پایگاه اطلاع رسانی فانوس | مسئولان

آخرین اخبار کلیدواژه مسئولان (۱۶۰)

۹۶/۷/۲۶
۴۰۰۰ زندانی سیاسی در معرض انتقام سیاسی قرار دارند

جمعیت بحرینی «الوفاق» اعلام کرد که بیش از ۴۰۰۰ نفر از فعالان و زندانیان سیاسی از سوی مسئولان امنیتی این کشور در معرض انتقام سیاسی قرار دارند و به دلیل اعتراضات مردمی مسالمت امیز بازداشت می شوند.

۹۶/۷/۲۶
مسئولان از موقعیت و قدرت خود استفاده درست کنند

معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه گفت: امروز باید از موقعیتی که مردم و نظام برای خدمت‌رسانی به ویژه خدمت به محرومان در اختیار مسئولان کشور قرار داده‌اند نهایت استفاده را کرده و فرصت‌ها را از دست ندهیم.

۹۶/۷/۲۶
جابجایی استانداران بسترساز انتقال تجربیات

وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار مرکزی به شهر اراک وارد شده گفت: جابجایی استانداران زمینه ای برای انتقال تجربیات و کسب تجربه های جدید در مناطق مختلف کشور و بهبود عملکردها است.

۹۶/۷/۲۵
پایانی دیگر بر فراز و فرودهای ارزی

بررسی تحولات بازار ارز در 4 سال گذشته، نشان می‌دهد بانک مرکزی برای جلوگیری از تکرار تجربه شوک بزرگ قیمتی بهای ارز در سال 91، راهبرد شوک‌های مدیریت شده و کوچک را مبنای رویکرد خود در قبال بازار ارز قرار داده است.

۹۶/۷/۲۵
بانکی که از سرقت میلیاردها چک پولش بی اطلاع بود

ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک سارق حرفه‌ای که میلیاردها تومان چک بانکی را از انبار یکی از بانک‌های کشور به سرقت برده بود دستگیر کنند.

۹۶/۷/۲۳
ایجاد کارخانه تولید لوازم مصرفی پزشکی توسط آلمانی ها در رفسنجان

سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت: تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری احداث کارخانه تولید لوازم مصرفی پزشکی توسط سرمایه‌گذار آلمانی در رفسنجان منعقد شد.

۹۶/۷/۲۳
نبود بیمارستان برای بیماران شیمیایی در بانه و سقز معضل اصلی آنان است

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری کردستان با اشاره به بیماران شیمیایی دو شهرستان مریوان و بانه گفت: نبود بیمارستان برای بیماران شیمیایی در بانه و سقز معضل اصلی آنان است.

۹۶/۷/۲۳
وعده تکراری مسئولان برای احداث میدان بهداشتی عرضه دام زنده

رئیس شبکه دامپزشکی شهرضا گفت: برای تأمین دام مورد نیاز واحدهای دامداری و نیز قصابی‌های شهرستان شهرضا احداث میدان بهداشتی عرضه دام زنده در این شهرستان ضروری است.

۹۶/۷/۲۳
انتقاد رییس انجمن ورزش افراد با هوش میانه از بی‌توجهی مسئولان به ورزرشکاران ID

رییس انجمن ورزش افراد باهوش میانه (ID) با اشاره به عدم حمایت کمیته‌ ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان از ورزشکاران این رشته، گفت: با وجود این که شش سال از فعالیت رسمی این رشته سپری می شود، واقعا از بی توجهی‌ و عدم حمایت لازم مسئولان از این رشته خسته شده‌ام.

۹۶/۷/۲۳
سوگ بی‌پایان خانواده‌های معدن‌چیان آزادشهر؛ وعده‌های دولتی‌ها پوچ از آب درآمد

خانواده‌های معدن‌چیان آزادشهر پس از گذشت بیش از ۵ ماه از وقوع حادثه، همچنان در انتظار تحقق وعده‌های مسئولان و دولت هستند.

۹۶/۷/۲۲
اینجا آخر دنیاست؛ روستاهایی که "هیچ چیز" ندارند

روستاهای پز شهرستان الیگودرز از داشتن راه، آب، گاز، برق، معلم و آنتن دهی مناسب تلفن محروم‌اند.

۹۶/۷/۲۲
۲۰ میلیارد تومان روزانه خرج واردات بنزین می‌شود

تأخیر در بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس که قرار بود ترمز واردات گسترده بنزین به کشور را بکشد، موجب هزینه کردن دولت از جیب مردم برای واردات بنزین شده است.

۹۶/۷/۲۲
باج‌گیری از سپرده‌گذاران یک موسسه غیرمجاز!

بعد از این که در جریان حواشی یک موسسه غیرمجاز و مشکلاتی که برای مشتریان آن ایجاد شد، برخی با سوء استفاده از شرایط نامناسب موجود دست به دلالی و خرید و فروش سپرده‌های آن زدند، اکنون سپرده گذاران از ارقامی که از سوی برخی کارکنان موسسه برای باز پرداخت وجوه آنها پیشنهاد و دریافت می‌شود گله دارند.

۹۶/۷/۲۲
وزیر کشور وارد سنندج شد

عبدالرضا رحمانی فضلی برای شرکت در مراسم تقدیر و معارفه استاتدار کردستان وارد سنندج شد.

۹۶/۷/۲۲
تبعات خشونت علیه زنان و بارداری ناخواسته

آثار خشونت علیه سلامت زنان، در سطح خانواده و جامعه بروز می کند و همین مسئله می طلبد مسئولان امر، به فکر پیشگیری از تبعات ناگوار خشونت علیه زنان باشند.

۹۶/۷/۲۰
سریال آتش‌سوزی‌ها در بهارستان به علت ‌سیم‌کشی‌های نامناسب

اکثر حوادث آتش‌سوزی شهرستان بهارستان مربوط به حریق‌های مسکونی و تجاری به علت سیم‌کشی‌های نامناسب و فرسوده بودن ساختمان‌هاست، موضوعی که توجه بیشتر مسئولان را می‌طلبد.

۹۶/۷/۱۹
قطار همدان- تهران به مهر نرسید

با وجود اینکه همه مسئولان استان متفق‌القول وعده دهه اول مهر ماه را برای راه‌اندازی قطار همدان ـ تهران می‌دادند، هنوز این اتفاق عملی نشده و شاید تا چند ماه دیگر نیز محقق نشود.

۹۶/۷/۱۸
۶ عنوان کتاب‌های تولیدی حوزه هنری استان اصفهان رونمایی می‌شود

با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان استان اصفهان، از شش عنوان کتاب‌های تولیدی حوزه هنری استان اصفهان رونمایی می‌شود.

۹۶/۷/۱۸
پیمانکاران، قلب منطقه حفاظت شده میشداغ را می‌شکافند

معدنکاوری و خاکبرداری از قلب منطقه حفاظت شده میشداغ که یک سالی است آغاز شده در سایه سکوت مسئولان محیط زیست با شدت و سرعت هر چه تمام‌تر ادامه دارد و این زیستگاه ارزشمند را مانند خانه‌ای در غیبت صاحبخانه جولانگاه غارتگران بدل ساخته است.

۹۶/۷/۱۷
راه‌های جلوگیری از بروز پدیده گرد و غبار در چهارمحال و بختیاری بررسی شود

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: امیدواریم با تأمین منابع مالی مورد نیاز و همکاری بین مردم و مسئولان استان بتوان تصمیمات اجرایی لازم در خصوص عملیاتی کردن راه‌های جلوگیری از بروز پدیده گرد و غبار و آلودگی هوای استان را فراهم کرد.

۹۶/۷/۱۷
امام در حکم تنفیذ آیت‌الله خامنه‌ای چه تعابیری به کار برد؟

سومین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در ۱۰ مهر ۱۳۶۰ برگزار و ۷ روز بعد مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای با حضور امام خمینی و جمع زیادی از مسئولین عالیرتبه انجام شد.

۹۶/۷/۱۷
پاسخ مدیر تلگرام به وزیر ارتباطات درباره دروغ پراکنی در فضای مجازی

در حالیکه طی روزهای اخیر مسئولان کشور با توجه به بالا گرفتن حجم اتهامات بی‌پایه و اساس یکی از کانالهای تلگرامی معاند، اقدام به ارائه اظهارنظرات متفاوتی کرده‌اند اما مدیر تلگرام شب گذشته تنها به توئیت وزیر ارتباطات پاسخ گفت.

۹۶/۷/۱۶
بسیاری از وعده‌های مسئولان در حد وعده باقی ماند

خانواده‌های جان‌باختگان معدن زمستان یورت آزادشهر با انتقاد از عدم عمل به وعده‌های داده شده به تاکید کردند: به‌نظر می‌رسد بناست بسیاری از وعده‌های مسئولان در حد همان وعده باقی بماند و هیچ‌وقت عملی نشود.

۹۶/۷/۱۶
مسئولان وعده احیای خانه‌های تاریخی دادند

لرستان را به‌عنوان «دیار خانه‌های تاریخی» می‌شناسند، اما این خانه ها حال‌وروز خوشی ندارند تا مسئولان وعده احیای آن‌ها را در قالب اجرای طرح «خانه‌های مشارکتی» بدهند.

۹۶/۷/۱۵
صبحگاه مشترک نیروی‌ انتظامی استان سمنان برگزار شد

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان سمنان، همزمان با هفته ناجا و با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، فرماندهان نیروهای مسلح و استاندار سمنان برگزار شد.

بیشتر در حال بارگذاری...