پایگاه اطلاع رسانی فانوس | آرم

آخرین اخبار کلیدواژه آرم (۸)

۹۶/۷/۴
«آرم» خودروهای معروف نشانه چیست؟

می‌گویند «آرم»های اتومبیل‌های جهان با ما حرف می‌زنند و نشانه‌هایی از فرهنگ بومی خودشان را به ما گوشزد و وانمود می‌کنند و به قول طراحان و گرافیست‌ها واژه لوگو از واژه یونانی (logos) به معنای «زبان» مشتق شده است.

۹۶/۶/۴
برندهای مشهور جهان چه مفهومی دارند؟

هر برندی مفهوم خاص خودش را دارد که علاوه بر نام شرکت موردنظر حاوی پیام مهمی است که انگیزه تولیدکننده آن را بازگو می‌کند.

۹۶/۵/۸
جزییاتی راجع به طرح ترافیک موتورسواران

قنبرنژاد راجع به هزینه طرح ترافیک موتورسواران می‌گوید: عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک که قرار است دارندگان موتورسیکلت‌ها پرداخت کنند کمتر از روزانه ۸۰۰ تومان است و قرار نیست که موتورسواران بهای زیادی را بپردازند.

۹۶/۲/۱
آرم های قدیم طرح ترافیک از فردا اعتبار ندارد

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک، گفت: از فردا آرم‌های قدیم طرح ترافیک فاقد اعتبار است و بایستی خودروها برای ورود به محدوده ترافیک آرم طرح ترافیک سال ۹۶ را داشته باشند.

۹۶/۱/۷
اعتبار آرم‌های طرح ترافیک ۹۶ تا ۳۱ فروردین ۹۶ تمدید شد

مدیرکل واحد صدور آرم شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم‌های طرح‌ ترافیک سال ۹۵ تا پایان فروردین‌ماه ۹۶ خبر داد.

۹۵/۹/۲۱
تداخل حروف کدینگ و پلاک علت اختلال در ثبت نام آرم طرح ترافیک

متقاضیان ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیک، از روز گذشته برای ثبت نام در سایت طرح ترافیک با مشکل مواجه شدند چون امکان ثبت نام هنوز در این سایت وجود ندارد.

۹۵/۹/۱۵
خودروهای تولید سال 82 و قبل از آن اجازه ثبت نام در طرح ترافیک ندارند

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک از رد شدن درخواست صاحبان خودروهای تولید سال 82 و قبل تر در طرح ثبت نام آرم طرح ترافیک سال 95 خبر داد.

۹۵/۹/۱۵
محدودیت جدیدی برای ثبت نام طرح ترافیک تعیین نشده است

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با تاکید بر این که سایت نام نویسی طرح ترافیک سال 95 از 14دی فعال شده است، گفت: برای سال آینده محدودیت یا ضوابط جدیدی در ارتباط با نام نویسی متقاضیان طرح ترافیک تعیین نشده است.