پایگاه اطلاع رسانی فانوس | سردار منتظر المهدی

آخرین اخبار کلیدواژه سردار منتظر المهدی (۵۳)

۹۶/۶/۲۹
خشم و خشونت را فرو گذاریم

معاون اجتماعی نیروی انتظامی در یادداشت خود با اشاره به اینکه عامل موثر بر وقوع رفتارهای پرخاشگرانه «ناتوانی در رویارویی با ناکامی‌ها» است، گفت: همه بر این واقعیت اذعان داریم که زندگی، سرشار از انواع ناکامی‌هاست و لاجرم برای زیست مطلوب باید آستانه تحمل خود را در برابر بسیاری از این ناکامی‌ها افزایش دهیم.

۹۶/۶/۲۱
گرایش زنان به حجاب، واقعیت یا خیال؟

در آخرین قسمت از یادداشت «گرایش زنان به حجاب، واقعیت یا خیال؟» بخش‌های نهایی کتاب «دختران به عفاف روی می‌آورند» مورد مداقه و نظر قرار می‌گیرد.

۹۶/۶/۲۰
گرایش زنان به حجاب، واقعیت یا خیال؟

در بخش اول یادداشت به بررسی دیدگاه منتقدان به گرایش عمومی به سمت حجاب و عفاف پرداختیم. در قسمت دوم به بررسی قسمت‌هایی از کتاب «دختران به عفاف روی می‌آورند» خواهیم پرداخت.

۹۶/۶/۱۹
گرایش زنان به حجاب، واقعیت یا خیال؟

چندی قبل سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی در حاشیه مراسم اختتامیه دومین جشنواره چادرهای آسمانی اعلام کرد: «بر اساس تحقیقات پیمایشی، بیش از ۷۰ درصد زنان ایرانی به حجاب اعتقاد دارند.» نوشتار زیر ضمن معرفی مبسوط از کتاب «دختران به عفاف روی می‌آورند»، به انطباق موضوع افزایش گرایش به عفاف و حجاب در سراسر جهان به خصوص در غرب می‌پردازد.

۹۶/۶/۱۴
بیش از 70 درصد زنان جامعه به حجاب اعتقاد دارند

سخنگوی ناجا گفت: علی رغم کم کاری برخی از دستگاه های مسئول در حوزه حجاب، گرایش به حجاب افزایش پیدا کرده است.

۹۶/۶/۱۳
به مناسبت عید غدیر خودروها و موتورسیکلت های توقیفی آزاد می شوند

سخنگوی ناجا گفت: حسب تدبیر فرمانده نیروی انتظامی، به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خودروها و موتورسیکلت های توقیفی آزاد می شوند.

۹۶/۵/۳۱
ضرورت مقابله با سرقت

معاون اجتماعی نیروی انتظامی در یادداشتی به موضوع " ضرورت مقابله با سرقت" پرداخت.

۹۶/۵/۱۹
انتصاب سردار بتولی به ریاست اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: با حکم سرلشگر باقری، سردار بتولی به سمت رئیس اداره امنیت معاونت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح منصوب گردید.

۹۶/۵/۱۸
 خبرنگاران سرمایه های « فرهنگ معنوی » کشور هستند

معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: خبرنگار " چشم تیزبین " شهروندان جامعه است او نه تنها رخدادها را رصد می کند و منعکس می سازد بلکه عملکردها و بدکارکردی ها و اهمال های احتمالی را نیز کنجکاوانه می نگرد و آنها را هوشمندانه و حرفه ای و مسئولانه منعکس می سازد .

۹۶/۵/۴
خبر خوب برای علاقه مندان سریال های پلیسی

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین معاونان اجتماعی نیروی انتظامی و صدای رسانه ملی با هدف بررسی زمینه های تعامل و همکاری طرفین به امضاء رسید.

۹۶/۴/۲۳
حفظ و دفاع از ارزش‌ها وظیفه ذاتی پلیس است

سخنگوی نیروی انتظامی با تأکید بر این که آخرین درمان در حوزه عفاف و حجاب اقدامات سلبی است، گفت: پلیس به هیچ وجه اصراری برای برخورد سلبی در حوزه حجاب ندارد.

۹۶/۴/۲۱
نما 2 با نشست سخنگوی ناجا

سردار سعید منتظرالمهدی امشب مهمان برنامه نما2 است.

۹۶/۴/۱۹
قانون به ابهامات سند خودرو پایان داد+صوت

به گفته سخنگوی ناجا دیگر الزامی به مراجعه به دفاتر ثبت برای نقل و انتقال خودرو نیست.

۹۶/۴/۱۳
مرزبانان با آمادگی کامل و چشمان باز از مرزهای ایران اسلامی حفاظت می‌کنند

سخنگوی ناجا گفت: مرزبانان با چشمانی باز و آمادگی کامل از هر گونه تعرض به مرز های ایران اسلامی جلوگیری می کنند و شاهد این مدعا تقدیم شهدایی است که هر از گاهی در درگیری با اشرار و معاندین به درجه رفیع شهادت می رسند و آخرین آن چند روز پیش در مرز پیرانشهر بوده است.

۹۶/۲/۱۸
مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین+تصاویر

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه انتظامی امین صبح امروز با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده شهدای مرزبانی برگزار شد.

۹۶/۲/۱۰
شهادت در برابر حفظ کیان /میهن، ناموس مرزبانان

دل به درد می آید هنگامی که خبر شهادت ناجوانمردانه مرزبانان غیرتمندمان را می شنویم، آن هنگام که این خبر بار ها و بار ها در اخبار و شبکه های مجازی باز نشر می شود غم بر دل هر بیننده و شنونده ای چنگ می زند؛ غم و دردی که تا مغز استخوان را می سوزاند.

۹۶/۲/۲
مردم قدرشناس؛ پلیس با اقتدار و مصمم

ما در برابر جامعه، خود را مسئول می دانیم و با صراحت اعلام می نمائیم وقوع هرگونه بدرفتاری از سوی معدود ماموران پلیس استثناء در استثناء است.

۹۶/۱/۲۷
عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96

معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی با اشاره به عوامل موثر در تجربه دلپذیر و امن نوروز 96 آورده است، به این پرسش پاسخ دهیم که چه عواملی این چنین تعطیلات عید امسال را برای اغلب ما خوشایند و دلپذیرساختند و موجب ارتقای امنیت عمومی و افزایش نظم اجتماعی شدند.

۹۶/۱/۱۹
پراید صدر نشین خودروهای سرقتی/دستگیری سرشبکه توزیع شیشه در فرودگاه

سخنگوی ناجا گفت: بر اساس آمار موجود ۵۸ درصد تصادفات در طرح نوروزی در شعاع ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد و بیش از نیمی از تصادفات در بازه زمانی 16 تا 20 بوده است.

۹۵/۱۲/۲۵
افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک تا پایان سال/ اعلام ساعات فعالیت دفاتر پلیس +۱۰ و گذرنامه

دفتر سخنگوی نیروی انتظامی از افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک خبر داد و نحوه فعالیت پلیس گذرنامه و دفاتر پلیس +۱۰ در ایام نوروز را تشریح کرد.

۹۵/۱۲/۲۲
ناامنی را از چهارشنبه آخر سال بزداییم

معاون اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرد: با احساس مسئولیت جمعی و فردی و هوشیاری نه تنها می‌توانیم ناامنی را از مراسم شب چهارشنبه آخر سال بزداییم، بلکه آن را به فرصتی برای شادی خود و دیگران تبدیل کنیم.

۹۵/۱۲/۹
استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای انجام مأموریت‌ها و جلب سرمایه‌های اجتماعی

معاون اجتماعی ناجا گفت: باید ضمن تعامل تنگاتنگ با رسانه‌ها از ظرفیت بی بدیل آنها در راستای انجام مأموریت‌ها و همراه‌سازی مردم و جلب سرمایه‌های اجتماعی بهره ببریم.

۹۵/۱۱/۳۰
نمره قبولی مردم به پلیس

سردار دکتر منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا طی یادداشتی ضمن ارائه میزان رضایتمندی مردم از پلیس گفت: نیروی انتظامی افزایش رضایت شهروندان و ایجاد خرسندی مردم را به منزله یک هدف راهبردی پیش روی خود قرار داده است.

۹۵/۱۱/۲۷
بی قانونی در روزنامه قانون/ نقض اخلاق حرفه ای توسط روزنامه قانون+ عکس

دفتر سخنگوی ناجا نسبت به مطلب منتشر شده در روزنامه قانون واکنش نشان داد.

۹۵/۱۱/۲۴
برای مردم بحران ذهنی ایجاد نکنید/هر تغییری در ثبت سند خودرو مستلزم طرح در صحن مجلس است

سخنگوی نیروی انتظامی درباره ثبت سند خودرو گفت: هیچ تغییری در دستورالعمل ثبت خودرو بوجود نیامده و هر تغییری مستلزم طرح در صحن و تصویب آن در مجلس است.

بیشتر در حال بارگذاری...