پایگاه اطلاع رسانی فانوس | بانک

آخرین اخبار کلیدواژه بانک (۴۶۴)

۹۶/۵/۲۵
اختلاس ۶۰۰ میلیون تومانی یکی از کارمندان تامین اجتماعی استان مرکزی

دادستان عمومی و انقلاب اراک از کشف اختلاس ۶۰۰ میلیون تومانی از یکی از کارمندان تامین اجتماعی استان مرکزی خبر داد.

۹۶/۵/۲۵
تغییر در هیات مدیره موسسه مالی و اعتباری نور

هیات مدیره موسسه مالی و اعتباری نور در آخرین جلسه خود پایان حکم خسرو خواجه حسنی مدیرعامل این موسسه را اعلام و تا انتخاب و معرفی مدیرعامل جدید، انجام کلیه امور جاری را به رضا معمار اصفهانی قائم مقام موسسه نور واگذار کرد.

۹۶/۵/۲۴
نقض برجام از روح و کالبد هم گذشت/ سوئیفت یک بانک روسی را به دلیل همکاری با ایران تحریم کرد

پس از آنکه مدیریت تمپ بانک روسیه اقدام به برقراری روابط کارگزاری با بانک مرکزی و سایر بانک های بزرگ ایرانی کرده، ارتباط این بانک با سوئیفت قطع شده است.

۹۶/۵/۲۴
دولت در اصلاح نظام بانکی موفق بود

رئیس فراکسیون امید فقدان شاخص کمی را از نواقص برنامه دولت و وزرا خواند و گفت: اصلاح ساختار نظام بانکی که اکنون وضعی نگران‌کننده دارد از نقاط قوت این برنامه است.

۹۶/۵/۲۴
لزوم تعامل قوا برای مقابله با چالش‌های بانکی در ایران

تجربه بحران اقتصادی ترکیه نشان می‌­دهد که در حل معضلات بخش بانکی ایران ، عدم توافق در لایه­‌های بالای سیاسی و سیاست­گذاری، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به کشور وارد خواهد کرد.

۹۶/۵/۲۴
"سیف" ماند

رئیس جمهور در مراسم رأی اعتماد به وزرا، ولی الله سیف را بعنوان رئیس کل بانک مرکزی معرفی کرد و گفت: سیف، فردی فعال ، با نشاط و با تجربه است.

۹۶/۵/۲۴
اصلاحات به روایت روحانی

آنگونه که رئیس جمهور در جلسه دفاع از کابینه پیشنهادی می‌گوید، بر اساس برنامه دولت برای نظام بانکی، تامین مالی بنگاههای بزرگ از دستور کار بانکها خارج شده و به بازار سرمایه منتقل می‌شود.

۹۶/۵/۲۴
تخطی بانک‎های دولتی از مصوبات شورای پول و اعتبار

رقابت سودی بانک ها کار را به جایی رسانده که بانک های دولتی هم مجبور به پرداخت سودهای بالا شده اند این درحالی است که بانک های دولتی باید پیشتاز اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار باشند.

۹۶/۵/۲۴
افزایش نرخ یورو و کاهش قیمت 18 ارز

در مرکز مبادلات ارزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز با ۲۵ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۳۲ هزار و ۸۸۴ ریال، پوند انگلیس با ۱۴۱ ریال کاهش ۴۲ هزار و ۶۳۶ ریال و هر یورو با ۱۲۴ ریال افزایش ۳۸ هزار و ۷۴۲ ریال ارزش‌گذاری شده است.

۹۶/۵/۲۳
مهم‌ترین چالش روحانی در عمل به وعده‌‌ها چیست

اگرچه روحانی در مراسم تحلیف قول اشتغال برای خیل عظیمی از جوانان بیکار را داد اما مشکلات سیستم بانکی که به واسطه تحریم نمی‌تواند با بانک‌های بین‌المللی ارتباط داشته باشد مانع بزرگی در این مسیر است.

۹۶/۵/۲۳
"پسته" در بورس‌ کالا "خندان" می‌شود

"یک درصد مساحت و یک درصد جمعیت جهان و در مقابل دارا بودن ۶ درصد منابع دنیا"؛ این‌ها ویژگی‌هایی است که کارشناسان به کشور ایران نسبت داده‌اند که بدون شک برخی محصولات کشاورزی از جمله "پسته" جزو محصولات اختصاصی کشور ماست.

۹۶/۵/۲۳
توضیح دنیا مالی درباره بدهی شهرداری به بانک شهر

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: رقم اعلام شده مبنی بر بدهی ۴ تا ۵ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران به بانک شهر مورد تایید نیست.

۹۶/۵/۲۲
درآمد‌ مالیاتی برای سومین ماه متوالی افول کرد

بر اساس آمار بانک مرکزی، درآمد مالیاتی برای سومین ماه متوالی نسبت به مدت مشابه سال قبل تنزل داشته و کسری بودجه سال 96 نیز روی نوار افزایش قرار گرفته، در حالی که هزینه جاری 48 درصد رشد نشان می‌دهد.

۹۶/۵/۲۲
نقدینگی به ۱۳۱۵ هزار میلیارد تومان رسید

حجم نقدینگی در خرداد ماه امسال با 24.1 درصد رشد نسبت به خرداد ماه 95 به 1314 هزار و 910 میلیارد تومان رسید.

۹۶/۵/۲۲
تغییر ساعت سارقان از « آخر شب به سر شب » / گنج‌یابی در کار نیست

رئیس پلیس آگاهی، گفت: استفاده از دستگاه گنج یاب در سرقت از منازل را تکذیب می کنم هر چند شهروندان منزل خود را با شعب بانک اشتباه گرفته اند و اقدام به نگهداری پول نقد و طلا در خانه می کنند.

۹۶/۵/۲۲
دو سوم واحدهای صنعتی متقاضی، از وام بانکی بی بهره ماندند

دبیرکل خانه صنعت استان تهران با اشاره به اینکه بانک ها پارسال به تمهیدات اندیشیده شده دولت تمکین برای حمایت از تولید ملی تمکین نکردند گفت: از ۱۲۰۰ واحدی که برای استفاده از تسهیلات به بانک ها معرفی کردیم فقط ۴۰۰ واحد موفق شدند تسهیلات بگیرند.

۹۶/۵/۲۱
سرنوشت طرح «وام ازدواج ضربتی» به کجا انجامید

با گذشت بیش از دو هفته از طرح ضربتی وام ازدواج توسط بانک مرکزی، بانک‌های عامل طبق سیاست قبلی خود سنگ جلوی پای وام گیرندگان می‌اندازند.

۹۶/۵/۲۱
رونمایی از بخش های پنهان موسسه کاسپین/ چه کسی پاسخگوی مردم است

هر روز بخشی از زوایای پنهان مؤسسه اعتباری کاسپین توسط مسئولین رونمایی می شود. دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: پیش از اعلام انحلال عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین، برخی سپرده گذاران کلان به شعبات مراجعه و حساب های خود را خالی کرده اند. بانک مرکزی فهرست این افراد را منتشر کند.

۹۶/۵/۲۱
آوار اقتصادی دولت یازدهم برای دولت دوازدهم!

ایرانی که تا قبل از دولت یازدهم جزو کشورهای دارای کمترین بدهی بوده است با باز شدن درهای اقتصادی کشور و اخذ وام‌های کلان و استقراض از بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول و همچنین اصرار دولت بر سیاست‌های نولیبرال و گسترش بازار بدهی بدهکارتر شده است.

۹۶/۵/۲۰
احداث پروژه "شهر خودرو" برای ساماندهی بازار خودرو در پایتخت

مدیر عامل بانک شهر از احداث پروژه "شهرخودرو" با مشارکت این بانک خبر داد و گفت: این پروژه به عنوان پروژه‌ای خاص است که می‌تواند علاوه بر دسترسی آسان برای شهروندان از بسیاری از ترددهای غیرضروری جلوگیری و در کاهش آلودگی هوا نیز موثر باشد.

۹۶/۵/۲۰
نرخ سود معضل شد/ سپرده‌گذاری بانک‌ها و شرکت‌های دولتی در موسسات غیرمجاز

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه افزایش نرخ سود بانکی از معضلات جدی کشور است گفت: متوجه شدیم که تعدادی از بانک ها و حتی دستگاه های دولتی پول خود را در موسسات غیرمجاز برای کسب سود بیشتر سرمایه گذاری کرده اند.

۹۶/۵/۲۰
هر ایرانی چند کارت بانکی دارد

براساس آخرین آمار بانک مرکزی در مجموع ۴۱۲ میلیون و ۶۵۱ هزار و ۱۶۱ کارت توسط بانک‌ها صادر شده که در نتیجه سهم هر ایرانی بیش از پنج کارت است.

۹۶/۵/۲۰
فهرست جدید تحریم ها غلیه کره شمالی

اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ۹ تبعه کره شمالی و ۴ نهاد این کشور- از جمله بانک دولتی «تجارت خارجی»- را به فهرست تحریمهای خود افزود.

۹۶/۵/۱۹
پرداخت 120 هزار فقره وام ازدواج در کمتر از 3 هفته

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: افرادای که در ازدواج اول از این وام استفاده نکرده باشند و از زمان عقدنامه آنها کمتر از 2 سال شمسی گذشته باشد، می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

۹۶/۵/۱۹
تفاهم نامه بانک مهر ایران و معاونت اجتماعی ناجا برای ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه

تفاهم نامه همکاری های دو جانبه برای ارتقای امنیت اجتماعی میان مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و سردار سعید منتظر المهدی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امضاء شد.

بیشتر در حال بارگذاری...