پایگاه اطلاع رسانی فانوس | انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار کلیدواژه انتخابات ریاست جمهوری (۹۱)

۹۵/۱۲/۲۳
صوفی به عنوان دبیر شورای نظارت بر صداوسیما ابقا شد

محمدحسین صوفی در جلسه شورای نظارت بر صداوسیما به عنوان دبیر این شورا ابقا شد و یکی از اعضا نیز به عنوان عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری معرفی شد.

۹۵/۱۲/۲۱
انتخابات ریاست جمهوری کره‌جنوبی تا ۹ می برگزار خواهد شد

رئیس کمیسیون ملی انتخابات کره جنوبی از برگزاری انتخابات زودرس ریاست جمهوری تا ۹ می (۱۹ اردیبهشت ۹۶) خبر داد.

۹۵/۱۲/۲۰
برگزاری «تمام‌ الکترونیک» انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ کاملا منتفی شد

سخنگوی شورای نگهبان برگزاری «تمام‌ الکترونیک» انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم را منتفی اعلام کرد.

۹۵/۱۲/۱۶
دولت به ادعای بی اساس آمریکا درباره انتخابات 92 پاسخ قاطع دهد

رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر حقوق بشری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه ادعاهای بی اساسی که در گزارش وزارت امور خارجه این کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در ایران مطرح شده است، خواستار واکنش و پاسخ قاطع دولت به این ادعاها شد.

۹۵/۱۲/۱۳
جوانفکر: بقایی با احمدی‌نژاد مشورت نکرده است

سخنگوی ستاد انتخابات حمید بقایی می‌گوید که او برای حضور در انتخابات ۹۶ با احمدی‌نژاد مشورت نکرده اما در صورت موفقیت در انتخابات 96 راه دولت‌های نهم و دهم را ادامه خواهد داد.

۹۵/۱۲/۶
فتاح نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شود

روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد که پرویز فتاح رئیس کمیته امداد، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نخواهد شد.

۹۵/۱۲/۵
برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نمی شوم

غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در مجلس نهم صبح امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه مجمع عمومی ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهر آفتاب در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حضور همه نیروها حکایت از این دارد که این وحدت دست نیافتنی نیست و انشاءالله ما بتوانیم در موعد مقرر به یک نامزد واحد برسیم.

۹۵/۱۱/۳۰
بقایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

حمید بقایی با انتشار یادداشتی در کانال شخصی خود برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

۹۵/۱۱/۲۷
کاهش نرخ سود منتفی شد

بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.

۹۵/۱۱/۱۹
فرانسوا فیون: اشتباه کردم اما همچنان به رقابت های انتخاباتی ادامه می دهم

فرانسوا فیون با وجود عذرخواهی بابت استخدام همسرش در سمت دستیار پارلمانی و اقرار به ارتکاب عملی اشتباه، اعلام کرد که همچنان به رقابتهای انتخاباتی ادامه می دهد.

۹۵/۱۰/۱۹
مطهری،پزشکیان و شمخانی گزینه‌های کمیته انتخاباتی مشترک اقوام ایرانی برای سال ۹۶

رئیس ستاد انتخاباتی مشترک اقوام ایرانی گفت: آقایان مطهری، پزشکیان و شمخانی سه گزینه احتمالی ستاد ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود و به‌ زودی ما با هر یک از این افراد نشست انتخاباتی برگزار خواهیم کرد.

۹۵/۱۰/۱
روحانی در مخمصه‌ای گیر افتاده که خود درست کرده است

یک تحلیلگر مسائل بین الملل با بیان اینکه روحانی در مخمصه‌ای گیر افتاده که خود درست کرده است گفت: از سوی دیگر ایران نمی‌تواند برجام را لغو کند، اگر ایران به صورت یک‌جانبه برجام را لغو کند با هجمه کشورهای جهان روبه رو خواه شد و فضا در عرصه بین‌المللی برای ایران بسته خواهد شد.

۹۵/۹/۱۷
اعضای هیئت‌ مرکزی نظارت بر انتخابات ۹۶ انتخاب شدند+ اسامی

هیئت مرکزی نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره‌ای مجلس انتخاب شدند.

۹۵/۹/۱۱
رئیس جمهور فرانسه نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده نمی شوم

رئیس جمهور فرانسه از عدم نامزدی خود در انتخابات این کشور خبر داد.

۹۵/۹/۷
احراز هویت رأی‌دهندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری الکترونیکی می شود

سخنگوی شورای نگهبان از موافقت این شورا با الکترونیکی شدن احراز هویت رأی‌دهندگان در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت که بکارگیری تجهیزات خاص احراز هویت افراد در شعب اخذ رأی منوط به اخذ تأییدیه‌های امنیتی است.

۹۵/۸/۳۰
ترامپ و میت رامنی دیدار کردند

خبرگزاری فارس اعلام کرد رئیس جمهور منتخب آمریکا با میت رامنی، نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 دیدار کرد.

۹۵/۸/۲۶
مجمع نمایندگان ادوار برای حمایت از روحانی در سال 96 به نتیجه نرسید

شوراى مرکزى مجمع نمایندگان ادوار برای حمایت از حسن روحانی در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه نرسیدند و قرار شد نامزدهای دیگرى از جبهه اصلاحات معرفی شوند.

۹۵/۸/۲۰
کدام نامزد در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری بلغارستان پیروز می‌شود؟

تحلیلگران بر این عقیده‌اند که رومن رادف ژنرال بازنشسته نیروی هوایی بلغارستان احتمالا در دور دوم انتخابات در روز ۲۳ آبان (۱۳ نوامبر ۲۰۱۶)، به عنوان رئیس جمهور بعدی بلغارستان شناخته خواهد شد.

۹۵/۸/۹
اصلاح‌طلبان حمایت نکنند، روحانی ضربه می‌خورد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است که اگر آقای روحانی اصلاح‌طلبان را به صورت منسجم پشت خود نداشته باشد، ضربه خواهد خورد، بنابراین اصلاح‌طلبان نیز باید تا آخرین لحظه از آقای روحانی حمایت کنند و نباید کارهایی در جهت تخریب وی انجام شود.

۹۵/۸/۹
امکان رد صلاحیت روحانی وجود ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه امکان رد صلاحیت آقای روحانی توسط شورای محترم نگهبان وجود ندارد گفت که آقای روحانی رد صلاحیت نمی‌شود و در انتخابات پیش رو با قوت و قدرت در صحنه حاضر می‌شود.

۹۵/۸/۹
از راهبرد شیطان در انتخابات آینده تا تغییر قانون بانک‌ها

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر تغییر قانون بانک‌ها، راهبرد شیطان در انتخابات آینده، طرحی برای فردای دمشق، لزوم پرهیز اروپا از منازعه نرم در حوزه‌های ارزشی و اعتقادی، مسیر فرهنگ در وزارت ارشاد و الگوی واقعی مبارزه با تروریسم اختصاص دارد.

۹۵/۸/۸
جهانگیری و ظریف، مهمترین چالش‌های روحانی در انتخابات 96

یک استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران می گوید مهم‌ترین خطری که ممکن است در انتخابات سال 96 روحانی را با چالش جدی مواجه کند معرفی گزینه‌هایی مانند جهانگیری یا ظریف از طرف اصلاح‌طلبان است که ممکن است در پایگاه اجتماعی آقای روحانی شکاف ایجاد کند.

۹۵/۸/۴
تغییرات دولت در حوزه سیاسی را نوعی پیشرفت می‌دانم

یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است که تغییرات دولت در حوزه سیاسی، نوعی پیشرفت است و رئیس جمهور می‌خواهد نشان دهد در آخرین سال از دولت اول خود با کسی تعارف ندارد.

۹۵/۸/۳
جلوگیری از ورود کانون‌های قدرت و ثروت به انتخابات

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات توسط رهبر معظم انقلاب را در راستای کوتاه نمودن دست وابستگان به قدرت و ثروت از همه‌پرسی دانست و از تلاش کانون‌های قدرت و ثروت برای ورود پول‌های کثیف به انتخابات خبر داد.

۹۵/۸/۲
استقبال سرد نمایندگان مجلس از تغییرات کابینه دولت یازدهم/ کار سخت مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به تغییر کابینه دولت و شائبه انتخاباتی بودن آن واکنش نشان دادند و تأکید کردند که وزرای پیشنهادشده برای تصدی پست وزارتخانه‌های آموزش‌وپرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان هیچ تناسبی با این وزارتخانه‌ها ندارند و مجلس برای دادن رأی اعتماد به آن‌ها، کار سختی پیش رو دارد.

بیشتر در حال بارگذاری...