پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دلواپس

آخرین اخبار کلیدواژه دلواپس (۷)

۹۶/۴/۲۷
امروز حرف منتقدان برجام به همه ثابت شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی نهم گفت: امروز حرف منتقدان برجام به همه ثابت شده است.

۹۶/۱/۲۲
علت انتقاد به قراردادهای هوایی پسابرجامی/‌حواله‌ منتقدان به هواپیمای کهنه ‌به جای ‌شفاف‌سازی مالی

‌روز گذشته رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادات وارده بر قرارداد‌‌های خرید هواپیما گفت که «گفته‌‌اند برای چه هواپیمای نو سوار شویم؛ آنهایی که می‌خواهند کهنه سوار شوند بروند کهنه سوار شوند»، این در حالی است که دغدغه اصلی، نبود شفافیت مالی در این قراردادها و بی‌توجهی به بخش خصوصی است.

۹۵/۱۲/۳۰
سومین ایرباس به ایران تحویل داده نشد

یک منبع آگاه گفت: به احتمال زیاد، مسائل و محدودیت های بانکی موجب این تاخیر در تحویل هواپیمای A330 به هواپیمایی ایران می باشد و نه مسائل فنی.

۹۵/۱۲/۲۸
گریز از زیر تیغ

«مدام با من شوخی می کرد، کار هر روزش شده بود. هی می گفتم «محمد» شوخی نکن یکهو دیدی درگیر می شویم. چه می دانستم کار به اینجا می کشد. چه می دانستم همین یک جمله، 3 هزار و 712 روز و 3 هزار و 712 شبم را تعبیر خواهد کرد.»

۹۵/۱۲/۱۸
علت غیبت علم‌الهدی و رئیسی در مراسم استقبال از روحانی

در حالی که نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی به خاطر اجلاسیه مجلس خبرگان در تهران به سر می‌برد، برخی رسانه‌ها تلاش کردند عدم حضور وی در مراسم استقبال از روحانی را سیاسی جلوه دهند.

۹۵/۱۰/۶
روحانی می تواند یارانه 150 هزار تومانی بدهد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید امروز با توجه به میزان افزایش قیمت حامل‌های انرژی در دولت روحانی باید حدود ۱۵۰ هزار تومان یارانه به مردم پرداخت شود.

۹۵/۹/۲۴
از خباثت رسانه‌ای تا نوبت دلواپسی روحانی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر حلب پایان خط جنگ است، رمزگشایی از نامه برجامی روحانی، نوبت دلواپسی روحانی، خباثت رسانه‌ای، پیروزی استراتژیک در ام المعارک، عدم مقبولیت اصولگرایان به کام روحانی، این دستور ویژه نیست، اقتصاد مقاومتی و بودجه ١٣٩٦ و تشیع انگلیسی و وهابیت تکفیری دو لبه یک قیچی اختصاص دارد.