پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | کسبه

آخرین اخبار کلیدواژه کسبه (۳۳)

۹۶/۸/۱۶
چراغ سبز شورای شهر به کسبه پلاسکو

رئیس شورای شهر تهران نظر اعضای شورا در خصوص ساخت پلاسکوی جدید را اعلام کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که شورای شهر پنجم به آن اهتمام ویژه داشت، موضوع ساخت‌وساز و حل مشکل پلاسکو بود که این موضوع را با جدیت دنبال کرده و با همه دست‌اندرکاران امر همچون بنیاد مستضعفان، شهرداری، معاونت شهرسازی و… در مورد ساخت‌وساز در محل پلاسکو جلسه گذاشته و نظر همه را جویا شدیم.

۹۶/۷/۲۷
گرانی‎های ۶درصدی قابل قبول است

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت، نوسانات با تاکید بر اینکه برخی از کسبه از التهاب بازار سوء استفاده می کنند، نوسانات ارز در گرانی اقلام را بی تاثیر دانست.

۹۶/۷/۲
لزوم تشکیل کمیته‌ای برای بهره‌برداری از نتایج گزارش‌های مربوط به پلاسکو/ مشکلات کسبه پلاسکو باید سریعتر رفع شود

بر لزوم تشکیل کمیته ای متشکل از کمیسیون‌های مرتبط شورا و نمایندگان سازمان‌ها، نهادها و وزارتخانه‌های مربوطه با محوریت شورا برای بهره گیری از نتایج گزارش های ارائه شده در مورد حادثه پلاسکو تاکید کرد.

۹۶/۶/۲۸
گلایه و اعتراض هیئت مدیره‌ شورای متحد پلاسکو به اعضای شورای شهر‌

هیئت مدیره‌ شورای متحد پلاسکو در نامه‌‌ای اعتراض‌آمیز به محسن هاشمی، ضمن گلایه از آنچه بیانات غیرکارشناسی اعضای شورای شهر تهران در مورد پلاسکو عنوان شده است، خواستار پیگیری و تسریع در ساخت این مرکز تجاری شده‌اند.

۹۶/۶/۲۷
نجات ۴۰ نفر از آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک پاساژ در میدان امام خمینی خبر داد و گفت: آتش‌نشانان ۴۰ نفر از کسبه و شهروندان را به سلامت از داخل پاساژ خارج کردند.

۹۶/۶/۲۳
رکود حاکم بر بازار اجازه ایجاد نمایشگاه فصلی را نمی دهد

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: رکود حاکم بر بازار اجازه ایجاد نمایشگاه فصلی را نمی دهد.

۹۶/۶/۸
گزارش حادثه پلاسکو باری از دوش کسبه و کارگران آسیب دیده برنداشت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشی که امروز درباره حادثه پلاسکو در صحن علنی قرائت شد، باری از دوش کسبه و کارگران آسیب دیده این حادثه برنداشت.

۹۶/۴/۸
اعطا وام 300 میلیونی به کسبه پلاسکو/سود وام نصف شد/کلنگ زنی مجتمع جدید در آینده ای نزدیک

عضو هیئت مدیره پیراهن دوزان تهران گفت: برای رونق کار کسبه آسیب دیده در حادثه پلاسکو وام 300 میلیون تومانی به آنها پرداخت می‌شود که 50 درصد از سود این وام به کمک سازمان برنامه و بودجه حذف خواهد شد.

۹۶/۴/۳
خبری از وام ۳۰۰ میلیونی کسبه پلاسکو و تخفیف ۹ درصدی سود بانکی آن نشد

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان با بیان اینکه هیچکدام از کسبه پلاسکو موفق به دریافت وام نشده‌اند، گفت: امکان پرداخت سود ۱۸ درصدی برای این تولید‌کنندگان وجود ندارد.

۹۶/۳/۲۳
کسبه پلاسکو زیرآوار تسهیلات بانکی و مشکلات مالیاتی

پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ساعت ۱۰ صبح، چهار راه استانبول واقع در مرکز تهران، ساختمان پلاسکو بر اثر آتش سوزی چند ساعته فروریخت و حدود یک هزار و ۲۰۰ واحد که ۵۶۰ واحد تولیدی و پخش فعال در آن یکباره تخریب شد و خسارتی ۱۵ هزار میلیارد ریالی به صنعت پوشاک کشور وارد کرد که در پی آن قریب به ۴ هزار نفر بیکار شدند.

۹۶/۳/۲۱
تجمع کسبه پلاسکو مقابل بنیاد مستضعفان +عکس

جمعی از کسبه پلاسکو مقابل ساختمان بنیاد مستضعفان تجمع اعتراضی برپا کردند.

۹۶/۲/۱۶
آغاز پرداخت وام بانکی به کسبه پلاسکو/سود وام‌ها 2 برابر شد!

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان هفته جاری را زمان آغاز واگذاری وام‌های بانکی به کسبه پلاسکو اعلام کرد و از دو برابر شدن رقم سود این وام‌ها خبر داد.

۹۶/۲/۱
کسبه پلاسکو به رئیس جمهور نامه نوشتند

شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.

۹۵/۱۲/۱۸
بازار داغ اسکناس‌ها و ایران چک‌های تقلبی در شب عید

در حالی با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال خرید و فروش‌های مردم و کسبه افزایش یافته که بازار اسکناس ها و ایران چک‌های تقلبی هم داغ شده است.

۹۵/۱۲/۱۵
کسبه طبقه ۱۲ پلاسکو به پلیس آگاهی احضار شدند

کسبه طبقه ۱۲ ساختمان پلاسکو که ۳۰ دی ماه امسال آتش گرفت و فروریخت، به پلیس آگاهی تهران احضار شدند.

۹۵/۱۲/۱۴
کسبه بی درآمد مالیات نمی‌دهند

رییس سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام این که کسانی که ثابت کنند در سال درآمدی نداشته‌اند مالیات از آن‌ها گرفته نمی‌شود، گفت: با کسبه بر سر درآمد مشمول مالیات آن‌ها توافق می‌کنیم.

۹۵/۱۲/۱۳
تکلیف کسبه پلاسکو چه شد؟

با وجود گذشت بیش از ۴۰ روز از حادثه ساختمان پلاسکو هنوز کسبه آسیب دیده کاسبی‌شان را آغاز نکردند و همچنان درگیر جانمایی و استقرار در واحدهای مجتمع تجاری نور هستند.

۹۵/۱۲/۲
بدهی پلاسکونشینان برای ۲ سال استمهال می‌شود

بر اساس مصوبه جدید هیئت دولت، بدهی پلاسکو نشینان برای مدت دو سال از سوی بانکها استمهال می‌شود.

۹۵/۱۱/۲۶
بی قراری کسبه پلاسکو مقابل شورای شهر

تعدادی از کسبه ساختمان پلاسکو و ساختمان‌های اطراف در اعتراض به اجرا نشدن تعهدات در مقابل شورای شهر تهران تجمع کرده و خواستار دیدار با رئیس شورای شهر شدند.

۹۵/۱۱/۲۵
عدم تمایلی کسبه ساختمان پلاسکو به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی

دبیرکل کانون بانک های خصوصی گفت: هنوز هیچ یک از کسبه ساختمان پلاسکو برای دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی اختصاص داده شده به آنها به بانک ها مراجعه نکرده اند.

۹۵/۱۱/۲۴
کاسب پلاسکو گاوصندوق اشتباهی را به پلیس بازگرداند+تصاویر

یکی از کسبه‌های پلاسکو در اقدامی شایسته گاوصندوقی که متعلق به وی نبود را به پلیس بازگرداند.

۹۵/۱۱/۲۳
درهای پلاسکو به روی کسبه باز شد

درب شمالی ساختمان پلاسکو برای وورد کسبه به داخل ساختمان باز شد.

۹۵/۱۱/۱۴
تجمع کسبه پاساژ کویتی‌ها در استامبول+ عکس

کسبه پاساژ کویتی ها در اعتراض به بسته ماندن این پاساژ، در چهارراه استانبول تجمع کردند و خواستار بازگشایی هر زودتر آن شدند.

۹۵/۱۱/۱۰
جزئیات نشست ویژه بانکداران درباره پلاسکو

دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری گفت: حادثه دیدگان پلاسکو برای دریافت وام‌ها به بانک‌های طرف قرارداد خود مراجعه کنند.

۹۵/۱۱/۷
تعداد مفقودین کسبه پلاسکو به 10 تن رسید

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این که تعداد مفقودین کسبه حادثه پلاسکو تا کنون به 10 تن رسیده است، گفت: تا این لحظه چهار پیکر از افراد غیرآتش‌نشان پیدا شده و اکنون به دنبال شش نفر دیگر هستیم.

بیشتر در حال بارگذاری...