پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار کلیدواژه انتخابات ریاست جمهوری (۱۰۱)

۹۶/۷/۷
احتمال ائتلاف «ساریف» با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان

کارشناس سیاسی قرقیز با اشاره به چندین اتحاد بین کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری احتمال ائتلاف‌های جدید بین نامزدها از جمله ائتلاف «ساریف» با دیگر کاندیدها وجود دارد.

۹۶/۳/۳۰
پای یک ایرانی هم به تحقیقات اف‌بی‌آی باز شد!

اداره تحقیقات فدرال آمریکا اعلام کرد در تحقیقات خود درباره ارتباط کمپین دونالد ترامپ با روسیه به نام یک فرد ایرانی برخورد کرده است.

۹۶/۲/۲۲
شکایت نماینده قالیباف در کمیسیون نظارت بر تبلیغات از دروغ جهانگیری

نماینده قالیباف در کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از شکایت از دو اتهام جهانگیری به قالیباف درباره واگذاری املاک و برخورد با دانشجویان خبر داد.

۹۶/۲/۱۷
اعلام عمومی اموال و دارایی‌ها آزمون بزرگ نامزدهای انتخابات/روحانی و جهانگیری به پیشنهاد قالیباف جواب مثبت می دهند؟

پیشنهاد قالیباف مبنی بر اعلام عمومی اموال و دارایی های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره بعدی، آزمون بزرگی برای روحانی و حتی جهانگیری محسوب می‌شود و عیار خوبی برای سنجش صداقت مدیران ارشد دولت یازدهم درباه شفافیت خواهد بود.

۹۶/۲/۷
قالیباف: مردم را از گردونه مسایل اقتصادی اخراج کرده و از صحنه فرهنگ کنار زده‌اند

گفت‌وگوی تلویزیونی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوی لحظاتی قبل در قالب برنامه دوربین متکلم وحده از شبکه یک آغاز شد.

۹۶/۲/۷
رئیس جمهور فرانسه خواهان اتحاد وزراء برای شکست قطعی «لوپن» شد

رئیس جمهور فرانسه در گفتگو با وزرای کابینه خود خواستار انجام هرگونه اقدام ممکن در جهت شکست قطعی نامزد راستگرای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه شد.

۹۶/۲/۲
فرانسه در دوراهی ناامنی‌های تروریستی و انتخاب راست افراطی

انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در فضایی برگزار خواهد شد که در نتیجه حملات تروریستی دو سال اخیر و همچنین حادثه شانزلیزه، اقبال روز به افزایش فرانسوی ها به نامزد حزب راست افراطی می‌تواند پایانی بر دستاوردهای نیم قرن گذشته اتحادیه اروپا باشد.

۹۶/۱/۲۷
مستندات داوطلبان ریاست جمهوری در جلسه آتی شورای نگهبان مورد بررسی قرار می‌گیرد

جلسه امروز شورای نگهبان با دستور رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری تشکیل و سپس مقرر شد، مدارک و مستندات پرونده‌ها تکمیل و در جلسه آتی این شورا مورد بررسی قرار گیرد.

۹۶/۱/۲۷
تظاهرات علیه نامزد حزب جبهه ملی در پایتخت فرانسه

در فاصله یک هفته‌ای باقیمانده تا زمان برگزاری دور نخست انتخابات ریاست جمهوری 2017 فرانسه شماری از فرانسویان در اعتراض به یاست‌های حزب جبهه ملی و رهبر آن اقدام به برگزاری تظاهرات در پاریس کردند.

۹۶/۱/۲۵
گمنام ها برای چه کاندیدا می شوند؟!

هر چهار سال یک بار و در موسم انتخابات ریاست جمهوری شماری از شهروندان عادی و غیرسیاسی که سابقه کار سیاسی و مدیریت اجرایی ندارند، به وزارت کشور مراجعه و برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند؛ اتفاقی که به گفته آقای بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در هیچ کشور دیگری رخ نمی دهد و به اعتقاد آیت الله مکارم شیرازی چه بسا به قصد سُخره گرفتن انتخابات صورت پذیرد.

۹۵/۱۲/۲۳
صوفی به عنوان دبیر شورای نظارت بر صداوسیما ابقا شد

محمدحسین صوفی در جلسه شورای نظارت بر صداوسیما به عنوان دبیر این شورا ابقا شد و یکی از اعضا نیز به عنوان عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری معرفی شد.

۹۵/۱۲/۲۱
انتخابات ریاست جمهوری کره‌جنوبی تا ۹ می برگزار خواهد شد

رئیس کمیسیون ملی انتخابات کره جنوبی از برگزاری انتخابات زودرس ریاست جمهوری تا ۹ می (۱۹ اردیبهشت ۹۶) خبر داد.

۹۵/۱۲/۲۰
برگزاری «تمام‌ الکترونیک» انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ کاملا منتفی شد

سخنگوی شورای نگهبان برگزاری «تمام‌ الکترونیک» انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم را منتفی اعلام کرد.

۹۵/۱۲/۱۶
دولت به ادعای بی اساس آمریکا درباره انتخابات 92 پاسخ قاطع دهد

رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر حقوق بشری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه ادعاهای بی اساسی که در گزارش وزارت امور خارجه این کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در ایران مطرح شده است، خواستار واکنش و پاسخ قاطع دولت به این ادعاها شد.

۹۵/۱۲/۱۳
جوانفکر: بقایی با احمدی‌نژاد مشورت نکرده است

سخنگوی ستاد انتخابات حمید بقایی می‌گوید که او برای حضور در انتخابات ۹۶ با احمدی‌نژاد مشورت نکرده اما در صورت موفقیت در انتخابات 96 راه دولت‌های نهم و دهم را ادامه خواهد داد.

۹۵/۱۲/۶
فتاح نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شود

روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد که پرویز فتاح رئیس کمیته امداد، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نخواهد شد.

۹۵/۱۲/۵
برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا نمی شوم

غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در مجلس نهم صبح امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه مجمع عمومی ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهر آفتاب در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حضور همه نیروها حکایت از این دارد که این وحدت دست نیافتنی نیست و انشاءالله ما بتوانیم در موعد مقرر به یک نامزد واحد برسیم.

۹۵/۱۱/۳۰
بقایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

حمید بقایی با انتشار یادداشتی در کانال شخصی خود برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

۹۵/۱۱/۲۷
کاهش نرخ سود منتفی شد

بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.

۹۵/۱۱/۱۹
فرانسوا فیون: اشتباه کردم اما همچنان به رقابت های انتخاباتی ادامه می دهم

فرانسوا فیون با وجود عذرخواهی بابت استخدام همسرش در سمت دستیار پارلمانی و اقرار به ارتکاب عملی اشتباه، اعلام کرد که همچنان به رقابتهای انتخاباتی ادامه می دهد.

۹۵/۱۰/۱۹
مطهری،پزشکیان و شمخانی گزینه‌های کمیته انتخاباتی مشترک اقوام ایرانی برای سال ۹۶

رئیس ستاد انتخاباتی مشترک اقوام ایرانی گفت: آقایان مطهری، پزشکیان و شمخانی سه گزینه احتمالی ستاد ما برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود و به‌ زودی ما با هر یک از این افراد نشست انتخاباتی برگزار خواهیم کرد.

۹۵/۱۰/۱
روحانی در مخمصه‌ای گیر افتاده که خود درست کرده است

یک تحلیلگر مسائل بین الملل با بیان اینکه روحانی در مخمصه‌ای گیر افتاده که خود درست کرده است گفت: از سوی دیگر ایران نمی‌تواند برجام را لغو کند، اگر ایران به صورت یک‌جانبه برجام را لغو کند با هجمه کشورهای جهان روبه رو خواه شد و فضا در عرصه بین‌المللی برای ایران بسته خواهد شد.

۹۵/۹/۱۷
اعضای هیئت‌ مرکزی نظارت بر انتخابات ۹۶ انتخاب شدند+ اسامی

هیئت مرکزی نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره‌ای مجلس انتخاب شدند.

۹۵/۹/۱۱
رئیس جمهور فرانسه نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده نمی شوم

رئیس جمهور فرانسه از عدم نامزدی خود در انتخابات این کشور خبر داد.

۹۵/۹/۷
احراز هویت رأی‌دهندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری الکترونیکی می شود

سخنگوی شورای نگهبان از موافقت این شورا با الکترونیکی شدن احراز هویت رأی‌دهندگان در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت که بکارگیری تجهیزات خاص احراز هویت افراد در شعب اخذ رأی منوط به اخذ تأییدیه‌های امنیتی است.

بیشتر در حال بارگذاری...