد مسلمانان، در حرم امام سوم شیعیان یکی از بزرگترین گردهمایی‌های دینی است که در این سال‌ها شاهد آن هستیم.

۹۵/۸/۱۷
افزایش 200 درصدی خروج زائران از کشور / سلاح سرد عامل 36 درصدی قتل‌ها

سخنگوی نیروی انتظامی از صدور یک میلیون و 200 هزار گذرنامه طی 50 روز گذشته برای زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد و گفت: طی این مدت، شاهد افزایش 200 درصدی خروج از کشور از مرزهای هوایی و زمینی بوده‌ایم.

۹۵/۸/۱۷
صدور بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار گذرنامه اربعین

سخنگوی نیروی انتظامی از افزایش ۲۰۰ درصدی خروج زائران اربعین تا امروز خبر داد.

بیشتر در حال بارگذاری...