پایگاه اطلاع رسانی فانوس | الکترونیکی

آخرین اخبار کلیدواژه الکترونیکی (۱۵)

۹۵/۱۲/۳۰
آمریکا مسافران چند شرکت هواپیمایی را از حمل وسائل الکترونیکی منع کرد

وزارتخانه‌های آمریکا به چند شرکت هواپیمایی در خاورمیانه و آفریقا دستور داده‌اند حمل وسائل الکترونیکی و الکتریکی را برای مسافران خود در پروازهای ورودی و خروجی به آمریکا منع کنند.

۹۵/۱۲/۲۹
برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی شوراها در 150 شهر و 10 هزار شعبه اخذ رای در کشور/ آموزش به مردم برای اخذ رأی الکترونیکی توسط صداوسیما در استان ها

رئیس کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات کشور از برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 150 شهر کشور خبر داد.

۹۵/۱۲/۲۵
برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرهای دارای شوراهای ۷ تا ۹ نفر

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: با توافق هیات نظارت بر انتخابات شوراها در شهرهایی که اعضای شورای ۷ تا ۹ نفر دارند انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود.

۹۵/۱۲/۲۴
حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات شوراها در آن‌ها الکترونیکی برگزار خواهد شد

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: براساس توافق حاصله مابین هیأت عالی نظارت بر انتخابات در شوراها و ستاد انتخابات کشور، حوزه‌های انتخابیه‌ای که شوراهای آن‌ها ۷ تا ۹ نفر است انتخابات شوراها الکترونیکی برگزار خواهد شد.

۹۵/۱۲/۲۳
ایران از یک سلاح الکترونیکی جدید برای مقابله با پهپادهای دشمن استفاده می‌کند

نشریه آمریکایی نوشت: در حالی‌که پهپادها بین چندین جنگ افزار ایران علیه دشمنانش جای دارند که اینک این کشور می‌تواند از اسلحه ضد پهپاد علیه پهپادهای جاسوس آمریکا نیز استفاده کرده و حتی آن‌ها را سالم بر زمین بنشاند.

۹۵/۱۲/۱۱
آمادگی وزارت کشور برای برگزاری تمام الکترونیک انتخابات در ۱۰ هزار شعبه

پورعلی‌مطلق گفت: وزارت گشور آمادگی برگزاری تمام الکترونیک ۱۰ هزار شعبه اخذ رای انتخابات ریاست‌جمهوری را دارد.

۹۵/۱۲/۳
ربات‌های انعطاف‌پذیر ساخته می‌شوند؟

محققان نوعی مواد لاستیکی الکترونیکی ایجاد کرده‌اند که در ساخت ربات‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی نرم و انعطاف‌پذیر استفاده خواهد شد.

۹۵/۱۱/۲۴
برگزاری انتخابات الکترونیکی ریاست‌جمهوری‌در ۵۵ هزارشعبه

مدیر کل انتخابات وزارت کشور با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با همکاری و هماهنگی مناسب و خوبی که با هیات نظارت بر انتخابات شوراها صورت گرفته، مقرر شد که در برخی از حوزه های انتخابیه و شعب منتخب، انتخابات شوراهای شهر و روستا به صورت الکترونیکی برگزار گردد.

۹۵/۱۱/۲۳
بعید است انتخابات ریاست جمهوری الکترونیکی برگزار شود

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه بعید است انتخابات ریاست جمهوری سال آینده الکترونیکی برگزار شود، گفت: وزارت کشور پیشنهاد جدیدی را در این مورد به شورای نگهبان نداده است.

۹۵/۱۱/۱۲
صفر تا صد انتخابات الکترونیکی/ آیا آرای مردم همچنان مخفی می‌ماند؟

مسئول برگزاری انتخابات الکترونیکی در ایران برای اولین بار توضیحات مفصلی درباره جزئیات این سبک انتخابات که برای رای‌گیری‌های آتی در کشورمان برنامه‌ریزی شده است ارائه کرد.

۹۵/۱۰/۲۵
نتیجه جلسات بررسی «انتخابات الکترونیکی» تا ده روز آینده اعلام می‌شود

سخنگوی شورای نگهبان گفت: جلسات کارشناسی درباره انتخابات الکترونیکی در حال برگزاری است که احتمالا تا ده روز آینده اعلام می‌شود.

۹۵/۱۰/۱۶
کارنامه دانش آموزان الکترونیکی شد

چهاربند رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش گفت:از بهمن ماه والدین می توانند کارنامه فرزند خود را به صورت الکترونیکی از طریق موبایل های هوشمند مشاهده کنند.همچنین از خرداد ماه 96 همه کارنامه های کاغذی حذف خواهند شد.

۹۵/۱۰/۱۱
زنان هم می‌توانند برای ریاست جمهوری ثبت‌نام کنند

سخنگوی شورای نگهبان می‌گوید پرونده نزدیکان کاندیداها در بررسی صلاحیت آنها تاثیری نخواهد داشت.

۹۵/۱۰/۱
اعلام رفع برخی ایرادات فنی انتخابات الکترونیک از سوی وزارت کشور

کدخدایی از اعلام رفع برخی ایرادات فنی انتخابات الکترونیک در نامه‌ای از سوی وزارت کشور به این شورا خبر داد.

۹۵/۸/۲۲
بستر الکترونیکی کردن رسیدگی های قضائی در ناجا مهیا شد

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در طرح مکنا، سلامت اداری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد و ماموران نامحسوس نسبت به نظرسنجی از ارباب‌رجوع و مراجعان به کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها اقدام می‌کنند.