پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اربعین

آخرین اخبار کلیدواژه اربعین (۳۶۳)

۹۶/۶/۳۱
آمادگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جهت تامین داروی زائران اربعین

جانشین معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تمهیدات لازم جهت تهیه داروی زائران اربعین از سوی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اندیشیده شده است.

۹۶/۶/۳۰
آمادگی تمامی ناوگان برون‌شهری کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تمامی ناوگان برون شهری استان کرمانشاه آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی به‌ویژه در زمان بازگشت هستند.

۹۶/۶/۲۹
دستورالعمل بهداشتی وزارت بهداشت برای ایام محرم

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دستورالعمل مدیریت بهداشت محیط در برنامه سلامت محرم، اربعین و صفر را به معاونت بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد.

۹۶/۶/۲۸
دستورالعمل بهداشت محیط در برنامه سلامت محرم، صفر و اربعین ابلاغ شد

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دستورالعمل مدیریت بهداشت محیط در برنامه سلامت محرم، اربعین و صفر را به معاونت بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد.

۹۶/۶/۲۸
اعزام زائران کشورهای خارجی از مرز خسروی به عتبات عالیات

استاندار در دیدار با معاون وزیر کشور عراق گفت: طبق تصیم ستاد مرکزی اربعین حسینی، زائران کشورهای خارجی از مرز رسمی خسروی به کشور عراق اعزام می شوند.

۹۶/۶/۲۸
برنامه‌های شهرداری تهران در پیاده‌روی اربعین

رئیس شورای شهر تهران با تشریح برنامه‌های شهرداری پایتخت در مراسم پیاده روی اربعین امسال گفت: کارکنان شهرداری برای حضور در کربلا انتظار حق ماموریت نداشته باشند.

۹۶/۶/۲۸
برنامه ریزی پلیس دهلران برای تردد آسان زائران اربعین حسینی

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با تاکید بر لزوم جانمایی مناسب برای موکب های اربعین، گفت: مسیر تردد زائران اربعین در دهلران تحت پوشش برنامه های پلیس قرار خواهد گرفت.

۹۶/۶/۲۸
سختگیری در اعمال قوانین برای امنیت زائران اربعین

فرمانده حفاظت گمرکات ناجا گفت: ثبات امنیت و ایجاد بستر مناسب آرامش و آسایش هموطنان و پیشگیری از هرگونه ناامنی و چالش در ایام اربعین حسینی یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه‌های مهم در نیروی انتظامی است.

۹۶/۶/۲۷
ثبت نام 40 هزار نفر در سامانه سماح

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: ما با دولت عراق به صورت منظم جلسه داریم و رایزنی‌های لازم را در مورد تامین امنیت زائران مراسم اربعین انجام می‌دهیم.

۹۶/۶/۲۶
چهر رکن هیئت های عزاداری از نظر آیت الله خاتمی

امام جمعه موقت تهران گفت: انقلاب ما از هیئت‌ها به پا خاسته است.

۹۶/۶/۲۶
بفرمایید کربلا!

ماجرا از یک روز پاییزی در سال ۱۳۹۱ آغاز ‌شد. آنجا که رضا امیرخانی با مهدی قزلی تماس ‌گرفت و از او ‌خواست با مسئولین کاروانی که قرار است ضریح امام حسین علیه‌السلام را از قم به کربلا ببرد تماس بگیرد...

۹۶/۶/۲۶
پوشش زنده صداوسیمای کرمانشاه از مرز خسروی در ایام اربعین‌

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گفت: صداوسیمای کرمانشاه از مرز خسروی در ایام اربعین سیدالشهداء برنامه‌ها را پوشش زنده خواهد داد.

۹۶/۶/۲۵
موکب میامی در مرز مهران مستقر می شود

فرماندار میامی ضمن اشاره به انجام مقدمات برپایی موکب شهرستان در آئین اربعین، گفت: طبق پیش بینی صورت گرفته یک هزار و ۷۰۰ زائر در موکب‌های متعلق به میامی در مرز مهران پذیرایی خواهند شد.

۹۶/۶/۲۴
تصویب ۱۷ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های اربعین در ایلام

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام از تصویب ۱۷ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های اربعین در ایلام خبر داد.

۹۶/۶/۲۲
طنین شور و شعور از اجلاس پیرغلامان حسینی به دنیا مخابره می‌شود

رئیس پانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی گفت: اجلاس پیرغلامان حسینی هر سال در آستانه ماه محرم هر برگزار می شود و طنین شور وشعور از این اجلاس به سرتاسر دنیا مخابره می‌شود.

۹۶/۶/۲۲
آمادگی استان کرمانشاه برای میزبانی زائران اربعین حسینی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آمادگی استان برای میزبانی زائران اربعین حسینی خبر داد.

۹۶/۶/۲۲
دعوای آژانسها، ایرلاینها و سازمان هواپیمایی برسرنرخ بلیت اربعین

معاون سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه ایرلاین ها حاضر به پذیرش نرخ مصوب پرواز اربعین نبودند، گفت: مردم اگر دیدند آژانس یا دفتری بیش از ۱.۲ میلیون تومان مطالبه می کند، سریعا اطلاع دهند.

۹۶/۶/۲۲
ساماندهی مراکز رفاهی و خدماتی بین‌راهی در استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: مراکز رفاهی و خدماتی بین‌راهی در استان کرمانشاه جهت میزبانی شایسته از زائران اربعین ساماندهی می‌شوند.

۹۶/۶/۲۱
چرایی حمله به پیاده روی اربعین

برخی با حمله به بودجه برخی دستگاه ها در ایام اربعین، به دنبال کم رنگ جلوه دادن این اجتماع بزرگ شیعه در جهان است.

۹۶/۶/۲۱
آمادگی کامل مرزهای عراق برای ایام اربعین

رئیس کل گذرگاه های عراق از آمادگی کامل مرزهای عراق برای ایام اربعین خبر داد.

۹۶/۶/۲۱
اولین گردهمایی هیئت‌های مذهبی اتباع خارجی سمنان برگزار می‌شود

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری سمنان از برگزاری نخستین گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی اتباع خارجی استان در چهارم محرم امسال با هدف بزرگداشت شهدای مدافع حرم خبرداد.

۹۶/۶/۲۰
هیچ زائری بدون گرفتن ویزا از مرز خارج نمی‌شود

سفیر عراق در ایران با تاکید بر اینکه هیچ زائری بدون گرفتن ویزای اربعین حسینی نمی‌تواند از مرزهای دو کشور تردد کند، گفت: از زائران ایرانی می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند و بدون مدارک قانونی به سفر اربعین حسینی مبادرت نورزند.

۹۶/۶/۲۰
مدت زمان اقامت زائران اربعین حسینی در خاک عراق ۳۰ روز خواهد بود

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر اینکه تمامی زائران اربعین حسینی باید ویزا و مدارک قانونی داشته باشند گفت: مدت اقامت زائران اربعین حسینی در خاک عراق ۳۰ روز در نظر گرفته شده است.

۹۶/۶/۲۰
آغاز رسمی صدور ویزای اربعین حسینی در ایران

مراسم آغاز صدور ویزای اربعین حسینی در سال ۹۶ با حضور سفیر عراق در ایران و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی در محل سفارتخانه عراق در تهران برگزار شد.

۹۶/۶/۲۰
۱۲۰۰ کادر پزشکی ایران به عراق اعزام می‌شوند

همزمان با شروع ماه ذی الحجه و در آستانه ماه محرم الحرام؛ اخذ ویزای کادر درمانی و پزشکی به منظور حضور در کشور عراق و ارائه خدمات در اربعین حسینی ۹۶ آغاز شد.

بیشتر در حال بارگذاری...